Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:08

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Frantisek SisrElkov - Kasper4.36.2830
2Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.21
3Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.15
4Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.12
5Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.9
6Rick OttemaMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.7
7Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.6
8Joey Van RheeEkipa amatorska 2020+0.035
9Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.4
10Jasper BovenhuisVlasman Cycling Teams.t.3
11Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+0.190
12Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
13Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
15Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
16André LooijSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
17Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
18Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
19Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
20Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
21Jonas KochCCC Teams.t.0
22Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
23Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
24Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
25Wim KleimanA Bloc CTs.t.0
26Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
27Luuc BugterBEAT Cycling Clubs.t.0
28Jonas Aaen JörgensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
29Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
30Piet AllegaertCofidiss.t.0
31Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
32Peter SchultingVolkerWessels - Merckxs.t.0
33Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
34James Lowsley-WilliamsEkipa amatorska 2020s.t.0
35Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
36Justin TimmermansVolkerWessels - Merckxs.t.0
37Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
38Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
39Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
40Beau DuvigneauVlasman Cycling Teams.t.0
41Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
42Maarten De JongeA Bloc CTs.t.0
43Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
44Kamil GradekCCC Teams.t.0
45Simone AntoniniEkipa amatorska 2020s.t.0
46Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
47Jaap KooijmanVlasman Cycling Teams.t.0
48Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
49Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
50Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
51Ivar SlikA Bloc CTs.t.0
52Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
53Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
54Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
55Alexander CatafordIsrael Start-Up Nations.t.0
56Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
57Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
58Anthony TurgisTotal Direct Energie+0.350
59Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020+0.360
60Antoine WarnierEkipa amatorska 2020s.t.0
61Andreas Lorentz KronRiwal - Readynez Cycling Team+0.410
62Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+0.490
63Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
64Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
65Adriaan JanssenA Bloc CT+1.230
66Dennis Van Der HorstMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
67Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+1.420
68Jetse BolBurgos - BH+2.200
69Frederik FrisonLotto - Soudal+2.460
70Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
71Kenneth VanbilsenCofidis+7.220
72Rens TulnerVolkerWessels - Merckxs.t.0
73Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
74Jens Van Den DoolMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+7.240
75Jasper SchoutenEkipa amatorska 2020s.t.0
76Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
77Nahom Kalei DesaleBEAT Cycling Clubs.t.0
78Folkert OostraEkipa amatorska 2020s.t.0
79Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
80Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
81Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
82Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
83René HooghiemsterP&S Metalltechniks.t.0
84Kamil MaleckiCCC Teams.t.0
85Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
86Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
87Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
88James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
89Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
90Rémy MertzLotto - Soudal+7.280
91David DekkerSEG Racing Academys.t.0
92Aidis KruopisEkipa amatorska 2020+7.310
93Dexter GardiasEkipa amatorska 2020s.t.0
94Tijmen EisingVolkerWessels - Merckxs.t.0
95Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
96Joost Van Der BurgVlasman Cycling Team+7.340
97Travis MccabeIsrael Start-Up Nation+7.350
98Hamish SchreursIsrael Cycling Academys.t.0
99Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0
100Conor DunneIsrael Cycling Academys.t.0
101Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+7.430
102Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)