Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:58

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team28.25.07220
2Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.29165
3Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.47132
4Simon YatesMitchelton - Scotts.t.121
5Marc Soler GimenezMovistar Team+1.10110
6George BennettTeam Jumbo - Visma+1.2399
7Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+1.2988
8Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+1.3177
9Jesper HansenCofidiss.t.66
10Thibaut PinotGroupama - FDJ+1.3455
11Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+1.3547
12David GauduGroupama - FDJ+1.4541
13Hugh CarthyEF Pro Cycling+2.1837
14Mathias FrankAg2r La Mondiale+2.3032
15Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+2.4028
16Ben HermansIsrael Start-Up Nation+2.5425
17Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+2.5622
18Louis VervaekeAlpecin - Fenix+3.3119
19Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+3.3216
20Matej MohoricBahrain - McLaren+3.4315
21Mikael CherelAg2r La Mondiale+3.5914
22Andrey ZeitsMitchelton - Scott+4.0813
23Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+4.1212
24Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.11
25Jan HirtCCC Team+6.2310
26Georg PreidlerGroupama - FDJ+6.2710
27Bjorg LambrechtLotto - Soudal+7.0410
28Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+7.0910
29Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+7.1610
30Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic+7.2310
31Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+7.3810
32Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+8.2310
33Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+8.2510
34Jelle VanendertWallonie Bruxelles+8.3010
35Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+8.4110
36Brent BookwalterMitchelton - Scott+8.4310
37Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+9.1310
38Steff CrasLotto - Soudal+9.1910
39Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+9.3610
40Robert PowerTeam Sunweb+9.4810
41Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+10.1410
42Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+10.3210
43Enric Mas NicolauMovistar Team+10.5810
44Ben GastauerAg2r La Mondiale+11.0310
45Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+11.1710
46Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+11.4310
47Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+12.3910
48Daryl ImpeyMitchelton - Scott+13.1510
49Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+13.1910
50Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+13.4810
51Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+15.120
52Tao Geoghegan HartTeam INEOS+18.020
53Nicholas SchultzMitchelton - Scott+18.170
54Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+19.090
55Jack HaigMitchelton - Scott+20.160
56Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020+20.180
57Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+20.570
58Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+21.140
59Sander ArmeeLotto - Soudal+21.260
60Eduard Prades ReverteMovistar Team+21.300
61Nathan EarleTeam Ukyo+22.140
62Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+22.150
63Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+22.460
64Laurens Ten DamCCC Team+23.040
65John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+24.230
66Floris De TierAlpecin - Fenix+24.420
67Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+25.290
68Stef ClementEkipa amatorska 2020+25.530
69Maxime MonfortLotto - Soudal+27.030
70Jai HindleyTeam Sunweb+27.050
71Nicolas RocheTeam Sunweb+27.090
72Michael StorerTeam Sunweb+27.180
73Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Team+27.460
74Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+27.520
75Diego Rubio HernandezBurgos - BH+29.120
76Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+29.270
77James KnoxDeceuninck - Quick Step+30.050
78Michael WoodsEF Pro Cycling+30.180
79Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+30.190
80Jay MccarthyBora - Hansgrohe+30.370
81Nathan BrownRally Cycling+31.130
82Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
83Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+31.350
84Peter StetinaTrek - Segafredo+31.440
85Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+32.300
86Dorian GodonAg2r La Mondiale+32.470
87Wilmar Andres Paredes ZapataEkipa amatorska 2020+33.500
88Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scott+34.210
89Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Team+34.510
90Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+35.230
91François BidardAg2r La Mondiale+35.570
92Toms SkujinšTrek - Segafredo+36.230
93Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+37.270
94Willie SmitBurgos - BH+38.250
95Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020+38.310
96Edward RavasiUAE Team Emirates+38.560
97James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+39.580
98Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+42.050
99Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+44.250
100Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+46.320
101Johannes FröhlingerTeam Sunweb+47.200
102Alex HowesEF Pro Cycling+47.480
103Tom BohliUAE Team Emirates+48.150
104Adam HansenLotto - Soudal+49.130
105Antonio Pedrero LopezMovistar Team+49.150
106Chris HamiltonTeam Sunweb+49.470
107Domen NovakBahrain - McLaren+51.550
108Imanol Erviti OlloMovistar Team+52.080
109Sam BennettDeceuninck - Quick Step+56.570
110Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+58.190
111Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+1.03.280
112Jérémy RoyEkipa amatorska 2020+1.04.200
113Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+1.10.520

