Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 02:42

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team16.00.11160
2Wilco KeldermanTeam Sunweb+0.17120
3Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.2996
4Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.3188
5Rafał MajkaBora - Hansgrohe+0.4580
6Davide FormoloUAE Team Emirates+1.1372
7Diego UlissiUAE Team Emirates+1.1864
8Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+1.2856
9Rohan DennisTeam INEOS+1.2948
10Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+1.3740
11Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.35
12Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+1.4130
13Fabio AruUAE Team Emirates+1.4227
14Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.24
15Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+2.0621
16Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma+2.0819
17Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+2.1817
18Ilnur ZakarinCCC Team+2.2915
19Michael WoodsEF Pro Cycling+2.3613
20Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+2.4311
21Brent BookwalterMitchelton - Scott+2.5010
22Rafael Valls FerriBahrain - McLaren+2.559
23Giulio CicconeTrek - Segafredo+3.448
24Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+3.487
25Jesper HansenCofidis+3.586
26Toms SkujinšTrek - Segafredo+4.205
27Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+4.405
28Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+4.505
29Joey RosskopfCCC Teams.t.5
30Pavel KochetkovCCC Team+4.525
31Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+5.235
32Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+5.275
33Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+5.415
34Adam HansenLotto - Soudals.t.5
35Matej MohoricBahrain - McLaren+5.425
36Niklas EgTrek - Segafredo+5.445
37Jack BauerMitchelton - Scott+5.545
38Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+5.555
39Michael GoglNTT Pro Cycling Team+6.015
40Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+6.125
41David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.5
42Damiano CarusoBahrain - McLaren+6.205
43Enric Mas NicolauMovistar Team+6.215
44Nikias ArndtTeam Sunweb+6.235
45Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+6.265
46Davide VillellaMovistar Team+6.365
47Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+6.385
48Bjorg LambrechtLotto - Soudal+6.465
49Ben GastauerAg2r La Mondiale+7.115
50Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+7.175
51Scott DaviesBahrain - McLaren+7.200
52Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+7.260
53Gijs Van HoeckeCCC Team+8.050
54Niccolò BonifazioTotal Direct Energie+8.230
55Mekseb Debesay AbrhaBike Aid+8.430
56Sebastian HenaoTeam INEOS+8.470
57Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+8.500
58Lachlan MortonEF Pro Cycling+9.050
59Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+9.070
60Clément ChevrierAg2r La Mondiale+9.090
61Patrick BevinCCC Team+9.120
62Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
63Victor De La Parte GonzalezCCC Team+9.330
64James KnoxDeceuninck - Quick Step+9.350
65Marcel SiebergBahrain - McLaren+9.390
66Artem NychGazprom - RusVelo+9.450
67Luka MezgecMitchelton - Scott+10.010
68Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+10.060
69Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+10.210
70Juraj SaganBora - Hansgrohe+10.260
71Rémy MertzLotto - Soudal+10.330
72Elia VivianiCofidis+10.520
73Sven Erik BystromUAE Team Emirates+10.550
74Caleb EwanLotto - Soudal+10.590
75Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
76Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+11.050
77David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+11.080
78Alexander KristoffUAE Team Emirates+11.100
79Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+11.210
80Alexander VlasovAstana Pro Team+11.280
81Manuele MoriUAE Team Emirates+11.300
82Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
83Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling+11.310
84Dario CataldoMovistar Team+11.490
85Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+12.020
86Andrey ZeitsMitchelton - Scott+12.070
87Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+12.080
88Domen NovakBahrain - McLaren+12.120
89Leonardo BassoTeam INEOS+12.160
90Fabio SabatiniCofidis+12.230
91Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+12.260
92Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+12.400
93Frederik FrisonLotto - Soudal+12.500
94Johannes FröhlingerTeam Sunweb+12.510
95Luke RoweTeam INEOS+13.310
96Jasha SütterlinTeam Sunweb+13.460
97Miles ScotsonGroupama - FDJ+13.500
98Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+14.040
99Alex FrameTrek - Segafredo+14.210
100Marcel KittelIsrael Start-Up Nation+14.300
101Rik Van IjzendoornEkipa amatorska 2020+14.320
102Marco HallerBahrain - McLaren+14.430
103Lawson CraddockEF Pro Cycling+14.530
104Kilian FrankinyGroupama - FDJ+14.580
105Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+14.590
106Roger KlugeLotto - Soudal+15.010
107Svein TuftRally Cycling+15.060
108Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+15.090
109William ClarkeTrek - Segafredo+15.350
110Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+15.400
111Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+15.580
112Andrea GuardiniGiotti - Victoria+16.030
113Antonio Pedrero LopezMovistar Team+16.090
114Pascal AckermannBora - Hansgrohe+16.240
115Andrea PeronTeam Novo Nordisk+16.320
116Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+16.380
117Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+16.460
118Samuel BrandTeam Novo Nordisk+16.470
119Maxim BelkovEkipa amatorska 2020+16.510
120Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+16.590
121Roman MaikinCambodia Cycling Academy+17.030
122Romain GiouxEkipa amatorska 2020+17.040
123Erik BaskaBora - Hansgrohe+17.060
124Roberto FerrariUAE Team Emirates+17.090
125Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+17.100
126Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+17.130
127Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+17.390
128Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+18.400
129Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+19.450
130Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+20.360
131Lennard HofstedeTeam Jumbo - Vismas.t.0
132Michael BrescianiArea Zero - VVF+20.540

