Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:40

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis4.41.0890
2Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.54
3Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.45
4Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.40
5Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.35
6Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.31
7Roy JansAlpecin - Fenixs.t.27
8Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.23
9Adam BlytheLotto - Soudals.t.19
10Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.15
11Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.11
12Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.8
13Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.5
14Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.5
15Zico WaeytensCofidiss.t.5
16Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.5
17Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.5
18Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
19Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
20Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020+0.075
21Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
22Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
23August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
24Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.0
25Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
26Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
27Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
28Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
29Michael KolarEkipa amatorska 2020s.t.0
30Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
31Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
32Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
33Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
34Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
35Christoph PfingstenTeam Jumbo - Visma+0.180
36Wout Van AertTeam Jumbo - Vismas.t.0
37Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
38Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+0.200
39Shane ArchboldDeceuninck - Quick Step+0.230
40Wouter WippertEvo+0.260
41Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+0.270
42Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.0
43Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+0.340
44Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
45Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
46Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
47David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
48Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
49Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+0.370
50Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
51Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
52Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
53Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
54Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+0.440
55Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+0.490
56Conor DunneIsrael Cycling Academys.t.0
57Sean BennettEF Pro Cycling+0.520
58Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+0.540
59Jelle WallaysLotto - Soudal+1.220
60Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+1.320
61Erik BaskaBora - Hansgrohe+1.370
62Ylber SefaTarteletto - Isorex+1.440
63Gianni MarchandTarteletto - Isorex+1.460
64Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
65Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
66Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
67Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
68Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
69Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
70Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
71Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
72Damiano CimaGazprom - RusVelos.t.0
73Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
74Julien StassenEkipa amatorska 2020+1.500
75Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
76Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
77Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
78Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
79Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
80Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+1.530
81Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concept+2.180
82Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+2.210
83Mathew HaymanMitchelton - Scott+2.290
84Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
85Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
86Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+3.460
87Simone AntoniniEkipa amatorska 2020s.t.0
88Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
89Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020+3.490
90Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
91Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
92Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
93Stijn De BockTarteletto - Isorexs.t.0
94Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
95Peter KoningEvos.t.0
96Imerio CimaGazprom - RusVelos.t.0
97Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
98Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020s.t.0
99Tim AriesenNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
100Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
101Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
102Kamil MaleckiCCC Teams.t.0
103Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
104Carlos Eduardo Alzate EscobarEkipa amatorska 2020+3.520
105Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+3.530
106Daniel EatonEkipa amatorska 2020+3.560
107Sergey LagutinEkipa amatorska 2020s.t.0
108Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
109Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
110Marco HallerBahrain - McLarens.t.0
111Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
112Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
113Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
114Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
115Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
116Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
117Marco MathisCofidiss.t.0
118Alexander CatafordIsrael Start-Up Nations.t.0
119Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Steps.t.0
120Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
121Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
122Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
123Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
124Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+4.480
125Hamish SchreursIsrael Cycling Academy+6.140
126Kevin De JongheEkipa amatorska 2020+10.340
127Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
128Leszek PlucinskiVoster - ATS Teams.t.0
129Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
130Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
131Aviv YechezkelEkipa amatorska 2020s.t.0
132Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)