Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:18

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team4.41.1860
2Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+0.2036
3Nicholas SchultzMitchelton - Scott+1.0430
4Eduard Prades ReverteMovistar Team+1.1627
5Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.24
6Marc Soler GimenezMovistar Team+1.1921
7Ilnur ZakarinCCC Team+1.3018
8Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+1.4315
9Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.12
10Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+2.039
11Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+2.590
12Cesar Andre Lima FonteEfapel+4.080
13Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+5.190
14Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+5.280
15Brandon McnultyUAE Team Emirates+6.260
16Domingos Andre Maciel GoncalvesCaja Rural - Seguros RGA+7.360
17Robert PowerTeam Sunweb+7.550
18Fernando Barcelo AragonCofidis+8.110
19Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+8.130
20Alexander VdovinLokosphinxs.t.0
21Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.0
22Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
23Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
24Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
25Rui Pedro Carvalho VinhasW52 - FC Portos.t.0
26Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
27Robin CarpenterRally Cycling+8.230
28David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0
29Willie SmitBurgos - BHs.t.0
30Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
31Joao Pedro Lourenço RodriguesW52 - FC Portos.t.0
32Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
33Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
34Luis Gabriel Silva GomesKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
35Michel RiesTrek - Segafredo+8.270
36Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
37Danilo CelanoTeam Sapura Cycling+8.310
38Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+8.320
39Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+8.330
40Alexey VermeulenEkipa amatorska 2020s.t.0
41Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
42Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
43Jokin Etxabe LeturiaEkipa amatorska 2020s.t.0
44Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
45Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020s.t.0
46Colin JoyceRally Cycling+8.420
47Nigel EllsayRally Cyclings.t.0
48Jack HaigMitchelton - Scott+8.470
49Jose Carlos Prates Neves FernandesBurgos - BHs.t.0
50Emerson OronteRally Cycling+8.550
51Dmitry SokolovLokosphinx+8.570
52Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+9.100
53Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+9.210
54Rein TaaramäeTotal Direct Energie+9.580
55Angel Madrazo RuizBurgos - BH+11.340
56Francisco Mancebo PerezMatrix Powertag+13.200
57Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+13.260
58Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020s.t.0
59Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
60Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
61Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+13.310
62Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BH+13.330
63Nikolay MihaylovEfapel+17.020
64Charles PlanetTeam Novo Nordisk+18.360
65Joonas HenttalaTeam Novo Nordisks.t.0
66Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020+18.460
67Ryan AndersonRally Cycling+18.510
68Lucas HamiltonMitchelton - Scott+20.410
69Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
70Jonathan HivertTotal Direct Energie+21.190
71Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
72Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
73Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
74Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
75Emanuel MiniTeam Novo Nordisk+21.300
76Rik Van IjzendoornEkipa amatorska 2020s.t.0
77Umberto PoliTeam Novo Nordisks.t.0
78Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)