Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:25

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma20.53.47220
2Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+1.09165
3Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.42132
4Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+3.14121
5Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+3.17110
6Enric Mas NicolauMovistar Team+3.2999
7Bauke MollemaTrek - Segafredo+3.5088
8Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+4.1477
9David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+4.1566
10Patrick KonradBora - Hansgrohe+5.1355
11Dylan TeunsBahrain - McLaren+5.3447
12Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+6.2941
13Romain BardetAg2r La Mondiale+7.0837
14Jose Herrada LopezCofidis+7.4032
15Jesper HansenCofidis+9.2928
16Jack HaigMitchelton - Scott+10.2125
17Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+11.5022
18Bjorg LambrechtLotto - Soudal+12.5519
19Nicolas EdetCofidis+13.0716
20Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+13.1215
21Ilnur ZakarinCCC Team+14.0314
22Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+14.1213
23Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+14.3312
24Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.11
25Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+14.4310
26Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+15.2110
27Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+15.3010
28Eduard Prades ReverteMovistar Team+16.0510
29Michael WoodsEF Pro Cycling+16.2210
30Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020+16.2510
31Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+17.2410
32Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+17.5110
33Valentin MadouasGroupama - FDJ+18.4510
34Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+18.4610
35Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+19.4510
36Nathan BrownRally Cycling+20.1210
37Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+21.5810
38Luis Angel Mate MardonesCofidis+22.1410
39Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+22.2410
40Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+24.3610
41Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+24.4410
42Maxime MonfortLotto - Soudal+26.3810
43Jan BakelantsCircus - Wanty Gobert+27.1710
44Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+27.2010
45Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+28.3210
46Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+28.4810
47Jan PolancUAE Team Emirates+29.0210
48Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+29.2810
49Jesus Herrada LopezCofidis+30.2310
50Diego UlissiUAE Team Emirates+30.3310
51Alessandro De MarchiCCC Team+30.380
52Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+31.100
53Serge PauwelsCCC Team+31.350
54Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+32.200
55Léo VincentGroupama - FDJ+32.370
56Vasil KiryienkaTeam INEOS+32.420
57Jai HindleyTeam Sunweb+32.460
58Hubert DupontAg2r La Mondiale+32.480
59Thomas De GendtLotto - Soudal+33.420
60Mark PadunBahrain - McLaren+35.010
61Lucas HamiltonMitchelton - Scott+35.130
62Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+36.300
63Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+36.420
64Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academy+36.440
65Robert PowerTeam Sunweb+37.170
66Victor De La Parte GonzalezCCC Team+37.330
67Damiano CarusoBahrain - McLaren+37.430
68Tao Geoghegan HartTeam INEOS+38.010
69Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+38.180
70Ben GastauerAg2r La Mondiale+39.010
71Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+39.320
72David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+40.180
73Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+41.470
74Steff CrasLotto - Soudal+43.190
75Johannes FröhlingerTeam Sunweb+43.420
76Alex HowesEF Pro Cycling+47.120
77Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+47.280
78Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+48.200
79Sander ArmeeLotto - Soudal+48.580
80Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+49.480
81Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+50.230
82Igor Merino CortazarEkipa amatorska 2020+50.320
83Ben KingNTT Pro Cycling Team+51.200
84Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020+51.210
85Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+51.350
86Eros CapecchiBahrain - McLaren+55.140
87Dario CataldoMovistar Team+55.220
88Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+56.330
89Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+57.270
90Anthony PerezCofidis+57.400
91Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+59.490
92Willie SmitBurgos - BH+1.00.480
93Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+1.02.490
94Fernando Barcelo AragonCofidis+1.04.320
95Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+1.04.460
96Rémy MertzLotto - Soudal+1.05.000
97Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+1.07.040
98Bruno ArmirailGroupama - FDJ+1.15.590
99Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+1.16.140

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Carlos Verona QuintanillaMovistar Team55 p.35
2Mark PadunBahrain - McLaren34 p.25
3Thomas De GendtLotto - Soudal32 p.15
4Enric Mas NicolauMovistar Team19 p.10
5Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren18 p.5
6Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA11 p.3
7David Lopez GarciaEkipa amatorska 202011 p.0
8Alexis VuillermozAg2r La Mondiale9 p.0
9Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma8 p.0
10Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe7 p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma92 p.35
2Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step68 p.25
3Enric Mas NicolauMovistar Team48 p.15
4Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren46 p.10
5Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren43 p.5
6Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team38 p.3
7Patrick KonradBora - Hansgrohe31 p.0
8Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team30 p.0
9Michał KwiatkowskiTeam INEOS28 p.0
10Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe27 p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step4.17.4635
2Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.25
3Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.2315
4Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.10
5Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.5
6Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.3
7Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
8Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
9Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
10Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
11Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
12Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
13Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
14Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
15Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.510
16Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
18Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
19Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
20Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step4.11.4735
2Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.25
3Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.15
4Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.10
5Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.155
6Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.3
7Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
8Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
9Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
10Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
11Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
12Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
13David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
14Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
15Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
16Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
17Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
18Jesper HansenCofidiss.t.0
19Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
20Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jay MccarthyBora - Hansgrohe4.49.3935
2Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.25
3Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.15
4Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.10
5Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.5
6Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.3
7Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.0
8Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
9Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
10Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
11Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
12Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
13Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
14Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
15Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
16Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
17Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
18Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.0
19Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
20Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma22.2635
2Patrick BevinCCC Team+0.0925
3Vasil KiryienkaTeam INEOS+0.1115
4Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+0.1410
5Michał KwiatkowskiTeam INEOS+0.205
6Michael MatthewsTeam Sunweb+0.363
7David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.370
8Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.420
9Bauke MollemaTrek - Segafredo+0.430
10Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
11Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.440
12Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.460
13Thomas De GendtLotto - Soudal+0.500
14Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.510
15Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+0.520
16Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.530
17Bruno ArmirailGroupama - FDJ+0.570
18Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.580
19Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
20Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.590

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team3.53.5935
2Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.25
3Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.15
4Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.10
5Jose Herrada LopezCofidiss.t.5
6Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.3
7Mark PadunBahrain - McLaren+0.150
8Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+1.270
9Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
10Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
11Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
12David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
13Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
14Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
15Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
16Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
17Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
18Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+1.510
19Enric Mas NicolauMovistar Team+2.150
20Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Enric Mas NicolauMovistar Team3.17.2235
2Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.1825
3Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.3515
4Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.3910
5Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.425
6Thomas De GendtLotto - Soudal+0.513
7Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.590
8Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+1.060
9Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
10Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
11Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
12David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+1.320
13Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+1.500
14Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
15Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
16Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
17Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
18Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
19Nicolas EdetCofidis+2.300
20Victor De La Parte GonzalezCCC Team+2.370

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 1. etapie10
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 2. etapie10
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie10
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 4. etapie10
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 5. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)