Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 05:16

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Artem OvechkinTerengganu Inc - TSG Cycling Team32.06.4550
2Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+0.2738
3Ben DyballNTT Pro Cycling Team+0.3230
4Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+0.5427
5Giuseppe FonziVini Zabù - KTM+0.5725
6Yevgeniy GidichAstana Pro Team+1.0223
7Brendon DavidsOliver's Real Food Racings.t.21
8Thomas LebasKinan Cycling Team+1.0819
9Alvaro Duarte SandovalEkipa amatorska 2020+1.1017
10Harrison SweenyEvo+1.1715
11Piotr BrozynaVoster - ATS Team+1.200
12Luca RaggioArea Zero - VVFs.t.0
13Sam CromeTeam Ukyo+1.290
14Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+1.330
15Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Team+1.420
16Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+1.490
17Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
18Luca ChiricoAndroni Giocattoli - Sidermec+1.560
19Wilmar Jair Perez MuñozEkipa amatorska 2020+1.570
20Daniil FominykhAstana Pro Teams.t.0
21Simone VelascoGazprom - RusVelo+2.240
22Marcelo FelipeEkipa amatorska 2020+2.270
23Salvador Guardiola ToraKinan Cycling Team+2.300
24Alex Ariya Pounsavath DestriboisThailand Continental Cycling Teams.t.0
25Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermec+2.420
26Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+3.070
27Peerapol ChawchiangkuangThailand Continental Cycling Team+3.550
28Muhamad Zawawi AzmanEkipa amatorska 2020+4.050
29Victor Niño CorredorEkipa amatorska 2020+4.270
30Artyom ZakharovAstana Pro Team+4.280
31Dylan PageEkipa amatorska 2020+5.130
32Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+6.220
33Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermec+7.420
34Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020+8.280
35Adam De VosRally Cycling+15.340
36Aiman CahyadiPGN Road Cycling Team+16.270
37Dylan SunderlandNTT Pro Cycling Team+16.380
38Rustom Lim7 Eleven - Cliqq - Air21 by Roadbike Philippines+17.050
39Morgan SmithEkipa amatorska 2020+17.270
40Scott DaviesBahrain - McLaren+19.580
41Nur Aiman ZariffTeam Sapura Cycling+20.070
42Drew MoreyTerengganu Inc - TSG Cycling Team+21.060
43Agung Ali SahbanaKFC Cycling Team+21.210
44Yecid Arturo Sierra SanchezTianyoude Hotel Cycling Team+21.290
45Bernardo Albeiro Suaza ArangoEquipo Continental Supergiros+21.560
46Sarawut SirironnachaiThailand Continental Cycling Teams.t.0
47Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+21.570
48Jiankun LiuEkipa amatorska 2020+22.160
49Matthew ZenovichSt George Continental Cycling Team+22.550
50Eugert ZhupaEvo+23.410
51Marko KumpAdria Mobil+24.130
52Michael SchlegelElkov - Kasper+24.240
53Jianpeng LiuHengxiang Cycling Team+26.270
54Muhammad Shaiful Adlan Mohamed ShukriTeam Sapura Cycling+26.330
55Selamat JuanggaKFC Cycling Team+26.350
56Danny PateEkipa amatorska 2020+30.570
57Massimo RosaVini Zabù - KTM+35.090
58Ryan CavanaghSt George Continental Cycling Team+35.330
59Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermec+35.470
60Callum ScotsonMitchelton - Scott+35.490
61Muhammad AbdurrohmanKFC Cycling Team+36.170
62Nik Mohamad Azwan ZulkifleEkipa amatorska 2020+36.490
63Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+37.200
64AMIN Mohamed Shahrul MatTerengganu Inc - TSG Cycling Team+37.310
65Azli Najmi ZulkefliEkipa amatorska 2020+39.380
66Anthony GiacoppoEkipa amatorska 2020+40.220
67John Kronborg EbsenEkipa amatorska 2020+40.340
68Arjay Peralta7 Eleven - Cliqq - Air21 by Roadbike Philippines+41.510
69Carmelo Franco MartinezEkipa amatorska 2020+41.570
70Hang ShiGiant Cycling Team+44.230
71Yikui NiuEkipa amatorska 2020+47.130
72Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+47.270
73Fernando Orjuela GutierrezEkipa amatorska 2020+48.290
74Andrea GuardiniGiotti - Victoria+50.320
75Thurakit BoonratanathanakornThailand Continental Cycling Team+56.530
76Amir Mustafa RusliEkipa amatorska 2020+57.020
77Szymon SajnokCCC Team+57.500
78Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizane+58.080
79Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGA+58.260
80Soon Young KwonKSPO Professional+1.01.570
81Abdul GaniKFC Cycling Team+1.06.260
82Muhamad Firdaus AwangEkipa amatorska 2020+1.08.280
83Dominic PerezSsios - Miogee Cycling Team+1.09.070
84Mohamed Harrif SallehTerengganu Inc - TSG Cycling Team+1.10.570
85Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreen+1.11.000
