Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 05:01

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lilian CalmejaneTotal Direct Energie5.16.2560
2Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+0.0236
3Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.1130
4Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+1.0627
5Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept+1.1024
6Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.21
7Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.18
8Romain BardetAg2r La Mondiales.t.15
9Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.12
10Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.9
11Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+1.120
12Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+1.180
13Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
14Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
15Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
16Hugo HouleAstana Pro Team+1.250
17Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+1.370
18Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+1.500
19Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
20Marco CanolaGazprom - RusVelo+2.300
21Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+2.440
22Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+2.460
23Romain CombaudNippo - Delko - Provence+2.520
24Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+3.440
25Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
26Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+4.330
27Sébastien ReichenbachGroupama - FDJs.t.0
28Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+4.510
29Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+5.070
30Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020+5.580
31Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
32Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
33Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+6.070
34Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+6.220
35Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+6.260
36Torkil VeyheRiwal - Readynez Cycling Team+7.260
37Axel DomontAg2r La Mondiale+9.310
38Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
39Simon GuglielmiGroupama - FDJ+9.550
40Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energies.t.0
41Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Step+11.080
42Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+11.150
43Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
44Anthony RouxGroupama - FDJ+11.170
45Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
46David GauduGroupama - FDJ+11.260
47Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+11.300
48Julien El FaresNippo - Delko - Provence+11.340
49Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
50Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
51Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
52Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
53Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
54Guillaume MartinCofidiss.t.0
55Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
56Julien BernardTrek - Segafredo+11.460
57Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
58Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
59Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
60Emerson OronteRally Cyclings.t.0
61Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
62Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
63Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+12.000
64Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+12.110
65Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+12.190
66Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+12.210
67Romain Le RouxTeam Arkea - Samsic+14.570

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)