Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:24

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS25.32.56220
2Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.24165
3Geraint ThomasTeam INEOS+0.32132
4Tiesj BenootTeam Sunweb+1.08121
5Adam YatesMitchelton - Scott+1.10110
6Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+1.1399
7Davide FormoloUAE Team Emirates+1.1588
8Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.77
9George BennettTeam Jumbo - Visma+1.1666
10Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+1.2255
11Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+1.5947
12Fabio AruUAE Team Emirates+2.0241
13Romain BardetAg2r La Mondiale+2.3137
14Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+2.3432
15Alexey LutsenkoAstana Pro Team+3.0728
16Miguel Angel LopezAstana Pro Team+3.2725
17Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+3.5122
18Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+3.5619
19Jan PolancUAE Team Emirates+4.2316
20Greg Van AvermaetCCC Team+4.4115
21Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+5.2114
22Diego UlissiUAE Team Emirates+6.2613
23Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+6.3412
24Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+8.2911
25Philippe GilbertLotto - Soudal+8.3510
26Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+8.4410
27Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+8.4710
28Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+8.5810
29Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+9.0110
30Steve MorabitoGroupama - FDJ+9.1810
31Davide VillellaMovistar Team+10.4710
32Simon ClarkeEF Pro Cycling+11.0610
33Fabio FellineAstana Pro Team+12.3110
34Chris FroomeTeam INEOS+13.3110
35Tanel KangertEF Pro Cycling+13.3310
36Mathias FrankAg2r La Mondiale+15.2110
37Rafał MajkaBora - Hansgrohe+15.3910
38Julien VermoteCofidis+16.2310
39Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+16.4710
40Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+18.1610
41Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+18.1710
42Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+18.4410
43Peter SaganBora - Hansgrohe+19.3110
44Jasper StuyvenTrek - Segafredo+19.4610
45Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.10
46Luke DurbridgeMitchelton - Scott+19.4710
47Tony MartinTeam Jumbo - Visma+19.5210
48Vasil KiryienkaTeam INEOS+20.0510
49Jack BauerMitchelton - Scott+21.3910
50Nathan HaasCofidis+21.4710
51Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+22.460
52Daniel OssBora - Hansgrohe+22.480
53Gianni MosconTeam INEOS+23.120
54Simone PonziEkipa amatorska 2020+24.160
55Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+25.260
56Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+26.390
57Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+27.480
58Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+27.490
59Kristjan KorenBahrain - McLaren+27.530
60Michael SchärCCC Team+28.100
61Antoine DuchesneGroupama - FDJ+28.130
62Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+28.200
63Jorge Arcas PeñaMovistar Team+28.260
64Jens KeukeleireEF Pro Cycling+28.400
65Sep VanmarckeEF Pro Cycling+28.480
66Marco CanolaGazprom - RusVelo+28.570
67Alexander VlasovAstana Pro Team+29.300
68Michael HepburnMitchelton - Scott+31.220
69Dario CataldoMovistar Team+31.230
70Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+31.250
71Matteo BusatoVini Zabù - KTM+31.550
72Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+32.500
73Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+33.270
74Oscar GattoBora - Hansgrohe+34.040
75Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+34.220
76Marco MarcatoUAE Team Emirates+35.410
77Niki TerpstraTotal Direct Energie+35.550
78Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+36.290
79Rohan DennisTeam INEOS+36.390
80Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+36.440
81Salvatore PuccioTeam INEOS+37.190
82Nikolas MaesLotto - Soudal+37.360
83Clément VenturiniAg2r La Mondiale+37.530
84Alexis GougeardAg2r La Mondiale+38.410
85Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+38.590
86Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+40.070
87Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+40.090
88Daniele BennatiMovistar Team+40.450
89Alberto BettiolEF Pro Cycling+41.550
90Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+42.010
91Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+44.240
92Luka MezgecMitchelton - Scott+44.330
93Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+45.200
94Lennard KamnaBora - Hansgrohe+45.270
95Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+45.310
96Sacha ModoloAlpecin - Fenix+45.420
97Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+45.490
98Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020+46.160
99Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+46.360
100August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+47.070
101Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+47.170
102Patrick BevinCCC Team+47.200
103Julien DuvalAg2r La Mondiale+48.490
104Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+48.540
105Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+49.590
106Stefan KüngGroupama - FDJ+51.110
107Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+51.580
108Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+52.280
109Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+52.390
110Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+52.440
111Simone ConsonniCofidis+53.250
112Stepan KurianovGazprom - RusVelo+54.170
113Jacopo MoscaTrek - Segafredo+54.210
114Jasha SütterlinTeam Sunweb+54.260
115Mads PedersenTrek - Segafredo+55.140
116Nikias ArndtTeam Sunweb+55.520
117Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+56.290
118Marcel KittelIsrael Start-Up Nation+56.550
119Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+57.010
120Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+57.380
121Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+57.390
122Ryan MullenTrek - Segafredo+58.100
123Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+58.110
124Chad HagaTeam Sunweb+58.500
125Marc SarreauGroupama - FDJ+1.00.360
126Maciej BodnarBora - Hansgrohe+1.00.420
127Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+1.01.200
128Taylor PhinneyEF Pro Cycling+1.01.250
129Artem NychGazprom - RusVelo+1.02.090
130Marco ColedanEkipa amatorska 2020+1.02.170
131Jakub MareczkoCCC Team+1.02.390
132Filippo GannaTeam INEOS+1.03.170
133Igor BoevGazprom - RusVelo+1.03.190
134Guy SagivIsrael Start-Up Nation+1.03.570
135Liam BertazzoVini Zabù - KTM+1.17.040

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec35 p.35
2Jacopo MoscaTrek - Segafredo25 p.25
3Dario CataldoMovistar Team20 p.15
4Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren15 p.10
5Rafał MajkaBora - Hansgrohe10 p.5
6Adam YatesMitchelton - Scott8 p.3
7Steve MorabitoGroupama - FDJ8 p.0
8Sho HatsuyamaEkipa amatorska 20208 p.0
9George BennettTeam Jumbo - Visma7 p.0
10Kristjan KorenBahrain - McLaren7 p.0
11Alexander VlasovAstana Pro Team7 p.0
12Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation7 p.0
13Marcus BurghardtBora - Hansgrohe6 p.0
14Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma5 p.0
15Tiesj BenootTeam Sunweb5 p.0
16Fabio AruUAE Team Emirates5 p.0
17Peter SaganBora - Hansgrohe3 p.0
18Rohan DennisTeam INEOS3 p.0
19Artem NychGazprom - RusVelo3 p.0
20Michał KwiatkowskiTeam INEOS2 p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jacopo MoscaTrek - Segafredo33 p.35
2Peter SaganBora - Hansgrohe30 p.25
3Marcel KittelIsrael Start-Up Nation24 p.15
4Adam YatesMitchelton - Scott24 p.10
5Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren21 p.5
6Tiesj BenootTeam Sunweb20 p.3
7Michał KwiatkowskiTeam INEOS16 p.0
8Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma14 p.0
9Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling13 p.0
10Rohan DennisTeam INEOS12 p.0
11Geraint ThomasTeam INEOS12 p.0
