Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 22:02

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc Soler GimenezMovistar Team30.22.41220
2Simon YatesMitchelton - Scott+0.04165
3Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.14132
4Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.16121
5Tim WellensLotto - Soudals.t.110
6Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.3299
7Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.4488
8Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+1.5477
9David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+2.1566
10Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+2.3555
11Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+3.4747
12Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+4.0841
13Sam OomenTeam Sunweb+5.0337
14Jakob FuglsangAstana Pro Team+5.5132
15Rudy MolardGroupama - FDJ+8.1628
16Ilnur ZakarinCCC Team+11.3525
17Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+12.4522
18Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+14.1319
19Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+14.5316
20Mikael CherelAg2r La Mondiale+16.1415
21Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+17.1914
22Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020+20.1513
23Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+22.0912
24Jose Herrada LopezCofidis+22.3611
25Oliver NaesenAg2r La Mondiale+22.5910
26Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+24.2510
27Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+24.4710
28Tony GallopinAg2r La Mondiale+28.0410
29Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+29.1310
30Bauke MollemaTrek - Segafredo+29.4710
31Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+31.1510
32Matteo TrentinCCC Team+33.0110
33Diego RosaTeam Arkea - Samsic+36.0810
34Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+37.5010
35Jürgen RoelandtsMovistar Team+37.5110
36Alessandro De MarchiCCC Team+38.0710
37Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+38.3110
38Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+38.3510
39Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+40.5910
40Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+41.0710
41Jonathan HivertTotal Direct Energie+43.1810
42Nicolas EdetCofidis+44.0410
43Jesus Herrada LopezCofidis+44.3110
44Imanol Erviti OlloMovistar Team+45.2510
45Ben KingNTT Pro Cycling Team+45.3610
46Julien BernardTrek - Segafredo+46.0310
47Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+47.4110
48Eduardo SepulvedaMovistar Team+47.5210
49Serge PauwelsCCC Team+48.4310
50Antonio NibaliTrek - Segafredo+51.2010
51Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+52.150
52Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+52.490
53Romain CombaudNippo - Delko - Provence+53.580
54Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic+57.400
55Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+59.410
56Hugo HouleAstana Pro Team+1.00.270
57Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+1.02.070
58Hector Carretero MillanMovistar Team+1.04.590
59Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+1.05.150
60Axel DomontAg2r La Mondiale+1.06.090
61Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+1.08.410
62Pierre-Luc PerichonCofidis+1.08.540
63David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+1.09.320
64Thomas De GendtLotto - Soudal+1.10.490
65Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+1.11.030
66Pavel KochetkovCCC Team+1.13.020
67Grégory RastEkipa amatorska 2020+1.13.270
68Dylan Van BaarleTeam INEOS+1.14.110
69Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+1.16.060
70Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+1.16.440
71Roy CurversTeam Sunweb+1.19.070
72Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+1.22.210
73Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+1.23.520
74Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+1.27.310
75Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+1.28.410
76Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+1.36.140
77Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+1.37.110

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas De GendtLotto - Soudal69 p.35
2Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team37 p.25
3Simon YatesMitchelton - Scott21 p.15
4Marc Soler GimenezMovistar Team21 p.10
5David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates19 p.5
6Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team14 p.3
7Nicolas EdetCofidis14 p.0
8Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic14 p.0
9Tony GallopinAg2r La Mondiale13 p.0
10Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step12 p.0
11Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team12 p.0
12Pierre-Luc PerichonCofidis11 p.0
13Jakob FuglsangAstana Pro Team11 p.0
14Tim WellensLotto - Soudal10 p.0
15Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates9 p.0
16Dylan TeunsBahrain - McLaren8 p.0
17Antonio NibaliTrek - Segafredo8 p.0
18Matteo TrentinCCC Team6 p.0
19Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo6 p.0
20Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team5 p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal37 p.35
2Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team31 p.25
3Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step28 p.15
4Marc Soler GimenezMovistar Team27 p.10
5Simon YatesMitchelton - Scott24 p.5
6Dylan TeunsBahrain - McLaren24 p.3
7Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team23 p.0
8Patrick KonradBora - Hansgrohe20 p.0
9Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team17 p.0
10David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates16 p.0
11Jonathan HivertTotal Direct Energie16 p.0
12Rudy MolardGroupama - FDJ15 p.0
13Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team14 p.0
14Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling11 p.0
15Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates9 p.0
16Remy Di GregorioEkipa amatorska 20209 p.0
17Matteo TrentinCCC Team9 p.0
18Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe8 p.0
19Sam OomenTeam Sunweb7 p.0
20Jürgen RoelandtsMovistar Team6 p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ3.07.3935
2Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.25
3Christophe LaporteCofidiss.t.15
4Tim WellensLotto - Soudals.t.10
5Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.5
6Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.3
7Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.020
8Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
9Matteo TrentinCCC Teams.t.0
10Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
11Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
12Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
15Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
16Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scotts.t.0
17Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
18Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
19Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
21Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
22Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
23Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
24Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
25Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
26Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
27Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
28Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
29Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
30Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
31Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
32Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
33Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
34Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
35John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
36Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
37Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+0.110
38Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+0.180
39Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
40Sam OomenTeam Sunweb+0.200
41Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+0.230
42Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
43Attilio VivianiCofidis+0.270
44Manuele BoaroAstana Pro Team+0.280
45David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
46Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
47Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+0.310
48Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+0.340
49Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
50Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
51Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
52Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
53Angelo TulikTotal Direct Energie+0.390
54Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+0.410
55Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
56Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
57Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+0.530
58Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+0.550
59Jesus Herrada LopezCofidis+0.590
60Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
61Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
62Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
63Alexander KristoffUAE Team Emirates+1.060
64Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
65Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
66Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+1.170
67Marco HallerBahrain - McLaren+1.190
68Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
69Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
70Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+1.260
71Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
72Grégory RastEkipa amatorska 2020+1.280
73Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
74Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+1.300
75Nils PolittIsrael Start-Up Nation+1.320
76Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+1.330
77Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.0
78Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+1.360
79Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+1.380
80Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
81Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
82Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
83Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
84Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
85Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
86Serge PauwelsCCC Teams.t.0
87Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
88Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
89Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
90Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
91Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
92Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+1.490
93Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+2.210
94Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
95Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+2.480
96Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
97Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
98Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
99Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
100Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
101Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
102Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
103Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
104Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
105Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
106Ian StannardTeam INEOSs.t.0
107Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
108Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
109Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
110Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
111Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
112Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
113Cyril LemoineCofidiss.t.0
114Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
115Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
116Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
117Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
118Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
119David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
120Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
121Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
122Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
123Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
124Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
125Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
126Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
127Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
128Juraj SaganBora - Hansgrohe+3.240
129Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
130Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
131Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
132Antonio NibaliTrek - Segafredos.t.0
133Fabio SabatiniCofidiss.t.0
134Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
135Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
136Pierre-Luc PerichonCofidis+3.400
137Nicolas EdetCofidis+3.460
138Sven Erik BystromUAE Team Emirates+4.010
139Paul MartensTeam Jumbo - Visma+4.080
140Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
141Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
142Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+4.110
143Tom ScullyEF Pro Cycling+4.360
144Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+5.050
145Ilnur ZakarinCCC Team+5.140
146Sam BennettDeceuninck - Quick Step+5.220
147Edward TheunsTrek - Segafredo+5.330
148Phil BauhausBahrain - McLaren+5.350
149Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+6.050
150Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+6.130
151Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
152Luka PibernikBahrain - McLaren+6.150
153Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+17.330

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma4.51.3135
2Elia VivianiCofidiss.t.25
3Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.15
4Phil BauhausBahrain - McLarens.t.10
5Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.5
6Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.3
7Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
8Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
9John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
10Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
11Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
12Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
13Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
14Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
15Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
16Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
17Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
18Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scotts.t.0
19Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
20Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
21Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
22Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
23Christophe LaporteCofidiss.t.0
24Tim WellensLotto - Soudals.t.0
25Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
26Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
27Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
28David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
29Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
30Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
31Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
32Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
33Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
34Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
35Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
36Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
37Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
38Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
39Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
40Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
41Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
42Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
43Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
44Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
45Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
46Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
47Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
48Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
49Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
50Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
51Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
52Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
53Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
54Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.0
55Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
56Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
57Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
58Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
59Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
60Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
61Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
62Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
63Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
65Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
66Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
67Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
68Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
69Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
70Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
71Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
72Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
73Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
74Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
75Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
76Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
77Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
78Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
79Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
80Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
81Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
82Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
83Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
84Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
85Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
86Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
87Serge PauwelsCCC Teams.t.0
88Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
89Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
90Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
91Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
92Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
93Nicolas EdetCofidiss.t.0
94Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
95Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
96Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
97Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
98Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
99Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
100Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
101Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
102Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
103Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
104Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
105Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
106Fabio SabatiniCofidiss.t.0
107Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
108Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
109Antonio NibaliTrek - Segafredos.t.0
110Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
111Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
112Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
113Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
114Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
115Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
116Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
117Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
118Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
119Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
120Tom ScullyEF Pro Cycling+0.440
121Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
122Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+0.460
123Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
124Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+0.490
125Matti BreschelEF Pro Cycling+0.520
126Marcel SiebergBahrain - McLaren+0.570
127Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.580
128Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
129Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
130Oliviero TroiaUAE Team Emirates+1.010
131Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
132Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
133Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
134Matteo TrentinCCC Teams.t.0
135Paul MartensTeam Jumbo - Visma+1.040
136Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
137Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+1.070
138Jasper De BuystLotto - Soudal+1.090
139Cyril LemoineCofidiss.t.0
140Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+1.280
141Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+1.530
142Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+2.060
143David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
144Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
145Ian StannardTeam INEOSs.t.0
146Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
147Olivier Le GacGroupama - FDJ+2.590
148Ignatas KonovalovasGroupama - FDJs.t.0
149Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provence+3.090
150Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
151Marco HallerBahrain - McLaren+3.150
152Lars BoomEkipa amatorska 2020+4.310

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan HivertTotal Direct Energie5.22.4935
2Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.0125
3Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.15
4Arnaud DemareGroupama - FDJ+0.3810
5Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.5
6Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.3
7Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
8Matteo TrentinCCC Teams.t.0
9Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
10Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
11Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
12Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
13Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
14Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
15Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
16Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
17Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
19Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
20Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
21Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
22Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
23Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
24Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
25Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
26Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
27Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
28Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scotts.t.0
29Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
30Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
31Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
32Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
33Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
34Tim WellensLotto - Soudals.t.0
35Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
36Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
37Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
38Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
39Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
40Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
41Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
42Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
43Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
44David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
45Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
46Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
47Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
48Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
49Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
50Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
51Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
52Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
53Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
54Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
55Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
56Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
57Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
58Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
59Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
60Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
61Serge PauwelsCCC Teams.t.0
62Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
63Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
64Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
65Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
66Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
67Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
68Antonio NibaliTrek - Segafredos.t.0
69Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
70Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
71Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
72Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
73Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
74Pierre-Luc PerichonCofidis+1.170
75Koen De KortTrek - Segafredo+1.370
76Nicolas EdetCofidis+1.410
77Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+1.470
78Jasper De BuystLotto - Soudal+2.200
79Axel DomontAg2r La Mondiale+2.480
80Jelle WallaysLotto - Soudal+3.310
81Elia VivianiCofidis+5.160
82Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
83Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
84Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
85Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
86Fabio SabatiniCofidiss.t.0
87Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
88Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
89Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
90Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
91Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
92Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
93Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
94Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
95Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
96Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
97Christophe LaporteCofidiss.t.0
98Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
99Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
100Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
101Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
102Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
103Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
104Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
105Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
106Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
107Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
108Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
109Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
110Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+10.030
111Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
112Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
113Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
114Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
115Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
116Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+11.180
117Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
118Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
119John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
120Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
121Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
122Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
123Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
124Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
125Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
126Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
127Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
128Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
129Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
130Marco HallerBahrain - McLarens.t.0
131Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
132Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
133Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.0
134Ian StannardTeam INEOSs.t.0
135Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
136Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
137Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
138Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
139Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
140Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
141Cyril LemoineCofidiss.t.0
142Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+15.180
143Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
144Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
145Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
146Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
147Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
148Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
149David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
150Alexander KristoffUAE Team Emirates+17.590

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout PoelsBahrain - McLaren25.3335
2Marc Soler GimenezMovistar Team+0.1125
3Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.1615
4Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.2010
5Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.275
6Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.3
7Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.280
8Tim WellensLotto - Soudal+0.290
9Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+0.330
10Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scotts.t.0
11Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
12David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.340
13Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.390
14Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.420
15Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.450
16Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.480
17Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.560
18Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
19Sam OomenTeam Sunweb+1.000
20Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+1.030
21Tony GallopinAg2r La Mondiale+1.040
22Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
23Chris HamiltonTeam Sunweb+1.080
24Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
25Jesus Herrada LopezCofidis+1.090
26Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
27Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
28Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
29Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+1.110
30Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
31Diego RosaTeam Arkea - Samsic+1.140
32Rudy MolardGroupama - FDJ+1.150
33Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+1.160
34Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.210
35Jerome CousinTotal Direct Energie+1.250
36Lawson CraddockEF Pro Cycling+1.290
37Matteo TrentinCCC Team+1.310
38Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
39Tom ScullyEF Pro Cycling+1.340
40Bauke MollemaTrek - Segafredo+1.350
41Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+1.370
42Ben KingNTT Pro Cycling Team+1.400
43Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+1.430
44Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+1.480
45Jose Herrada LopezCofidis+1.490
46Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+1.500
47Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
48Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+1.510
49Nicolas EdetCofidiss.t.0
50Louis VervaekeAlpecin - Fenix+1.530
51Heinrich HausslerBahrain - McLaren+1.540
52Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+1.560
53Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+1.590
54Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+2.000
55Ian StannardTeam INEOS+2.010
56Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
57Serge PauwelsCCC Team+2.020
58Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
59Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+2.030
60Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
61Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+2.070
62Nicolas RocheTeam Sunweb+2.100
63Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohe+2.120
64Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+2.160
65Pierre-Luc PerichonCofidis+2.170
66Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
67Julien BernardTrek - Segafredo+2.190
68Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
69Eduardo SepulvedaMovistar Team+2.200
70Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+2.210
71Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+2.220
72Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+2.230
73Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020+2.240
74Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+2.250
75Cyril LemoineCofidis+2.280
76Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+2.300
77Axel DomontAg2r La Mondiale+2.310
78Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic+2.340
79Mathew HaymanMitchelton - Scott+2.360
80Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+2.370
81Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+2.380
82Grégory RastEkipa amatorska 2020+2.390
83Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
84John DegenkolbLotto - Soudal+2.420
85Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+2.470
86Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+2.480
87Sven Erik BystromUAE Team Emirates+2.490
88Simon GerransEkipa amatorska 2020+2.500
89Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+2.510
90Paul MartensTeam Jumbo - Visma+2.520
91Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+2.530
92David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
93Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
94Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
95Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+2.550
96Oliviero TroiaUAE Team Emirates+2.560
97Hector Carretero MillanMovistar Team+2.570
98Romain CombaudNippo - Delko - Provence+2.580
99Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+2.590
100Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
101Jürgen RoelandtsMovistar Team+3.040
102Hugo HouleAstana Pro Team+3.050
103Oliver NaesenAg2r La Mondiale+3.100
104Johann Van ZylTeam Skyline+3.120
105Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+3.130
106Mitchell DockerEF Pro Cycling+3.140
107Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
108Jonathan HivertTotal Direct Energie+3.150
109Julien El FaresNippo - Delko - Provence+3.170
110Pavel KochetkovCCC Team+3.220
111Juraj SaganBora - Hansgrohe+3.230
112Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
113Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
114Olivier Le GacGroupama - FDJ+3.250
115Ben SwiftTeam INEOS+3.280
116Jelle WallaysLotto - Soudal+3.290
117Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
118Mikael CherelAg2r La Mondiale+3.330
119Jacopo GuarnieriGroupama - FDJ+3.390
120Erik BaskaBora - Hansgrohe+3.410
121Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+3.430
122Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+3.450
123Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+3.480
124Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+3.500
125Matti BreschelEF Pro Cycling+3.540
126Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
127Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+3.580
128Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
129Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provence+3.590
130Marco HallerBahrain - McLaren+4.020
131Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+4.030
132Antonio NibaliTrek - Segafredo+4.040
133Fabio SabatiniCofidis+4.060
134Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+4.090
135Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
136Alexander KristoffUAE Team Emirates+4.100
137Ramon SinkeldamGroupama - FDJ+4.130
138Jasper De BuystLotto - Soudal+4.150
139Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+4.220
140Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+4.280
141Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+4.300
142Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+4.320
143Mickael DelageGroupama - FDJ+4.360
144Christophe LaporteCofidis+4.370
145Elia VivianiCofidis+4.420
146Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
147Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+4.460
148Lars BoomEkipa amatorska 2020+5.080
149Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+5.260
150Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+5.340

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jerome CousinTotal Direct Energie3.57.2535
2Nils PolittIsrael Start-Up Nation+0.0225
3Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+0.0415
4Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.10
5Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.5
6Christophe LaporteCofidiss.t.3
7Matteo TrentinCCC Teams.t.0
8Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
9Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
10Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
11Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
13Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
14Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
15Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
16Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
17Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
18Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
19Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
21Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
22David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
23Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
24Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
25Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
26Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
27Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
28Elia VivianiCofidiss.t.0
29Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
30Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
31Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
32Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
33Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
34Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
35Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
36Tim WellensLotto - Soudals.t.0
37Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
38Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
39Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
40Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
41Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
42Fabio SabatiniCofidiss.t.0
43Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
44Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
45Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
46Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
47Serge PauwelsCCC Teams.t.0
48Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
49Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
50Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
51Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
52Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
53Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
54Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
55Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
56Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
57Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
58Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
59Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
60Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
61Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
62Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
63Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
64Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
65Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
66Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
67Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
68Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
69Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
70Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
71Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
72Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
73Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
74Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
75Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
76Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
77Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
78Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
79Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
80Mathew HaymanMitchelton - Scott+1.190
81Heinrich HausslerBahrain - McLaren+1.210
82Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+1.370
83Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+1.440
84Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
85Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+0.040
86Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
87David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+2.060
88Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scott+0.040
89Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
90Nicolas EdetCofidis+2.430
91Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+2.480
92Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
93Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provence+2.540
94Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+0.040
95Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+3.430
96Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
97Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
98Luka PibernikBahrain - McLaren+3.510
99Mitchell DockerEF Pro Cycling+4.260
100Roy CurversTeam Sunweb+5.110
101Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
102Johann Van ZylTeam Skyline+7.410
103Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
104Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
105Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
106Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
107Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
108Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
109Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
110Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
111Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
112Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+9.100
113Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
114Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
115Antonio NibaliTrek - Segafredos.t.0
116Ian StannardTeam INEOSs.t.0
117Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
118Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+9.380
119Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+11.360
120Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
121Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
122Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
123Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
124Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
125Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
126Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
127Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
128Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
129Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
130John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
131Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
132Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
133Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
134Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
135Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
136Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
137Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
138Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
139Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
140Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
141Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
142Cyril LemoineCofidiss.t.0
143Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+11.440

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rudy MolardGroupama - FDJ4.40.0535
2Tim WellensLotto - Soudal+0.0225
3Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.15
4Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.10
5Sam OomenTeam Sunwebs.t.5
6Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.3
7Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
8Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scotts.t.0
9Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
10Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
11Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
12Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
13David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
14Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
16Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
17Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020+0.440
18Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
19Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
20Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
21Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
22Alessandro De MarchiCCC Team+1.110
23Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
24Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
25Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
26Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
27Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
28Jose Herrada LopezCofidis+2.200
29Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
30Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
31Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
32Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
33Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+3.360
34Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
35Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
36Heinrich HausslerBahrain - McLaren+3.400
37Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
38Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
39Jonathan HivertTotal Direct Energie+4.160
40Axel DomontAg2r La Mondiale+5.150
41Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
42Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
43Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
44Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
45Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
46Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
47Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
48Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
49Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
50Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
51Luka PibernikBahrain - McLaren+6.280
52Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+6.480
53Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
54Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
55Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
56Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
57Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
58Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
59Manuele BoaroAstana Pro Team+9.360
60Matteo TrentinCCC Teams.t.0
61Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
62Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
63Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
64Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
65Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
66Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
67Serge PauwelsCCC Teams.t.0
68Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
69Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
70Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
71Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
72Christophe LaporteCofidiss.t.0
73Nicolas EdetCofidiss.t.0
74Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
75Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
76Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
77Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
78Ian StannardTeam INEOSs.t.0
79David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
80Fabio SabatiniCofidis+11.270
81Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
82Elia VivianiCofidiss.t.0
83Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
84Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
85Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
86Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
87Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
88Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
89Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
90Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
91Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
92Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
93Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
94Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
95Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
96Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.0
97Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
98Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+12.590
99Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+13.040
100Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
101Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
102Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
103Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
104Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+14.110
105Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
106Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
107Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
108Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
109Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
110Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+15.290
111Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
112Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
113Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+18.010
114Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
115Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
116Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
117Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
118Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
119Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
120Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
121Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
122Cyril LemoineCofidiss.t.0
123Antonio NibaliTrek - Segafredos.t.0
124Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+18.320
125Koen De KortTrek - Segafredo+20.130
126Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
127Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
128Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
129Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
