Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 21:03

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lilian CalmejaneTotal Direct Energie4.53.1730
2Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.2121
3Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.15
4Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermec+0.3812
5Damien TouzeCofidiss.t.9
6Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.7
7Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.6
8Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.5
9Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.4
10Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.3
11Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
12Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
13Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
14Carl Fredrik HagenLotto - Soudals.t.0
15Guillaume MartinCofidis+0.410
16Nicolas EdetCofidis+0.450
17Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+1.030
18Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
19Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
20Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
21Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
22Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
23Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
24Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
25Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020s.t.0
26Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+1.080
27Piet AllegaertCofidis+1.110
28Romain FeilluSt Michel - Auber 93+1.410
29Ole ForfangJoker - Fuel of Norways.t.0
30Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
31Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
32Loic ChetoutCofidiss.t.0
33Josh TeasdaleX-Speed United Continental Teams.t.0
34Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
35Alexander CatafordIsrael Start-Up Nations.t.0
36Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
37Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+1.480
38Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+1.500
39Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
40Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
41Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuick+2.050
42Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+2.210
43Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+2.580
44Rasmus TillerNTT Pro Cycling Team+3.440
45Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
46Fabian LienhardGroupama - FDJ+3.500
47Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
48Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0
49David GauduGroupama - FDJs.t.0
50Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloise+4.290
51Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
52Axel DomontAg2r La Mondiale+6.380
53Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
54Bryan NauleauTotal Direct Energies.t.0
55Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
56Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+7.330
57Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
58Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
59Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
60Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
61Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbeas.t.0
62Henrik EvensenJoker - Fuel of Norways.t.0
63Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norways.t.0
64Raffaello BonusiEkipa amatorska 2020s.t.0
65Lukas MeilerTeam Vorarlberg - Santics.t.0
66Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
67Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.0
68Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
69John Anderson Rodriguez SalazarEPM - Scotts.t.0
70Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
71Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
72Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
73Camille ThominetSt Michel - Auber 93+9.400
74Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+10.160
75Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+11.500
76Axel JourniauxTotal Direct Energie+16.580
77Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+20.110
78Herman DahlJoker - Fuel of Norways.t.0
79Evgeny KobernyakGazprom - RusVelos.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)