Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 01:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan HivertTotal Direct Energie9.28.51100
2Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+0.0175
3Rudy MolardGroupama - FDJs.t.60
4Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.0355
5Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.50
6Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+0.1345
7Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+0.3940
8Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.35
9Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.30
10Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.25
11Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.22
12Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.19
13Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.17
14Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.4415
15Hugo HouleAstana Pro Teams.t.13
16Maxime VantommeTarteletto - Isorex+0.460
17Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2020+0.510
18Justin JulesNippo - Delko - Provence+0.530
19Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+1.000
20Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+1.010
21Camille ThominetSt Michel - Auber 93+1.020
22Alex TurrinEkipa amatorska 2020+1.340
23Julien El FaresNippo - Delko - Provence+1.390
24Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+1.490
25Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+2.010
26Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+2.040
27Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+2.160
28Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+2.310
29Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
30Simone VelascoGazprom - RusVelo+2.370
31Eliot LietaerWallonie Bruxelles+2.410
32Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santic+2.530
33Hubert DupontAg2r La Mondiale+3.190
34Damien TouzeCofidis+3.310
35Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+3.590
36Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic+5.040
37Axel DomontAg2r La Mondiale+7.090
38Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concept+7.150
39Wilson Estiben Pena MolanoBeltrami TSA - Marchiol+7.160
40Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+8.480
41Fabien GrellierTotal Direct Energie+8.520
42Davide RebellinEkipa amatorska 2020s.t.0
43Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020+8.560
44Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
45Michel RiesTrek - Segafredo+11.190
46Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+11.220
47Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+11.590
48Diego Pablo SevillaKometa - Xstra Cycling Team+12.210
49Georg PreidlerGroupama - FDJ+12.430
50Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+12.440
51Isaac Canton SerranoBurgos - BH+13.130
52Christophe LaporteCofidis+13.270
53Matteo BusatoVini Zabù - KTM+13.420
54Paul OurselinTotal Direct Energie+13.570
55Kenneth VanbilsenCofidis+16.430
56Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+16.590
57Jérémy CornuEkipa amatorska 2020+17.090
58Fernando Barcelo AragonCofidis+17.170
59August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+17.390
60Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+18.070
61Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+18.280
62Jérôme MainardEkipa amatorska 2020+19.030
63Alex KirschTrek - Segafredo+19.230
64Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+19.250
65Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+20.040
66Zakkari DempsterIsrael Cycling Academy+20.430
67Daniil FominykhAstana Pro Team+21.120
68Nico DenzTeam Sunweb+22.440
69William BonnetGroupama - FDJ+26.260
70Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+28.300
71Juan Camacho Del FresnoKometa - Xstra Cycling Team+28.380
72Simone PonziEkipa amatorska 2020+28.530
73Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+28.570
74Ilia KoshevoyEkipa amatorska 2020+29.520
75Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+30.290

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan HivertTotal Direct Energie4.23.5715
2Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+0.017
3Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.3
4Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
5Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
6Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
7Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
8Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
9Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
10Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
11Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
12Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
14Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
15Christophe LaporteCofidiss.t.0
16Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
17Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2020s.t.0
18Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
19Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
20Maxime VantommeTarteletto - Isorex+0.080

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan HivertTotal Direct Energie5.04.5415
2Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.7
3Rudy MolardGroupama - FDJs.t.3
4Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+0.020
5Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
6Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
7Dorian GodonAg2r La Mondiale+0.380
8Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
9Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
10Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
11Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
12Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
13Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
14Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
15Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
16Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
17Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
18Camille ThominetSt Michel - Auber 93+0.430
19Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
20Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan HivertTotal Direct Energiepo 1. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)