12Steve MorabitoGroupama - FDJ10 p.0
13Rafał MajkaBora - Hansgrohe10 p.0
14Gianni MosconTeam INEOS10 p.0
15Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma10 p.0
16Romain BardetAg2r La Mondiale9 p.0
17Mads PedersenTrek - Segafredo9 p.0
18Stepan KurianovGazprom - RusVelo8 p.0
19George BennettTeam Jumbo - Visma8 p.0
20Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS8 p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Damiano CarusoBahrain - McLaren22.199
1Rohan DennisTeam INEOS22.199
1Patrick BevinCCC Team22.199
1Greg Van AvermaetCCC Team22.199
2Luke DurbridgeMitchelton - Scott+0.046
2Daryl ImpeyMitchelton - Scott+0.046
2Adam YatesMitchelton - Scott+0.046
2Michael HepburnMitchelton - Scott+0.046
3Geraint ThomasTeam INEOS+0.104
3Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+0.104
3Chris FroomeTeam INEOS+0.104
3Salvatore PuccioTeam INEOS+0.104
3Michał KwiatkowskiTeam INEOS+0.104
3Vasil KiryienkaTeam INEOS+0.104
4Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.153
4Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+0.153
4Niki TerpstraTotal Direct Energie+0.153
4Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates+0.153
5Lennard KamnaBora - Hansgrohe+0.251
5Simon GeschkeCCC Team+0.251
5Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+0.251
5Chad HagaTeam Sunweb+0.251
5Wilco KeldermanTeam Sunweb+0.251
6Tony MartinTeam Jumbo - Visma+0.281
6Nathan HaasCofidis+0.281
6Marcel KittelIsrael Start-Up Nation+0.281
6Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+0.281
6Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+0.281
7Maciej BodnarBora - Hansgrohe+0.300
7Rafał MajkaBora - Hansgrohe+0.300
7Davide FormoloUAE Team Emirates+0.300
7Peter SaganBora - Hansgrohe+0.300
8Jasper StuyvenTrek - Segafredo+0.390
8Mads PedersenTrek - Segafredo+0.390
8Fabio FellineAstana Pro Team+0.390
8Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+0.390
8Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+0.390
9Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+0.450
9Simone ConsonniCofidis+0.450
9Diego UlissiUAE Team Emirates+0.450
9Fabio AruUAE Team Emirates+0.450
9Jan PolancUAE Team Emirates+0.450
10Taylor PhinneyEF Pro Cycling+0.450
10Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.450
10Simon ClarkeEF Pro Cycling+0.450
10Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+0.450

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marcel KittelIsrael Start-Up Nation4.12.2435
2Peter SaganBora - Hansgrohes.t.25
3Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.15
4Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.10
5Patrick BevinCCC Teams.t.5
6Jakub MareczkoCCC Teams.t.3
7Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
8Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
9Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
10Simone ConsonniCofidiss.t.0
11Caleb EwanLotto - Soudals.t.0
12Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
13Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
16Stepan KurianovGazprom - RusVelos.t.0
17Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
18Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
19Marco ColedanEkipa amatorska 2020s.t.0
20Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
21Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
22Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
23Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
24Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
25Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
26Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
27Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
28Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
29Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
30Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
31Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
32Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.0
33Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
34Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
35Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
36Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
37Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
38Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
39Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
40Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
41Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
42Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
43Dario CataldoMovistar Teams.t.0
44Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
45Michael SchärCCC Teams.t.0
46Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020s.t.0
47Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
48Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
49Bernhard EiselNTT Pro Cycling Teams.t.0
50Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
51Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
52Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
53Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
54Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
55Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
56Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
57Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
58Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
59Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
60Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
61Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
62Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
63Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
64Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
65Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
66Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
67Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
68George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
69Nathan HaasCofidiss.t.0
70Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
71Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
72Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
73Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
74Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
75Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
76Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
77Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
78Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
79Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
80Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
81Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
82Nicolay CherkasovGazprom - RusVelos.t.0
83Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
84Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
85Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
86Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
87Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
88Simon GeschkeCCC Teams.t.0
89Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
90Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
91Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
92Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
93Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
94Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
95Michael HepburnMitchelton - Scott+0.210
96Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+0.230
97Tony MartinTeam Jumbo - Visma+0.260
98Ryan MullenTrek - Segafredo+0.280
99Sep VanmarckeEF Pro Cycling+0.300
100Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.340
101Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+1.000
102Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
103Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
104Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
105Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020s.t.0
106Davide VillellaMovistar Teams.t.0
107Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
108Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+1.000
109Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
110Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
111Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
112Julien VermoteCofidiss.t.0
113Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
114Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
115Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
116Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
117Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
118Adam YatesMitchelton - Scott+1.130
119Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+1.420
120Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
121Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
122Niki TerpstraTotal Direct Energie+2.300
123Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+2.470
124Chad HagaTeam Sunweb+3.180
125Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+3.200
126Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
127Leopold KönigBora - Hansgrohes.t.0
128Vasil KiryienkaTeam INEOSs.t.0
129Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
130Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
131Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
132Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
133Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
134Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
135Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
136Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
137Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
138Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
139Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
140Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+5.150
141Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+5.440
142Clément VenturiniAg2r La Mondiale+6.010
143Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+6.220
144August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+6.520
145Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
146Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
147Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
148Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+7.410
149Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+7.450
150Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
151Stefan KüngGroupama - FDJ+7.470
152Filippo GannaTeam INEOS+9.060
153Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+10.460

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma6.17.2335
2Adam YatesMitchelton - Scott+0.0325
3Tiesj BenootTeam Sunweb+0.0615
4Geraint ThomasTeam INEOS+0.0710
5Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.105
6Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.3
7Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
8Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
9Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
10Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
11Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
12Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
13George BennettTeam Jumbo - Visma+0.160
14Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
15Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
16Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
17Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
19Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.240
20Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
21Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.0
22Alexey LutsenkoAstana Pro Team+0.280
23Davide VillellaMovistar Team+0.340
24Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
25Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+0.360
26Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
27Nathan HaasCofidis+0.380
28Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
29Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
30Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
31Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
32Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
33Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
34Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+0.510
35Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+0.550
36Diego UlissiUAE Team Emirates+1.010
37Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
38Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
39Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+1.030
40Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+1.190
41Daniel OssBora - Hansgrohe+1.240
42Steve MorabitoGroupama - FDJ+1.340
43Jasper StuyvenTrek - Segafredo+1.360
44Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+1.420
45Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+2.150
46Alexander VlasovAstana Pro Team+2.340
47Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+2.450
48Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
49Vasil KiryienkaTeam INEOSs.t.0
50Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
51Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
52Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+3.110
53Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
54Daryl ImpeyMitchelton - Scott+3.340
55Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
56Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
57Michael SchärCCC Team+3.350
58Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
59Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+4.100
60Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+4.130
61Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
62Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+4.230
63Julien VermoteCofidis+4.330
64Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+4.440
65Matteo BusatoVini Zabù - KTM+4.580
66Dario CataldoMovistar Teams.t.0
67Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+5.120
68Alexis GougeardAg2r La Mondiale+5.170
69Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
70Marco MarcatoUAE Team Emirates+6.120
71Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020s.t.0
72Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
73Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
74Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
75Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+6.240
76Lennard KamnaBora - Hansgrohe+6.390
77Kristjan KorenBahrain - McLaren+6.470
78Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+6.550
79Stepan KurianovGazprom - RusVelo+7.080
80Tony MartinTeam Jumbo - Visma+7.250
81Alberto BettiolEF Pro Cycling+7.290
82Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
83Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
84Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
85Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
86Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
87Michael HepburnMitchelton - Scott+7.460
88Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
89Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
90Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
91Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+7.480
92Julien DuvalAg2r La Mondiale+7.550
93Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
94Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
95Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
96Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
97Jorge Arcas PeñaMovistar Team+8.030
98Chad HagaTeam Sunweb+8.050
99Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+8.070
100Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+8.100
101Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
102Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
103Jens KeukeleireEF Pro Cycling+8.300
104Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+8.530
105Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
106Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+8.550
107Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+8.580
108Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
