Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 21:41

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Diego RosaTeam Arkea - Samsic10.12.36100
2Bauke MollemaTrek - Segafredo+0.2675
3Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+1.0260
4Pavel SivakovTeam INEOS+1.4455
5Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.50
6Fausto MasnadaCCC Team+1.5145
7Lucas HamiltonMitchelton - Scott+1.5840
8Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+2.1435
9Neilson PowlessEF Pro Cycling+2.3430
10Giulio CicconeTrek - Segafredo+2.3625
11Mark ChristianEkipa amatorska 2020+2.4922
12Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+2.5019
13Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.17
14Guillaume MartinCofidiss.t.15
15Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+2.5413
16Alex TurrinEkipa amatorska 2020+2.580
17Enrico BattaglinBahrain - McLaren+3.150
18Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+3.250
19Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+3.340
20Artem NychGazprom - RusVelo+3.410
21Edward DunbarTeam INEOS+3.440
22Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
23Matteo BusatoVini Zabù - KTM+3.520
24Victor De La Parte GonzalezCCC Team+3.540
25Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+4.240
26Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+4.450
27Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vega+4.500
28Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+4.540
29Eduardo SepulvedaMovistar Team+5.000
30Larry WarbasseAg2r La Mondiale+5.010
31Rafael Valls FerriBahrain - McLarens.t.0
32Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+5.480
33Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
34Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodir+5.520
35Romain HardyTeam Arkea - Samsic+6.020
36Julien MortierWallonie Bruxelles+6.220
37Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+6.240
38Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+6.270
39Brendan CantyEkipa amatorska 2020+6.360
40Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+6.370
41Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+6.440
42Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+6.500
43Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+7.080
44Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+7.320
45Manuel SenniBardiani - CSF - Faizane+8.080
46German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+8.130
47Marco FrapportiVini Zabù - KTM+8.380
48Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+8.400
49Danilo CelanoTeam Sapura Cycling+8.550
50Nicola ConciTrek - Segafredo+10.080
51Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+10.390
52Fabio FellineAstana Pro Team+10.420
53Simone PonziEkipa amatorska 2020+11.130
54Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020+12.140
55Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+12.200
56Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+13.080
57Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
58Andrea VendrameAg2r La Mondiale+13.480
59Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+14.230
60Jonathan DibbenLotto - Soudal+15.160
61Alberto AmiciBiesse - Arvedi+15.180
62Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+15.550
63Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+16.010
64Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+16.200
65Federico ZurloGiotti - Victoria+16.350
66Luke RoweTeam INEOS+16.550
67Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+17.060
68Guy NivIsrael Start-Up Nation+17.180
69Hayden MccormickBlack Spoke Pro Cycling Academy+17.220
70Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+17.370
71Jacopo MoscaTrek - Segafredo+17.490
72Michael AlbasiniMitchelton - Scott+17.500
73Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence+18.000
74Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNB+18.210
75Paul MartensTeam Jumbo - Visma+18.220
76Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+18.250
77Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+18.260
78Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+18.330
79Arnaud GerardEkipa amatorska 2020+18.410
80Karol DomagalskiMazowsze Serce Polski+18.490
81Antoine WarnierEkipa amatorska 2020s.t.0
82Christopher LawlessTeam INEOS+19.020
83Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+19.150
84Logan OwenEF Pro Cycling+19.270
85Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+19.410
86William ClarkeTrek - Segafredo+19.420
87Michał PalutaCCC Team+19.500
88Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+20.160
89Patryk StoszVoster - ATS Team+20.180
90Jonas KochCCC Team+20.200
91Nikolay MihaylovEfapels.t.0
92Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+20.280
93Kamil GradekCCC Team+20.300
94Enrico LogicaEkipa amatorska 2020+20.380
95Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020+20.480
96Thomas DeruetteEkipa amatorska 2020+20.560
97Sepp KussTeam Jumbo - Visma+20.570
98Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+21.040
99Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020+21.090
100Fabio MazzuccoBardiani - CSF - Faizane+21.220
101Leonardo BassoTeam INEOS+21.330
102Marco CanolaGazprom - RusVelo+21.590
103Cristofer Robin Jurado LopezEkipa amatorska 2020+22.020
104Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbea+22.500
105Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provence+23.010
106Alex FrameTrek - Segafredo+23.100
107Igor BoevGazprom - RusVelo+23.150
108Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+23.240
109Riccardo StacchiottiGiotti - Victoria+23.490
110James OramBlack Spoke Pro Cycling Academy+23.590
111Gregory DanielDC Bank - Probaclac+24.030
112Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020+24.280
113Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+24.330
114Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+25.220
115Calvin WatsonEkipa amatorska 2020+25.590
116Michele GazzaraEkipa amatorska 2020+26.010
117Marco ColedanEkipa amatorska 2020+27.420
118Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+28.010
119Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+28.290
120Sam BewleyMitchelton - Scott+28.440
121Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+28.560
122Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+28.590
123Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+29.000
124Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santic+29.180
125Peter WilliamsSwiftCarbon Pro Cycling+29.290
126Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+29.450
127Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+30.370
128Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020+31.540
129Evgeny KobernyakGazprom - RusVelo+32.130
130Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+33.330
131Mirko TrosinoEkipa amatorska 2020+34.380
132Mateusz TaciakVoster - ATS Team+36.020
133Tom BaylisEkipa amatorska 2020+36.330
134Antonio ZulloAmore & Vita - Prodir+37.090
135Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+37.420
136Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020+37.540
137Floryan ArnoultEkipa amatorska 2020+38.010
138Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+38.510
139Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+39.160
140Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+39.190
141Emils LiepinsTrek - Segafredo+39.230
142Maris BogdanovicsAmore & Vita - Prodir+39.480
143Mattia MarcelliEkipa amatorska 2020+40.200
144Emil DimaGiotti - Victoria+40.210
145Eugenio AlafaciEvo+41.100
146Luca ColnaghiTeam Monti+41.370
147Attilio VivianiCofidis+41.490
148Nicolas MariniTianyoude Hotel Cycling Team+42.040
149Franklin SixWallonie Bruxelles+45.150
150Jake KellyEkipa amatorska 2020+45.210
151Michele ScartezziniBiesse - Arvedi+45.280
152Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermec+45.580
153Andrea ZanardiniEkipa amatorska 2020+46.420
154Federico OrlandiEkipa amatorska 2020+48.160
155Vlad-Nicolae DobreGiotti - Victoria+48.540
156Iltjan NikaAmore & Vita - Prodir+49.220
157Michael Carbel SvendgaardNTT Pro Cycling Team+50.490

