Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 08:59

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Silvan DillierAg2r La Mondiale4.42.0530
2Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.21
3Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+0.0215
4Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+0.0312
5Paul OurselinTotal Direct Energie+0.059
6Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.7
7Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+1.286
8Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.5
9Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.4
10Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.3
11Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
12Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
13Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuicks.t.0
14Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
15Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
16Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
17Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
18Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
19Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
20Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
21Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
22Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0
23Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
24Damien TouzeCofidiss.t.0
25Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
26Wilmar Andres Paredes ZapataEkipa amatorska 2020s.t.0
27Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
28Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
29Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
30Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
31Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.0
32Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
33Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
34Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+1.370
35Yannick MartinezEkipa amatorska 2020s.t.0
36Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
37Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
38Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020+1.390
39Hamish SchreursIsrael Cycling Academys.t.0
40Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+1.420
41Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
42Bernardo Albeiro Suaza ArangoEquipo Continental Supergiros+1.440
43Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
44Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
45Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
46Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
47Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
48Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
49Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
50John MurphyRally Cyclings.t.0
51Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
52Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
53Yecid Arturo Sierra SanchezTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
54François BidardAg2r La Mondiales.t.0
55Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
56Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
57Bryan NauleauTotal Direct Energies.t.0
58Fabian LienhardGroupama - FDJ+1.500
59Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
60Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
61Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
62Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
63Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
64Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+1.570
65Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
66Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+4.230
67Jerome CousinTotal Direct Energie+5.350
68Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+6.140
69Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+6.150
70Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+6.170
71Dieter BouvryEkipa amatorska 2020s.t.0
72Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020+10.090
73Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
74Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+10.120
75Jonas RutschEF Pro Cycling+10.180
76Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizanes.t.0
77Erwann CorbelEkipa amatorska 2020+10.210

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)