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates4.48.2425
2Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.15
3Caleb EwanLotto - Soudals.t.10
4Elia VivianiCofidiss.t.5
5Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
6Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
7Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
8Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
9Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
10Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
11Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
12Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
13Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
14Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
15Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
16Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
17Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
18Patrick BevinCCC Teams.t.0
19Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
20Alex FrameTrek - Segafredos.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis3.15.3025
2Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.15
3Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.10
4Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.5
5Caleb EwanLotto - Soudals.t.0
6Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
7Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
8Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
9Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
10Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
11Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
12Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
13Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
14Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Fabio SabatiniCofidiss.t.0
16Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
17Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
18Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
19Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Patrick BevinCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Phil BauhausBahrain - McLaren3.02.5525
2Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.15
3Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.10
4Elia VivianiCofidiss.t.5
5Caleb EwanLotto - Soudals.t.0
6Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
7Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
8Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
9Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
10Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.0
11Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
12Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
13Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
14Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
16Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
17Fabio SabatiniCofidiss.t.0
18Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
19Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
20Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rohan DennisTeam INEOS14.2125
2Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+0.1415
3Miles ScotsonGroupama - FDJ+0.1610
4Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.5
5Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
6Brent BookwalterMitchelton - Scott+0.170
7Nikias ArndtTeam Sunweb+0.220
8Patrick BevinCCC Team+0.230
9Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.270
10Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+0.290
11Lawson CraddockEF Pro Cycling+0.300
12Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+0.310
13Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.340
14Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+0.370
15Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
16Joey RosskopfCCC Team+0.380
17Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
18William ClarkeTrek - Segafredo+0.400
19Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
20Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team4.38.4725
2Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.15
3Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.1510
4Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.5
5Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
6Davide FormoloUAE Team Emirates+0.370
7Niklas EgTrek - Segafredo+0.470
8Diego UlissiUAE Team Emirates+0.550
9Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
10Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
12Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+0.590
13Bjorg LambrechtLotto - Soudal+1.010
14Giulio CicconeTrek - Segafredo+1.030
15Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
16Fabio AruUAE Team Emirates+1.050
17Rafael Valls FerriBahrain - McLaren+1.230
18Michael WoodsEF Pro Cycling+1.260
19Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+1.410
21Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.430
22Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
23Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
24Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+2.010
25Ilnur ZakarinCCC Team+2.030
26Lachlan MortonEF Pro Cycling+2.090
27Scott DaviesBahrain - McLaren+2.280
28Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
29Brent BookwalterMitchelton - Scott+2.470
30Jesper HansenCofidiss.t.0
31Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
32Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+3.200
33Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
34Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
35Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
36Toms SkujinšTrek - Segafredo+3.330
37Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+3.410
38Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
39Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+4.260
40Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
41Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
42Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
43Joey RosskopfCCC Teams.t.0
44Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+4.380
45David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0
46Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
47Adam HansenLotto - Soudals.t.0
48Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+5.200
49James KnoxDeceuninck - Quick Step+5.250
50Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
51Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
52Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
53Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
54Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+5.380
55Davide VillellaMovistar Team+5.440
56Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+5.500
57Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+5.580
58Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
59Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
60Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
61Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
62Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+6.240
63Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+6.260
64Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
65Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
66Niccolò BonifazioTotal Direct Energie+6.280
67Rémy MertzLotto - Soudal+7.200
68Gijs Van HoeckeCCC Team+7.280
69Marcel SiebergBahrain - McLaren+7.450
70Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
71Mekseb Debesay AbrhaBike Aids.t.0
72Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
73Antonio Pedrero LopezMovistar Team+8.120
74Rik Van IjzendoornEkipa amatorska 2020+8.260
75Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+8.530
76Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
77Luka MezgecMitchelton - Scott+9.010
78Caleb EwanLotto - Soudal+9.030
79Patrick BevinCCC Teams.t.0
80Kilian FrankinyGroupama - FDJ+9.430
81David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+10.070
82Dario CataldoMovistar Teams.t.0
83Simon YatesMitchelton - Scott+10.240
84Elia VivianiCofidis+10.300
85Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
86Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
87Luke RoweTeam INEOSs.t.0
88Fabio SabatiniCofidiss.t.0
89Samuel BrandTeam Novo Nordisks.t.0
90Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
91Romain GiouxEkipa amatorska 2020s.t.0
92Joonas HenttalaTeam Novo Nordisks.t.0
93Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
94Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
95Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
96Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
97Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizanes.t.0
98Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
99Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
100William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
101Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
102Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
103Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
104Domen NovakBahrain - McLarens.t.0
105Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
106Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
107Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+12.340
108Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
109Marco HallerBahrain - McLaren+13.200
110Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
111Jasha SütterlinTeam Sunweb+13.220
112Andrea GuardiniGiotti - Victoria+13.280
113Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+13.300
114Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
115Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0
116Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
117Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+13.330
118Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+13.370
119Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
120Roger KlugeLotto - Soudal+13.420
121Svein TuftRally Cyclings.t.0
122Miles ScotsonGroupama - FDJ+13.480
123Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
124Lennard HofstedeTeam Jumbo - Vismas.t.0
125Pascal AckermannBora - Hansgrohe+15.010
126Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
127Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
128Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
129Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
130Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
131Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
132Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emiratespo 1. etapie8
1Elia VivianiCofidispo 2. etapie8
1Elia VivianiCofidispo 3. etapie8
1Rohan DennisTeam INEOSpo 4. etapie8

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)