130Ramon SinkeldamGroupama - FDJ+22.220
131Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
132Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+26.300

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon YatesMitchelton - Scott5.02.5435
2Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.0825
3Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.15
4Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.1310
5Tim WellensLotto - Soudals.t.5
6Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.203
7Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+0.460
8Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
9Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.480
10Sam OomenTeam Sunweb+0.540
11Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
12Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+0.580
13Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+1.040
14Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+1.360
15Mikael CherelAg2r La Mondiale+2.010
16Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
18Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+2.080
19David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+2.190
20Ilnur ZakarinCCC Team+2.400
21Jose Herrada LopezCofidis+3.410
22Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
23Rudy MolardGroupama - FDJ+4.220
24Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
25Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
26Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
27Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+4.250
28Louis VervaekeAlpecin - Fenix+4.410
29Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+8.000
30Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+8.030
31Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+9.120
32Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
33Oliver NaesenAg2r La Mondiale+10.410
34Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
36Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
37Nicolas EdetCofidis+12.030
38Julien BernardTrek - Segafredo+12.560
39Antonio NibaliTrek - Segafredo+13.560
40Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
41Tony GallopinAg2r La Mondiale+14.000
42Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
43Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scotts.t.0
44Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+14.320
45Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+15.050
46Nicolas RocheTeam Sunweb+16.400
47Simon GerransEkipa amatorska 2020+17.540
48Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
49Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+18.020
50Matteo TrentinCCC Teams.t.0
51Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
52Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
53Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
54Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
55Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
56Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
57Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
58Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
59Thomas De GendtLotto - Soudal+21.520
60Fabio SabatiniCofidis+22.190
61Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
62Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
63Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
64Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
65Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
66Serge PauwelsCCC Teams.t.0
67Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
68David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
69Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
70Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
71Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
72Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
73Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+22.250
74Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
75Ian StannardTeam INEOSs.t.0
76Alessandro De MarchiCCC Team+22.300
77Manuele BoaroAstana Pro Team+23.400
78Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+24.460
79Eduardo SepulvedaMovistar Team+25.560
80Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
81Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
82Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+26.030
83Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+26.040
84Christophe LaporteCofidis+26.130
85Cyril LemoineCofidiss.t.0
86Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
87Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
88Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
89Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+26.530
90Elia VivianiCofidiss.t.0
91Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
92Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
93Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
94Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
95Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
96Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
97Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
98Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
99Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
100Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
101Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
102Nils PolittIsrael Start-Up Nation+27.160
103Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+28.270
104Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
105Mathew HaymanMitchelton - Scott+29.020
106Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+32.280
107Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
108Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
109Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
110Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
111Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
112Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
113Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
114Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates2.53.0635
2Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.25
3Marc Soler GimenezMovistar Team+0.0315
4Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.3810
5Tim WellensLotto - Soudals.t.5
6Simon YatesMitchelton - Scotts.t.3
7Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
8Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
9Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
10Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
11Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
12Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.550
13Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+1.300
14Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Jakob FuglsangAstana Pro Team+2.450
16Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
17Oliver NaesenAg2r La Mondiale+3.440
18Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
19Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
20Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
21Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
22Antonio NibaliTrek - Segafredo+3.460
23Matteo TrentinCCC Teams.t.0
24Ilnur ZakarinCCC Team+6.130
25Jürgen RoelandtsMovistar Team+6.260
26Jonathan HivertTotal Direct Energie+8.320
27Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
28Mikael CherelAg2r La Mondiale+8.430
29Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
30Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+9.420
31Hugo HouleAstana Pro Team+9.450
32Imanol Erviti OlloMovistar Team+10.100
33Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+12.560
34Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+12.580
35Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+13.510
36Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020+14.050
37Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
38Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
39Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
40Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
41Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
42Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
43Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
44Nicolas EdetCofidiss.t.0
45Serge PauwelsCCC Teams.t.0
46Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
47Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
48Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
49Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
50Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
51Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
52Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
53Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
54David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
55Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
56Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
57Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
58Alessandro De MarchiCCC Team+14.100
59Bauke MollemaTrek - Segafredo+19.110
60Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+21.500
61Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+23.420
62Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
63Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
64Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
65Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
66Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
67Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
68Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+24.340
69Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
70Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+25.360
71Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
72Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
73Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
74Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
75Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
76Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
77Pavel KochetkovCCC Teams.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJpo 1. etapie10
1Arnaud DemareGroupama - FDJpo 2. etapie10
1Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teampo 3. etapie10
1Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teampo 4. etapie10
1Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teampo 5. etapie10
1Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teampo 6. etapie10
1Simon YatesMitchelton - Scottpo 7. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)