Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 05:06

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Team4.20.4760
2Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+0.0336
3Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.30
4Damien TouzeCofidiss.t.27
5Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.24
6Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.21
7Roy JansAlpecin - Fenixs.t.18
8Tim AriesenNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.15
9Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.12
10Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.9
11Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
12Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
13Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
14Gian FrieseckeSwiss Racing Academys.t.0
15Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
16Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
17Angelo RaffaeleEkipa amatorska 2020s.t.0
18Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
19Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
20Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.0
21Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
22Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
23Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
24Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
25Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
26Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+0.060
27Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
28Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
29Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
30Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
31Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+0.150
32Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
33Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
34Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
35Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
36Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
37Alexey VermeulenEkipa amatorska 2020s.t.0
38Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+0.190
39Luis Angel Mate MardonesCofidis+0.210
40Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
41Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
42Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
43Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
44Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
45Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
46Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
47Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
48Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
49Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
50Alo JakinSt Michel - Auber 93+0.260
51Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
52Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
53Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
54Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+0.280
55Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
56Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
57Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.0
58Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+1.490
59Jokin Etxabe LeturiaEkipa amatorska 2020s.t.0
60Nicolas EdetCofidiss.t.0
61Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
62Michiel DielemanEkipa amatorska 2020+1.530
63Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+1.580
64Thomas JolyEkipa amatorska 2020+2.000
65Lukas RüeggSwiss Racing Academy+2.510
66Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santic+3.010
67Anthony RouxGroupama - FDJ+3.460
68Rob RuijghEkipa amatorska 2020+4.010
69Romain SicardTotal Direct Energie+4.330
70Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
71Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
72Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
73Daniel EatonEkipa amatorska 2020s.t.0
74Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+5.490
75Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
76Fernando Barcelo AragonCofidis+6.380
77Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020s.t.0
78Magnus Bak KlarisBHS - PL Beton - Bornholms.t.0
79Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020s.t.0
80Nicklas Overgaard PedersenBHS - PL Beton - Bornholms.t.0
81Alexander CatafordIsrael Start-Up Nations.t.0
82Christoffer LissonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
83Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
84Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.0
85Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
86Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
87Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
88Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
89Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
90Nans PetersAg2r La Mondiale+7.450
91Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+12.160
92Eric MarcotteEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)