Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:35

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team4.50.14175
2Łukasz WiśniowskiCCC Team+0.12110
3Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.90
4Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.78
5Philippe GilbertLotto - Soudals.t.70
6Edward TheunsTrek - Segafredos.t.61
7Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.52
8Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.44
9Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.38
10Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.34
11Owain DoullTeam INEOSs.t.31
12Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.28
13Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.25
14Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.22
15Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.19
16Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.16
17Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.14
18Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.12
19Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.11
20Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.10
21Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.9
22Stefan KüngGroupama - FDJs.t.8
23Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.7
24Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.6
25Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.5
26Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.5
27Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.5
28Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.5
29Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.5
30Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.5
31Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.5
32Wout Van AertTeam Jumbo - Vismas.t.5
33Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
34Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.5
35Alex KirschTrek - Segafredos.t.5
36Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.5
37Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
38Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.5
39Sean De BieWallonie Bruxelless.t.5
40Julien VermoteCofidiss.t.5
41Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
42Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
43Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
44Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
45Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
46Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
47Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
48Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
49Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
50Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
51Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
52Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
53Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
54Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
55Matteo TrentinCCC Teams.t.0
56Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
57Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+0.320
58Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+0.410
59Tiesj BenootTeam Sunweb+1.290
60Jasper De BuystLotto - Soudal+1.480
61Nico DenzTeam Sunweb+2.420
62Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
63Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
64Michael SchärCCC Teams.t.0
65Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
66Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
67Grega BoleBahrain - McLarens.t.0
68Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
69Tim WellensLotto - Soudals.t.0
70Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
71Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
72Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
73Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
74Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
75Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
76Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
77Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
78Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
79Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
80Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
81Olivier Le GacGroupama - FDJ+6.140
82Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
83Nils PolittIsrael Start-Up Nation+9.120
84Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
85Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
86Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
87Cyril LemoineCofidiss.t.0
88Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
89Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
90Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
91Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+12.160
92Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
93Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
94Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
95Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
96Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
97Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
98Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)