86Anuar ManamEkipa amatorska 2020+1.11.050
87Mohamed Zamri SallehTerengganu Inc - TSG Cycling Team+1.11.460
88Kenji NakanishiEkipa amatorska 2020+1.12.480
89Michael BrescianiArea Zero - VVF+1.13.160
90Muhammad Imam ArifinKFC Cycling Team+1.15.470
91Mahrus AliKFC Cycling Team+1.16.490

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea GuardiniGiotti - Victoria3.29.048
2Joon Yong SeoKSPO Professionals.t.4
3Mekseb Debesay AbrhaBike Aids.t.2
4Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
5Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
6Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Kaden GrovesMitchelton - Scotts.t.0
8Scott SunderlandEkipa amatorska 2020s.t.0
9Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
10Abdul GaniKFC Cycling Teams.t.0
11Zhiwen ChenKunbao Sport Continental Cycling Teams.t.0
12Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Mohamed Harrif SallehTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
14Anuar ManamEkipa amatorska 2020s.t.0
15Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
16Charles Bradley HuffEkipa amatorska 2020s.t.0
17Andris VosekalnsHengxiang Cycling Teams.t.0
18AMIN Mohamed Shahrul MatTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
19Sarawut SirironnachaiThailand Continental Cycling Teams.t.0
20Dominic PerezSsios - Miogee Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence5.18.208
2Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.4
3Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.2
4Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
5Marko KumpAdria Mobils.t.0
6Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Kaden GrovesMitchelton - Scotts.t.0
8Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
9Joon Yong SeoKSPO Professionals.t.0
10Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
11Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020s.t.0
12AMIN Mohamed Shahrul MatTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
13Mekseb Debesay AbrhaBike Aids.t.0
14Phucong Sai-UdomsinThailand Continental Cycling Teams.t.0
15Metkel EyobTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
16Anthony GiacoppoEkipa amatorska 2020s.t.0
17Sam CromeTeam Ukyos.t.0
18Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
20Yikui NiuEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam De VosRally Cycling3.58.188
2Dae Yeon KimKSPO Professional+0.134
3Nik Mohamad Azwan ZulkifleEkipa amatorska 2020s.t.2
4Harrison SweenyEvos.t.0
5Anuar ManamEkipa amatorska 2020+1.190
6Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
7Mohamed Harrif SallehTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
8Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
9Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
10Marko KumpAdria Mobils.t.0
11Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
12Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
13Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
14Metkel EyobTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
15Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
16Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
17Muhammad Imam ArifinKFC Cycling Teams.t.0
18Muhammad Elmi JumariEkipa amatorska 2020s.t.0
19Artem OvechkinTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
20Marcelo FelipeEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence4.10.148
2Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.4
3Mohamed Harrif SallehTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.2
4Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
5Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
6Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
7Anthony GiacoppoEkipa amatorska 2020s.t.0
8Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020s.t.0
9Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
10Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
11Anuar ManamEkipa amatorska 2020s.t.0
12Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
13Mohamed Zamri SallehTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
14AMIN Mohamed Shahrul MatTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
15Dominic PerezSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
16Muhamad Zawawi AzmanEkipa amatorska 2020s.t.0
17Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
18Marcelo FelipeEkipa amatorska 2020s.t.0
19Salvador Guardiola ToraKinan Cycling Teams.t.0
20Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Artem OvechkinTerengganu Inc - TSG Cycling Team4.24.298
2Ben DyballNTT Pro Cycling Team+0.284
3Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+0.552
4Yevgeniy GidichAstana Pro Team+1.010
5Thomas LebasKinan Cycling Teams.t.0
6Alvaro Duarte SandovalEkipa amatorska 2020+1.020
7Yecid Arturo Sierra SanchezTianyoude Hotel Cycling Team+1.040
8Piotr BrozynaVoster - ATS Team+1.100
9Luca RaggioArea Zero - VVFs.t.0
10Metkel EyobTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
11Marcos Garcia FernandezKinan Cycling Team+1.190
12Drew MoreyTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
13Sam CromeTeam Ukyos.t.0
14Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+1.230
15Victor Niño CorredorEkipa amatorska 2020s.t.0
16Callum ScotsonMitchelton - Scott+1.300
17Luca ChiricoAndroni Giocattoli - Sidermec+1.470
18Bernardo Albeiro Suaza ArangoEquipo Continental Supergiross.t.0
19Daniil FominykhAstana Pro Teams.t.0
20Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermec2.24.558
2Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.4
3Mohamed Harrif SallehTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.2
4Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.0
5Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
6Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
7Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
8Szymon SajnokCCC Teams.t.0
9Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
10Metkel EyobTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
11Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
12Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020s.t.0
13Muhammed Ameer Ahmad KamalEkipa amatorska 2020s.t.0
14Andris VosekalnsHengxiang Cycling Teams.t.0
15Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
17Eugert ZhupaEvos.t.0
18Anthony GiacoppoEkipa amatorska 2020s.t.0
19Selamat JuanggaKFC Cycling Teams.t.0
20Muhammad Imam ArifinKFC Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermec5.08.238
2Eugert ZhupaEvos.t.4
3Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020s.t.2
4Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
5Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
7Brendon DavidsOliver's Real Food Racings.t.0
8Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
9Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+0.020
10Giuseppe FonziVini Zabù - KTM+0.050
11Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020+1.280
12Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
13Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
14Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
15Piotr BrozynaVoster - ATS Teams.t.0
16Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
17Luca ChiricoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
18Harrison SweenyEvos.t.0
19Artem OvechkinTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
20Luca RaggioArea Zero - VVFs.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea GuardiniGiotti - Victoria3.10.258
2Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.4
3Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.2
4Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
5Marko KumpAdria Mobils.t.0
6Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020s.t.0
7Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
8Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
9Giuseppe FonziVini Zabù - KTMs.t.0
10Sam CromeTeam Ukyos.t.0
11Peerapol ChawchiangkuangThailand Continental Cycling Teams.t.0
12Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
14Brendon DavidsOliver's Real Food Racings.t.0
15Thomas LebasKinan Cycling Teams.t.0
16Sarawut SirironnachaiThailand Continental Cycling Teams.t.0
17Marcelo FelipeEkipa amatorska 2020s.t.0
18Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
19Ben DyballNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Massimo RosaVini Zabù - KTMs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea GuardiniGiotti - Victoriapo 1. etapie4
1Riccardo MinaliNippo - Delko - Provencepo 2. etapie4
1Adam De VosRally Cyclingpo 3. etapie4
1Adam De VosRally Cyclingpo 4. etapie4
1Artem OvechkinTerengganu Inc - TSG Cycling Teampo 5. etapie4
1Artem OvechkinTerengganu Inc - TSG Cycling Teampo 6. etapie4
1Artem OvechkinTerengganu Inc - TSG Cycling Teampo 7. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)