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma2.12.4315
2Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.7
3Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+1.073
4Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
5Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.0
6Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
7Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Alessandro FedeliNippo - Delko - Provences.t.0
9Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
10Riccardo StacchiottiGiotti - Victorias.t.0
11Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Luca ColnaghiTeam Montis.t.0
13Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
14Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
15German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
16Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
17Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizanes.t.0
18Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
19Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0
20Jonas KochCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Luke RoweTeam INEOS14.444
1Jonathan DibbenLotto - Soudal14.444
1Christopher LawlessTeam INEOS14.444
1Diego RosaTeam Arkea - Samsic14.444
1Pavel SivakovTeam INEOS14.444
2Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+0.100
2Jan TratnikBahrain - McLaren+0.100
2Kamil GradekCCC Team+0.100
2Jonas KochCCC Team+0.100
3Svein TuftRally Cycling+0.110
3Lucas HamiltonMitchelton - Scott+0.110
3Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+0.110
3Sam BewleyMitchelton - Scott+0.110
4Neilson PowlessEF Pro Cycling+0.110
4Paul MartensTeam Jumbo - Visma+0.110
4Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+0.110
4Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+0.110
4Enrico BattaglinBahrain - McLaren+0.110
5Nicola ConciTrek - Segafredo+0.130
5Maxime DanielTeam Arkea - Samsic+0.130
5Fabio FellineAstana Pro Team+0.130
5Bauke MollemaTrek - Segafredo+0.130
6Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+0.160
6Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+0.160
6Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.160
6Fausto MasnadaCCC Team+0.160
6Andrea VendrameAg2r La Mondiale+0.160
7Logan OwenEF Pro Cycling+0.210
7Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+0.210
7Lawson CraddockEF Pro Cycling+0.210
7William ClarkeTrek - Segafredo+0.210
7Brendan CantyEkipa amatorska 2020+0.210
8Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+0.240
8Artem NychGazprom - RusVelo+0.240
8Igor BoevGazprom - RusVelo+0.240
8Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+0.240
9Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+0.290
9Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+0.290
9Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbea+0.290
9Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+0.290
9Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.290
10Alex TurrinEkipa amatorska 2020+0.300
10Jacopo MoscaTrek - Segafredo+0.300
10Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+0.300
10Marco ColedanEkipa amatorska 2020+0.300
10Matteo BusatoVini Zabù - KTM+0.300

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bauke MollemaTrek - Segafredo3.36.2315
2Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.027
3Giulio CicconeTrek - Segafredo+0.033
4Guillaume MartinCofidiss.t.0
5Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
6Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+0.110
7Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.130
8Lucas HamiltonMitchelton - Scott+0.330
9Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+0.550
10Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
11Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+1.000
12Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
13Fausto MasnadaCCC Team+1.020
14Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
15Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
16Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+1.080
17Eduardo SepulvedaMovistar Team+1.100
18Victor De La Parte GonzalezCCC Team+1.110
19Edward DunbarTeam INEOS+1.140
20Enrico BattaglinBahrain - McLaren+1.160

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christopher LawlessTeam INEOS3.47.5315
2Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.7
3Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.3
4Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
5Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
6Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
7Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
8Alex TurrinEkipa amatorska 2020s.t.0
9Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
10Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
11Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
12Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
13Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
14Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
15Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
16Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
17Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
18Luke RoweTeam INEOSs.t.0
19Rafael Valls FerriBahrain - McLarens.t.0
20Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jan TratnikBahrain - McLaren19.2215
2Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.287
3Victor De La Parte GonzalezCCC Team+0.323
4Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+0.400
5Bauke MollemaTrek - Segafredo+0.470
6Neilson PowlessEF Pro Cycling+0.460
7Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
8Eduardo SepulvedaMovistar Team+0.470
9Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+0.520
10Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
11Jonathan DibbenLotto - Soudal+0.560
12Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
13Fausto MasnadaCCC Team+0.570
14Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+0.590
15Lawson CraddockEF Pro Cycling+1.020
16Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+1.030
17Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
18Kamil GradekCCC Team+1.050
19Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
20Enrico BattaglinBahrain - McLaren+1.060

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismapo 1. etapie5
1Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismapo 2. etapie5
1Diego RosaTeam Arkea - Samsicpo 3. etapie5
1Diego RosaTeam Arkea - Samsicpo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)