Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 22:48

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step4.28.2960
2Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+0.0336
3Frederik FrisonLotto - Soudal+0.1030
4Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+0.5527
5Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.24
6Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.21
7Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.18
8Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+0.5915
9Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020s.t.12
10Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020s.t.9
11Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0
12Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
13Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
14Kamil GradekCCC Teams.t.0
15Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
16Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
17Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
18Stephan BakkerEkipa amatorska 2020s.t.0
19Peter LenderinkEkipa amatorska 2020s.t.0
20Jordi MeeusSEG Racing Academys.t.0
21Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
22Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
23Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
24Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
25Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
26Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
27Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
28Adriaan JanssenA Bloc CTs.t.0
29Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
30Peter SchultingVolkerWessels - Merckxs.t.0
31Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
32Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
33Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
34Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
35Roy JansAlpecin - Fenix+2.350
36Jelle MannaertsTarteletto - Isorex+2.410
37Floris GertsTarteletto - Isorex+2.420
38Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
39Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
40Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
41Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
42Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
43Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
44Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
45Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
46Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
47Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
48Brian Van GoethemLotto - Soudal+3.580
49Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
50Luuc BugterBEAT Cycling Club+4.380
51Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
52Ide SchellingBora - Hansgrohes.t.0
53Henrik EvensenJoker - Fuel of Norways.t.0
54Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
55Jason Van DalenMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+4.420
56Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
57Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
58Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
59Justin TimmermansVolkerWessels - Merckxs.t.0
60Gijs MeijerEkipa amatorska 2020s.t.0
61David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
62Rens TulnerVolkerWessels - Merckx+5.000
63Marten KooistraBEAT Cycling Clubs.t.0
64Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+10.000
65Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
66Sven Van LuijkEkipa amatorska 2020s.t.0
67Ole ForfangJoker - Fuel of Norways.t.0
68Bas TietemaEkipa amatorska 2020s.t.0
69Cees BolTeam Sunwebs.t.0
70Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020s.t.0
71Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
72Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
73Julius Van Den BergEF Pro Cyclings.t.0
74Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
75Loic ChetoutCofidiss.t.0
76Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
77Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Teams.t.0
78Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)