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team46 p.35
2Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 202034 p.25
3Marc Soler GimenezMovistar Team22 p.15
4Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA22 p.10
5Enric Mas NicolauMovistar Team18 p.5
6Maxime MonfortLotto - Soudal18 p.3
7Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo16 p.0
8Antonio Pedrero LopezMovistar Team16 p.0
9Daryl ImpeyMitchelton - Scott15 p.0
10Daniel MartinIsrael Start-Up Nation15 p.0
11Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea15 p.0
12Pierre LatourAg2r La Mondiale13 p.0
13Carlos Verona QuintanillaMovistar Team12 p.0
14Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic12 p.0
15Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo11 p.0
16Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team10 p.0
17Matej MohoricBahrain - McLaren9 p.0
18Danilo WyssNTT Pro Cycling Team8 p.0
19Nicholas SchultzMitchelton - Scott7 p.0
20Thibaut PinotGroupama - FDJ6 p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step3.39.3135
2Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.25
3Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.15
4Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.10
5Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.5
6Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.3
7Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
8Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
9Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
10Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
11Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
12Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
13Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
14Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
15Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
16Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
17Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
18Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
19Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
20Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team4.41.5035
2Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.25
3Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.15
4Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.10
5Matej MohoricBahrain - McLarens.t.5
6Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.3
7Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
8Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
9Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
10Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0
11Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
12Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
14Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
15Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
16Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
17Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
18Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
19Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
20Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas De GendtLotto - Soudal4.14.4835
2Simon YatesMitchelton - Scott+0.2025
3Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.15
4Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.10
5Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.5
6Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.3
7Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.0
8Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
9Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
10Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
11Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
12Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
13Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
14Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
15Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
16Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
17David GauduGroupama - FDJs.t.0
18Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
19Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
20Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team4.25.5435
2Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.25
3Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.0615
4Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.2310
5Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.535
6Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.3
7Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
8George BennettTeam Jumbo - Visma+0.550
9Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.590
10Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+1.030
11Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
12Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
13Jesper HansenCofidiss.t.0
14Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+1.050
15Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+1.070
16Mathias FrankAg2r La Mondiale+1.110
17David GauduGroupama - FDJ+1.170
18Jan HirtCCC Team+1.200
19Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.290
20Louis VervaekeAlpecin - Fenix+1.430

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo5.20.5335
2Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.25
3Matej MohoricBahrain - McLaren+0.1015
4Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.10
5Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.5
6Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+0.123
7Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+0.140
8Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
9Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
10Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
11Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
12Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
13Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
14Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
15Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
16Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
17Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
18Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
20Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe2.34.2535
2Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.25
3Sam BennettDeceuninck - Quick Step+0.1815
4Matej MohoricBahrain - McLarens.t.10
5Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.5
6Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.3
7Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
8Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
10Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
11Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
12Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
13Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
14Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
15Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
16Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
17Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
18Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
19Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
20Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon YatesMitchelton - Scott3.28.0435
2Marc Soler GimenezMovistar Team+0.1325
3Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.1815
4Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.10
5Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.5
6Matej MohoricBahrain - McLarens.t.3
7Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
9Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
10George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Jesper HansenCofidiss.t.0
12Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
14Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
15David GauduGroupama - FDJs.t.0
16Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
17Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.510
18Toms SkujinšTrek - Segafredo+1.060
19Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
20Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+1.090

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steppo 1. etapie10
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 2. etapie10
1Thomas De GendtLotto - Soudalpo 3. etapie10
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 4. etapie10
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 5. etapie10
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 6. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)