Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-07-2020 08:02

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Niki TerpstraTotal Direct Energie4.47.4860
2Philippe GilbertLotto - Soudal+0.0436
3Damien GaudinTotal Direct Energie+0.4630
4Adrien PetitTotal Direct Energie+1.1827
5Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.24
6Alex KirschTrek - Segafredo+1.2121
7Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+1.5918
8Nico DenzTeam Sunwebs.t.15
9Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.12
10Alexandre PichotTotal Direct Energie+2.029
11Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+2.080
12Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
13Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+2.190
14Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.0
15Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0
16Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Lionel TaminiauxWallonie Bruxelless.t.0
18Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
19Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
20Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
21Charlie ArimontEkipa amatorska 2020s.t.0
22Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
23Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
24Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
25Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
26Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
27Piet AllegaertCofidiss.t.0
28Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
29Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
30Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
31Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
32Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
33Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
34Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
35Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
36Aidis KruopisEkipa amatorska 2020+2.260
37Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
38Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
39Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
40Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+2.370
41Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+2.400
42Dimitri ClaeysCofidis+2.460
43Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+3.130
44Dries De BondtAlpecin - Fenix+3.420
45Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
46Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+3.440
47Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
48Jonas Aaen JörgensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
49Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020+4.420
50Maxime MonfortLotto - Soudal+7.110
51Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
52Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
53Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
54Senne LeysenAlpecin - Fenix+8.070
55Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+8.280
56Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+8.310
57Davide MartinelliAstana Pro Team+8.520
58Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
59Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020s.t.0
60David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
61Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
62Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
63Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)