109Niki TerpstraTotal Direct Energie+9.020
110Simone ConsonniCofidis+9.290
111Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+9.560
112Caleb EwanLotto - Soudal+10.170
113Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
114Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+10.330
115August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
116Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
117Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
118Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+11.190
119Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
120Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
121Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
122Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
123Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
124Nikias ArndtTeam Sunweb+12.450
125Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
126Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
127Stefan KüngGroupama - FDJ+12.560
128Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
129Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
130Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
131Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+13.000
132Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
133Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
134Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
135Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
136Patrick BevinCCC Teams.t.0
137Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
138Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
139Leopold KönigBora - Hansgrohes.t.0
140Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
141Marco ColedanEkipa amatorska 2020s.t.0
142Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
143Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
144Marcel KittelIsrael Start-Up Nation+13.080
145Bernhard EiselNTT Pro Cycling Teams.t.0
146Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
147Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
148Jakub MareczkoCCC Team+16.080
149Filippo GannaTeam INEOS+16.120
150Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
151Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren6.22.1335
2Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.25
3George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.15
4Fabio AruUAE Team Emirates+0.0610
5Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.5
6Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.3
7Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
8Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
9Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
10Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
11Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
12Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
14Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+0.140
15Davide FormoloUAE Team Emirates+0.180
16Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+0.260
17Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
19Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+0.330
20Geraint ThomasTeam INEOS+0.400
21Tanel KangertEF Pro Cycling+1.030
22Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
23Chris FroomeTeam INEOS+1.100
24Alexey LutsenkoAstana Pro Team+1.510
25Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+2.060
26Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+2.110
27Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
28Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+2.510
29Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+3.210
30Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
31Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
32Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
33Diego UlissiUAE Team Emirates+4.050
34Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
35Fabio FellineAstana Pro Team+4.120
36Nathan HaasCofidiss.t.0
37Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
38Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
39Vasil KiryienkaTeam INEOS+4.440
40Leopold KönigBora - Hansgrohe+5.430
41Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
42Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
43Davide VillellaMovistar Teams.t.0
44Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+6.010
45Philippe GilbertLotto - Soudal+6.100
46Matteo BusatoVini Zabù - KTM+7.140
47Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+7.270
48Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+7.360
49Julien VermoteCofidis+7.590
50Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
51Antoine DuchesneGroupama - FDJ+8.030
52Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+8.270
53Alexander VlasovAstana Pro Team+9.250
54Tony MartinTeam Jumbo - Visma+9.530
55Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
56Michael SchärCCC Team+10.190
57Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+10.580
58Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
59Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+11.520
60Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
61Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
62Simone PonziEkipa amatorska 2020+12.110
63Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
64Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
65Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
66Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
67Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+12.530
68Gijs Van HoeckeCCC Team+13.380
69Stefan KüngGroupama - FDJ+14.000
70Alexis GougeardAg2r La Mondiale+14.060
71Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
72Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
73Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
74Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
75Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
76Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
77Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
78Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
79Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
80Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
81Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
82Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
83Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
84Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+16.010
85Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
86Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
87Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
88Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
89Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
90Patrick BevinCCC Teams.t.0
91Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
92Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
93Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
94Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
95Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
96Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
97Dario CataldoMovistar Teams.t.0
98Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
99Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
100Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+16.560
101Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates+17.160
102Rohan DennisTeam INEOS+17.280
103Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+17.340
104Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
105Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+18.320
106Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
107Bernhard EiselNTT Pro Cycling Teams.t.0
108Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
109August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
110Chad HagaTeam Sunwebs.t.0
111Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
112Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
113Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
114Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
115Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
116Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
117Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
118Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
119Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
120Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
121Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
122Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
123Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
124Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
125Daniele BennatiMovistar Team+18.460
126Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
127Caleb EwanLotto - Soudal+19.350
128Mads PedersenTrek - Segafredo+20.010
129Ryan MullenTrek - Segafredo+22.480
130Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+22.500
131Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
132Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
133Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
134Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
135Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
136Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
137Stepan KurianovGazprom - RusVelos.t.0
138Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
139Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
140Jakub MareczkoCCC Teams.t.0
141Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
142Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
143Marco ColedanEkipa amatorska 2020s.t.0
144Simone ConsonniCofidiss.t.0
145Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
146Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
147Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam YatesMitchelton - Scott4.16.3535
2Peter SaganBora - Hansgrohe+0.0725
3Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.15
4Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.10
5Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.5
6Geraint ThomasTeam INEOSs.t.3
7Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
8Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
9Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
10Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
11Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
12George BennettTeam Jumbo - Visma+0.120
13Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
14Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.150
15Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
16Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
17Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+0.230
18Greg Van AvermaetCCC Team+0.250
19Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+0.380
20Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
21Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
22Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
23Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
24Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
25Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
26Tony MartinTeam Jumbo - Vismas.t.0
27Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
28Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
29Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
30Davide VillellaMovistar Team+0.440
31Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
32Rafał MajkaBora - Hansgrohe+0.500
33Daniel OssBora - Hansgrohe+1.060
34Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+1.110
35Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
36Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
37Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
38Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
39Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
40Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
41Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+1.160
42Julien VermoteCofidis+1.190
43Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
44Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+1.540
45Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
46Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
47Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
48Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
49Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
50Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
51Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
52Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+2.030
53Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+2.480
54Jorge Arcas PeñaMovistar Team+3.260
55Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
56Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+3.450
57Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
58Oscar GattoBora - Hansgrohe+3.480
59Michael SchärCCC Team+4.380
60Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+5.160
61Dario CataldoMovistar Teams.t.0
62Michael HepburnMitchelton - Scott+5.270
63Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
64Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+7.030
65Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+7.480
66Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
67Vasil KiryienkaTeam INEOS+7.510
68Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
69August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+7.540
70Antoine DuchesneGroupama - FDJ+7.580
71Rohan DennisTeam INEOS+8.050
72Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
73Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
74Tanel KangertEF Pro Cycling+9.000
75Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+9.230
76Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
77Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+11.080
78Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
79Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
80Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
81Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
82Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
83Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
84Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
85Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
86Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
87Marco MarcatoUAE Team Emirates+12.490
88Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
89Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
90Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
91Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
92Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
93Ben HermansIsrael Start-Up Nation+14.200
94Nathan HaasCofidiss.t.0
95Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
96Patrick BevinCCC Teams.t.0
97Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
98Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+14.280
99Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+15.510
100Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
101Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
102Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
103Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
104Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
105Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
106Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
107Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+20.150
108Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
109Nicolay CherkasovGazprom - RusVelos.t.0
110Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
111Marco ColedanEkipa amatorska 2020s.t.0
112Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
113Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
114Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
115Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
116Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
117Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
118Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
119Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
120Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
121Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
122Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
123Jakub MareczkoCCC Teams.t.0
124Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
125Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
126Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
127Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
128Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
129Stepan KurianovGazprom - RusVelos.t.0
130Simone ConsonniCofidiss.t.0
131Chad HagaTeam Sunwebs.t.0
132Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
133Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
134Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
135Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
136Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
137Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
138Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
139Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
140Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
141Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
142Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
143Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
144Leopold KönigBora - Hansgrohes.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marcel KittelIsrael Start-Up Nation3.49.5435
2Peter SaganBora - Hansgrohes.t.25
3Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.15
4Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.10
5Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.5
6Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
7Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
8Simone ConsonniCofidiss.t.0
9Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
10Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
11Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
12Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
13Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
14Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
15Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
16Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
17August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
18Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
19Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
20Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
21Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
22Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
23Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
24Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
25Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
26George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
27Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
28Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
29Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
30Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
31Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
32Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
33Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
34Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
35Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
36Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
37Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
38Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
39Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
40Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
41Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
42Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
43Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
44Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
45Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
46Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
47Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
48Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
49Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
50Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020s.t.0
51Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
52Julien VermoteCofidiss.t.0
53Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
54Davide VillellaMovistar Teams.t.0
55Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
56Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
57Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
58Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
59Jakub MareczkoCCC Teams.t.0
60Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
61Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
62Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
63Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
64Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
65Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
66Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
67Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
68Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
69Stepan KurianovGazprom - RusVelos.t.0
70Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
71Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
72Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
73Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.450
74Romain BardetAg2r La Mondiale+0.500
75Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
76Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
77Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
78Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
79Mads PedersenTrek - Segafredo+0.570
80Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+1.040
81Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
82Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
83Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+1.050
84Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
85Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
86Mathias FrankAg2r La Mondiale+1.110
87Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
88Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+1.160
89Igor BoevGazprom - RusVelo+1.180
90Alexis GougeardAg2r La Mondiale+1.270
91Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+1.290
92Tony MartinTeam Jumbo - Vismas.t.0
93Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+1.400
94Alberto BettiolEF Pro Cycling+1.470
95Clément VenturiniAg2r La Mondiale+1.490
96Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+1.520
97Vasil KiryienkaTeam INEOSs.t.0
98Jorge Arcas PeñaMovistar Team+1.580
99Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
100Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
101Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+2.110
102Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
103Nathan HaasCofidis+2.240
104Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
105Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.550
106Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+3.390
107Marco ColedanEkipa amatorska 2020s.t.0
108Dario CataldoMovistar Teams.t.0
109Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
110Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
111Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
112Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
113Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
114Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
115Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
116Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
117Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+4.310
118Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
119Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
120Patrick BevinCCC Teams.t.0
121Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
122Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
123Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
124Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
125Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
126Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
127Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
128Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
129Gianni MosconTeam INEOS+4.540
130Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
131Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+5.240
132Michael SchärCCC Team+7.150
133Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
134Guy SagivIsrael Start-Up Nation+7.550
135Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
136Chad HagaTeam Sunweb+8.360
137Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
138Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
139Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+8.380

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rohan DennisTeam INEOS11.1435
2Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+0.0425
3Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+0.0815
4Mads PedersenTrek - Segafredos.t.10
5Gianni MosconTeam INEOS+0.125
6Michael HepburnMitchelton - Scott+0.133
7Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
8Luke DurbridgeMitchelton - Scott+0.170
9Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.180
10Vasil KiryienkaTeam INEOSs.t.0
11Chris FroomeTeam INEOS+0.200
12Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
13Geraint ThomasTeam INEOS+0.230
14Patrick BevinCCC Teams.t.0
15Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
16Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
17Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
18Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
19Ryan MullenTrek - Segafredo+0.240
20Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.250
21Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
22Tony MartinTeam Jumbo - Visma+0.270
23Filippo GannaTeam INEOS+0.280
24Sep VanmarckeEF Pro Cycling+0.290
25Maciej BodnarBora - Hansgrohe+0.300
26Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
27Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
28Stefan KüngGroupama - FDJ+0.330
29Chad HagaTeam Sunwebs.t.0
30Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+0.370
31Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
32Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.380
33Nathan HaasCofidis+0.390
34Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
35Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+0.400
36Taylor PhinneyEF Pro Cycling+0.410
37Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
38Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+0.420
39Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
40Greg Van AvermaetCCC Team+0.440
41Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
42Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
43Steve MorabitoGroupama - FDJ+0.460
44Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
45Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+0.470
46Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
47Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+0.480
48Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+0.490
49Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+0.500
50Diego UlissiUAE Team Emirates+0.510
51Tanel KangertEF Pro Cycling+0.520
52Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
53Simon ClarkeEF Pro Cycling+0.530
54Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
55Alberto BettiolEF Pro Cycling+0.540
56Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
57Salvatore PuccioTeam INEOS+0.550
58George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
59Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
60Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
61Jorge Arcas PeñaMovistar Team+0.570
62Davide FormoloUAE Team Emirates+0.580
63Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
64Davide VillellaMovistar Team+0.590
65Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
66Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
67Simone ConsonniCofidis+1.000
68Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
69Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
70Fabio AruUAE Team Emirates+1.030
71Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
72Daniel OssBora - Hansgrohe+1.040
73Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
74Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
75Miguel Angel LopezAstana Pro Team+1.050
76Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
77Clément VenturiniAg2r La Mondiale+1.070
78Michael SchärCCC Teams.t.0
79Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+1.080
80Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
81Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
82Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
83Jens KeukeleireEF Pro Cycling+1.090
84Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
85Julien VermoteCofidis+1.100
86Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
87Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
88Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
89Alexander VlasovAstana Pro Team+1.110
90Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+1.120
91Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
92Jasper StuyvenTrek - Segafredo+1.130
93Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+1.140
94Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
95Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+1.150
96Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
97Sacha ModoloAlpecin - Fenix+1.160
98Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
99Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+1.230
100Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+1.250
101Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+1.270
102Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
103Marcel KittelIsrael Start-Up Nation+1.280
104Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
105Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
106Dario CataldoMovistar Team+1.300
107Nikolas MaesLotto - Soudal+1.320
108Nikias ArndtTeam Sunweb+1.340
109Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
110Stepan KurianovGazprom - RusVelos.t.0
111Marco CanolaGazprom - RusVelo+1.350
112Jacopo MoscaTrek - Segafredo+1.370
113Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+1.380
114Simone PonziEkipa amatorska 2020+1.390
115Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
116Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+1.400
117Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+1.410
118Marco ColedanEkipa amatorska 2020+1.420
119Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
120Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+1.440
121Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
122Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+1.470
123Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
124Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
125Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+1.480
126Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+1.490
127August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+1.520
128Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+1.540
129Guy SagivIsrael Start-Up Nation+1.560
130Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
131Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+1.590
132Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+2.020
133Matteo BusatoVini Zabù - KTM+2.070
134Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+2.240
135Jakub MareczkoCCC Team+2.260

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Damiano CarusoBahrain - McLarenpo 1. etapie10
1Patrick BevinCCC Teampo 2. etapie10
1Geraint ThomasTeam INEOSpo 3. etapie10
1Damiano CarusoBahrain - McLarenpo 4. etapie10
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo 5. etapie10
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo 6. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)