Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:13

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS4.06.1130
2Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.21
3Wilmar Andres Paredes ZapataEkipa amatorska 2020+0.1015
4Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.12
5Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.9
6Gustavo Cesar VelosoW52 - FC Portos.t.7
7Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.6
8Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+0.255
9Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+0.304
10Bernardo Albeiro Suaza ArangoEquipo Continental Supergiross.t.3
11Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
12Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
13Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
14Nigel EllsayRally Cycling+0.330
15Yecid Arturo Sierra SanchezTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
16Alexander VdovinLokosphinx+2.560
17Diego Rubio HernandezBurgos - BH+3.290
18Emerson OronteRally Cyclings.t.0
19Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
20Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020s.t.0
21Kevin InkelaarBahrain - McLarens.t.0
22Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
23Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
24Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
25Rui Pedro Carvalho VinhasW52 - FC Portos.t.0
26José Manuel Gutierrez RevueltaGios - Kiwi Atlanticos.t.0
27Gabriel Reguero CorralBahrain Cycling Academys.t.0
28Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
29Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
30Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
31Robin CarpenterRally Cycling+3.330
32Joao Pedro Lourenço RodriguesW52 - FC Porto+3.340
33Mamyr StashGazprom - RusVelo+3.360
34Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020+3.380
35Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
36Dmitry SokolovLokosphinx+3.450
37Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+4.180
38Cesar Andre Lima FonteEfapel+4.300
39Ryan AndersonRally Cycling+4.320
40Antonio Ferreira CarvalhoEfapels.t.0
41Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.0
42Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+6.310
43Eric Valiente BonafeEkipa amatorska 2020s.t.0
44Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNB+7.200
45James MitriVini Zabù - KTMs.t.0
46Artem SamolenkovEkipa amatorska 2020s.t.0
47Kirill SveshnikovLokosphinxs.t.0
48Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbeas.t.0
49Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbeas.t.0
50Juan Camacho Del FresnoKometa - Xstra Cycling Team+10.150
51Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2020s.t.0
52Wilson Estiben Pena MolanoBeltrami TSA - Marchiols.t.0
53Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020s.t.0
54Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020+12.280
55Ander Barrenetxea UriarteEkipa amatorska 2020s.t.0
56Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
57Axel Costa SoriaEkipa amatorska 2020s.t.0
58Awet HabtomEkipa amatorska 2020s.t.0
59Tyler MagnerRally Cycling+12.300
60Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020s.t.0
61Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
62Oskar Malatsetxebarria IbaibarriagaEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)