Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:44

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Vincenzo NibaliTrek - Segafredo7.18.43240
2Caleb EwanLotto - Soudals.t.150
3Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.120
4Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.108
5Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.96
6Peter SaganBora - Hansgrohes.t.84
7Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.72
8Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.60
9Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.53
10Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.48
11Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.43
12Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.39
13Christophe LaporteCofidiss.t.35
14Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.31
15Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.28
16Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.25
17Greg Van AvermaetCCC Teams.t.23
18Nathan HaasCofidiss.t.21
19Elia VivianiCofidiss.t.19
20Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+0.0417
21Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.15
22Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+0.0513
23Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.12
24Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.11
25Matej MohoricBahrain - McLarens.t.10
26Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.9
27Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.8
28Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.7
29Gianni MosconTeam INEOSs.t.6
30Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.5
31Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.5
32Daniel OssBora - Hansgrohe+0.105
33Heinrich HausslerBahrain - McLaren+0.115
34Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+0.155
35Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.5
36Oscar GattoBora - Hansgrohe+0.175
37Matteo TrentinCCC Teams.t.5
38Julien VermoteCofidis+0.325
39Edward TheunsTrek - Segafredos.t.5
40Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.5
41Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.5
42Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
43Koen De KortTrek - Segafredos.t.5
44Ben SwiftTeam INEOSs.t.5
45August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.5
46Fabio FellineAstana Pro Teams.t.5
47Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.5
48Sam OomenTeam Sunweb+0.345
49Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.5
50Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.5
51Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+0.450
52Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+0.530
53Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+1.020
54Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
55Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
56Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
57Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+1.210
58Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+1.270
59Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
60Igor BoevGazprom - RusVelo+2.230
61Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
62Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
63Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
64Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
65David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0
66Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0
67Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
68Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
69Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
70Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
71Ignatas KonovalovasGroupama - FDJs.t.0
72Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
73Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
74Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
75Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
76Fabio SabatiniCofidiss.t.0
77Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
78Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
79Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
80Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0
81Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
82Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
83Neilson PowlessEF Pro Cycling+2.560
84Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+3.520
85Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+4.000
86Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
87Nikolas MaesLotto - Soudal+4.500
88Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
89Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
90Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
91Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
92Michael SchärCCC Teams.t.0
93Simone ConsonniCofidiss.t.0
94Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
95Alberto BettiolEF Pro Cycling+5.200
96Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
97Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
98Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
99Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
100Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
101Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
102Davide VillellaMovistar Teams.t.0
103Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
104Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.0
105Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
106Roger KlugeLotto - Soudals.t.0
107Alexey LutsenkoAstana Pro Team+5.220
108Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+6.140
109Jasper De BuystLotto - Soudal+6.420
110Maciej BodnarBora - Hansgrohe+7.530
111Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
112Jens KeukeleireEF Pro Cycling+8.300
113Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020s.t.0
114Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+8.370
115Kiel ReijnenTrek - Segafredo+9.370
116Joonas HenttalaTeam Novo Nordisks.t.0
117Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
118Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
119Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
120Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
121Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
122Marco ColedanEkipa amatorska 2020s.t.0
123Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
124Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
125Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
126Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
127Ian StannardTeam INEOSs.t.0
128Simone AndreettaEkipa amatorska 2020s.t.0
129Mickael DelageGroupama - FDJ+11.400
130Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
131Charles PlanetTeam Novo Nordisks.t.0
132Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
133Stepan KurianovGazprom - RusVelos.t.0
134Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
135Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
136Samuel BrandTeam Novo Nordisks.t.0
137Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
138Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
139Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
140Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
141Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
142Umberto PoliTeam Novo Nordisks.t.0
143Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
144Damiano CimaGazprom - RusVelos.t.0
145Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
146Luke RoweTeam INEOSs.t.0
147Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+13.190
148Cyril LemoineCofidis+15.030
149Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
150Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
151Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
152Svein TuftRally Cycling+16.130
153Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0
154Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
155Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
156Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+16.320
157Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
158Brian KamstraTeam Novo Nordisks.t.0
159Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
160Jakub MareczkoCCC Teams.t.0
161Filippo GannaTeam INEOS+16.530
162Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
163Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+21.000
164Evgeny KobernyakGazprom - RusVelos.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)