Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:30

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step4.34.3560
2Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.36
3Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.30
4Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.27
5Adam BlytheLotto - Soudals.t.24
6Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.21
7Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.18
8Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.15
9Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.12
10Jonas KochCCC Teams.t.9
11Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
12Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
13Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.0
14Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
15Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
16Wouter WippertEvos.t.0
17Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
18Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.0
19Piet AllegaertCofidiss.t.0
20Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
21Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
22Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.0
23Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
24Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.0
25Carlos Eduardo Alzate EscobarEkipa amatorska 2020s.t.0
26Niklas MärklDevelopment Team Sunwebs.t.0
27Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
28Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
29Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
30Jarno MobachDevelopment Team Sunwebs.t.0
31Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
32Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
33Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
34Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
35Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
36Dieter BouvryEkipa amatorska 2020s.t.0
37Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
38Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
39Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
40Joey RosskopfCCC Teams.t.0
41Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
42Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
43Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
44Rasmus TillerNTT Pro Cycling Teams.t.0
45Michael KolarEkipa amatorska 2020s.t.0
46Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
47Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
48James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
49Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
50Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorex+0.060
51Max KanterTeam Sunwebs.t.0
52Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
53Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
54Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020s.t.0
55Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
56Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Steps.t.0
57Alexander CatafordIsrael Start-Up Nations.t.0
58Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
59Matthew BrammeierEkipa amatorska 2020s.t.0
60Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
61Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020+0.100
62Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
63Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
64Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+0.120
65Jan ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
66Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
67Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
68Hamish SchreursIsrael Cycling Academys.t.0
69Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
70Andrew LeighEkipa amatorska 2020s.t.0
71Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.0
72Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
73Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
74Stijn De BockTarteletto - Isorexs.t.0
75Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
76Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
77Martin SalmonTeam Sunwebs.t.0
78Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
79Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
80Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
81Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
82Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
83Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.0
84Daniel EatonEkipa amatorska 2020s.t.0
85Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
86Christoph PfingstenTeam Jumbo - Visma+0.170
87Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
88Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
89Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
90Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
91Rémy MertzLotto - Soudal+0.210
92Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
93Eric MarcotteEkipa amatorska 2020+0.230
94Marco MathisCofidis+0.270
95Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
96Tanner PuttEkipa amatorska 2020+0.290
97Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
98Ole ForfangJoker - Fuel of Norways.t.0
99Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+0.310
100Yannick MartinezEkipa amatorska 2020+0.350
101Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
102Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+0.410
103Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
104Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
105Christian KneesTeam INEOSs.t.0
106Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+0.490
107Herman DahlJoker - Fuel of Norways.t.0
108Kamil GradekCCC Team+0.500
109Christopher LawlessTeam INEOS+0.520
110Felix GallTeam Sunwebs.t.0
111Davide MartinelliAstana Pro Team+0.580
112Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
113Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+1.070
114Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.0
115Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+1.100
116Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+1.450
117Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
118Jonathan DibbenLotto - Soudal+1.480
119Frantisek SisrElkov - Kasper+1.540
120Axel JourniauxTotal Direct Energie+2.080
121Damien GaudinTotal Direct Energie+2.320
122Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
123Dennis CoenenEkipa amatorska 2020+3.510
124David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
125Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020s.t.0
126Bryan NauleauTotal Direct Energies.t.0
127Peter KoningEvos.t.0
128Adrian KurekMazowsze Serce Polski+5.490
129Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
130Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+7.000
131Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)