Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:45

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Romain BardetAg2r La Mondiale5.37.1360
2Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.4736
3Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.5630
4Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.27
5David GauduGroupama - FDJs.t.24
6Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.21
7Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.18
8Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.15
9Eliot LietaerWallonie Bruxelles+1.0912
10Romain SicardTotal Direct Energies.t.9
11Tanel KangertEF Pro Cycling+1.110
12Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+1.180
13Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
14Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
15Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
17Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
18Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
19Simone AndreettaEkipa amatorska 2020s.t.0
20Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
21Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
22Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
23Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
24Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+1.240
25Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
26Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+2.070
27Nicolas EdetCofidis+2.080
28Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
29Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
30Romain CombaudNippo - Delko - Provence+2.140
31Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
32Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
33Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+3.000
34Larry WarbasseAg2r La Mondiale+3.230
35Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
36Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
37Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020+5.000
38Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
39Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+5.440
40Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+6.380
41Ryan AndersonRally Cycling+8.360
42Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
43Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
44Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
45Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
46Alexys BrunelGroupama - FDJs.t.0
47Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energies.t.0
48Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
49Damien TouzeCofidiss.t.0
50Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
51Simon GuglielmiGroupama - FDJs.t.0
52Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
53Jesper SchultzRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
54Audun Brekke Fl?ttenEkipa amatorska 2020s.t.0
55Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
56Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
57Raffaello BonusiEkipa amatorska 2020s.t.0
58Simone SterbiniGiotti - Victorias.t.0
59Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
60Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
61Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
62Valentin FerronEkipa amatorska 2020s.t.0
63Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
64Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
65Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
66Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
67Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
68Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
69Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
70Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
71Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020s.t.0
72Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
73Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
74Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
75Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
76Marlon GaillardTotal Direct Energies.t.0
77Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
78Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
79Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
80Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
81Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
82Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
83Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
84Stéphane RossettoCofidiss.t.0
85Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
86Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
87Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
88Daniil FominykhAstana Pro Teams.t.0
89Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0
90Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
91Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
92Guillaume MartinCofidiss.t.0
93Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
94Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
95Evan HuffmanRally Cyclings.t.0
96Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
97Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+10.230
98Torkil VeyheRiwal - Readynez Cycling Team+11.050
99Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
100Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
101Justin MottierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
102Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+12.250
103Laurent DidierEkipa amatorska 2020+13.210
104Thomas JolyEkipa amatorska 2020+14.120
105Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+14.320
106Victor LafayCofidiss.t.0
107Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+16.150
108Adam De VosRally Cyclings.t.0
109Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
110Emerson OronteRally Cycling+20.140

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)