Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step4.32.5660
2Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.36
3Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.30
4Roy JansAlpecin - Fenixs.t.27
5Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.24
6Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.21
7Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.18
8Sean De BieWallonie Bruxelless.t.15
9Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.12
10Kamil GradekCCC Teams.t.9
11Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
12Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
13Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.0
15Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
16Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
18Christoph PfingstenTeam Jumbo - Vismas.t.0
19Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
20Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
21Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
22Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
23Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
24Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
25Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
26Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
27Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
28Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
29Julien StassenEkipa amatorska 2020+0.060
30Luke RoweTeam INEOS+0.120
31Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+0.180
32Wout Van AertTeam Jumbo - Visma+0.260
33Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+0.380
34Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
35Tanner PuttEkipa amatorska 2020+0.400
36Huub DuynEkipa amatorska 2020+0.450
37Michael KolarEkipa amatorska 2020+0.470
38Edward TheunsTrek - Segafredo+0.540
39Christian KneesTeam INEOSs.t.0
40Ylber SefaTarteletto - Isorex+1.020
41Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.0
42Nathan Van HooydonckCCC Team+1.140
43Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
44Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
45Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
46Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
47Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
48Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
49Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
50Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
51Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
52Paweł BernasMazowsze Serce Polski+1.180
53Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
54Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
55Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
56Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+1.330
57Joey RosskopfCCC Team+1.420
58Jonathan DibbenLotto - Soudals.t.0
59Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.0
60Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
61Benjamin PerryIsrael Cycling Academy+1.470
62Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
63Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+2.040
64Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
65Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
66Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
67Peter KoningEvos.t.0
68Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
69Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
70Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+2.060
71Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
72Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
73Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
74Timothy StevensEkipa amatorska 2020+2.540
75Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
76Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
77Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+2.590
78Maikel ZijlaardSEG Racing Academy+3.020
79Rémy MertzLotto - Soudal+3.150
80Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
81Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
82David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
83Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
84Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
85Moreno HoflandEF Pro Cycling+3.220
86Simon SellierTotal Direct Energie+3.240
87Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+3.250
88Johannes FröhlingerTeam Sunweb+3.570
89Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
90Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.0
91Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorex+4.450
92Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
93Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+5.000
94Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+5.150
95Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020+5.170
96Bryan NauleauTotal Direct Energie+5.190
97Conor DunneIsrael Cycling Academys.t.0
98Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
99Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+5.230
100Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
101Yannick MartinezEkipa amatorska 2020+5.250
102Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
103Dorian GodonAg2r La Mondiale+6.060
104Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Step+6.070
105Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
106Aidis KruopisEkipa amatorska 2020+6.110
107James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+6.140
108Jelle MannaertsTarteletto - Isorex+6.590
109Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020s.t.0
110Michael StorerTeam Sunweb+7.010
111Stijn De BockTarteletto - Isorexs.t.0
112Dieter BouvryEkipa amatorska 2020s.t.0
113Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
114Matthew BrammeierEkipa amatorska 2020s.t.0
115Daniel EatonEkipa amatorska 2020s.t.0
116Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+7.040
117Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
118Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
119Damien GaudinTotal Direct Energies.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)