Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 00:25

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matej MohoricBahrain - McLaren4.39.2360
2Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.0336
3Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+0.1130
4Sean De BieWallonie Bruxelless.t.27
5Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.24
6Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.21
7Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.18
8Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.15
9Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.12
10German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.9
11Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
12Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
13Alex TurrinEkipa amatorska 2020s.t.0
14Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
15Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
16Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
17Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
18Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
19Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
20Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
21Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
22Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
23Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0
24Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
25Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
26Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+0.150
27Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+0.210
28Adam YatesMitchelton - Scott+0.520
29Marco FrapportiVini Zabù - KTM+1.140
30Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
31Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
32Luca WackermannVini Zabù - KTMs.t.0
33Nathan HaasCofidis+1.180
34Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
35Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020s.t.0
36Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
37David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0
38Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
39Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020s.t.0
40Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+1.210
41Matteo BusatoVini Zabù - KTM+1.240
42Simone SterbiniGiotti - Victoria+1.310
43Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.0
44Domen NovakBahrain - McLaren+1.370
45Michele GazzaraEkipa amatorska 2020+1.390
46Jay MccarthyBora - Hansgrohe+1.460
47Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
48Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
49Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
50Julien MortierWallonie Bruxelles+2.010
51Simone PonziEkipa amatorska 2020+2.080
52Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
53Enrico LogicaEkipa amatorska 2020+3.080
54Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+3.540
55Nicolay CherkasovGazprom - RusVelos.t.0
56Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
57Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
58Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
59Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
60Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
61Yannick MartinezEkipa amatorska 2020s.t.0
62Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
63Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+5.320
64Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
65Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
66Paolo BaccioTeam Colpack - Ballan+5.510
67Michael SchlegelElkov - Kaspers.t.0
68Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
69 Filippo RocchettiTeam Colpack - Ballans.t.0
70Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+8.040
71Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
72Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
73Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
74Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
75Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
76Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+8.120
77Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+8.190
78Marco MurganoCasillo - Petroli Firenze - Hopplàs.t.0
79Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
80Michel PiccotBiesse - Arvedis.t.0
81Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
82Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0
83Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
84Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
85Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
86Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
87Federico ZurloGiotti - Victorias.t.0
88Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
89Steff CrasLotto - Soudals.t.0
90Piotr BrozynaVoster - ATS Team+10.320
91Andrea ToniattiTeam Colpack - Ballans.t.0
92Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
93Leszek PlucinskiVoster - ATS Teams.t.0
94Alessandro MonacoBardiani - CSF - Faizanes.t.0
95Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+10.590
96Matteo DraperiEkipa amatorska 2020s.t.0
97Dries De BondtAlpecin - Fenix+11.160
98Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020s.t.0
99Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
100Kamil MaleckiCCC Teams.t.0
101Lorenzo DelcoBiesse - Arvedis.t.0
102Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
103Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
104Andrea CacciottiEkipa amatorska 2020s.t.0
105Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
106Michael KolarEkipa amatorska 2020s.t.0
107Logan OwenEF Pro Cyclings.t.0
108Michał PalutaCCC Teams.t.0
109Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
110Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
111Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
112Riccardo StacchiottiGiotti - Victorias.t.0
113Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
114Jérémy RoyEkipa amatorska 2020s.t.0
115Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
116Thomas DeruetteEkipa amatorska 2020+11.380
117Cristofer Robin Jurado LopezEkipa amatorska 2020+12.380
118Floryan ArnoultEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)