Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Yves LampaertDeceuninck - Quick Step4.09.40130
2Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+0.0278
3Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.65
4Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.59
5Mads PedersenTrek - Segafredos.t.52
6Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+0.2946
7Tiesj BenootTeam Sunweb+0.3040
8Greg Van AvermaetCCC Team+0.5934
9Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.28
10Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.23
11Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.18
12Gianni MosconTeam INEOSs.t.14
13Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.12
14Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+2.4211
15John DegenkolbLotto - Soudals.t.10
16Christophe LaporteCofidiss.t.9
17Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.8
18Jasper De BuystLotto - Soudals.t.7
19Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.6
20Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.5
21Christoph PfingstenTeam Jumbo - Vismas.t.5
22Luke RoweTeam INEOSs.t.5
23Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.5
24Edward TheunsTrek - Segafredos.t.5
25Michael SchärCCC Teams.t.5
26Piet AllegaertCofidiss.t.5
27Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.5
28Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.5
29Hugo HouleAstana Pro Teams.t.5
30Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.5
31Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.0
32Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
33Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
34Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
35Tony MartinTeam Jumbo - Vismas.t.0
36Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
37Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
38Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+4.010
39Justin JulesNippo - Delko - Provence+6.470
40Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
41Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
42Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
43Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
44Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
45Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
46Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
47Julien VermoteCofidiss.t.0
48Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
49Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
50August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
51Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
52Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
53Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
54Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
55Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
56Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
57Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
58Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
59Jonathan DibbenLotto - Soudals.t.0
60Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
61Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0
62Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
63Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
64Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
65Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
66Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
67Borut BozicEkipa amatorska 2020s.t.0
68Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
69Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
70Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
71Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
72Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
73Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
74Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
75Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
76Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
77Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
78Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
79Ian StannardTeam INEOSs.t.0
80Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
81Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
82Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
83Wout Van AertTeam Jumbo - Vismas.t.0
84Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
85Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
86Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
87Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+11.490
88Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
89Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
90Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
91Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.0
92Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+11.510
93Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
94Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
95Cyril LemoineCofidiss.t.0
96Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
97Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
98Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
99Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
100Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
101Mathew HaymanMitchelton - Scott+11.540
102Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
103Loic ChetoutCofidiss.t.0
104Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
105Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
106Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
107Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
108Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
109Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
110Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
111Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
112Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
113Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
114Zico WaeytensCofidiss.t.0
115Nikias ArndtTeam Sunweb+12.010
116Lennard HofstedeTeam Jumbo - Vismas.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)