Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 11:01

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal4.42.48130
2Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+0.0978
3Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.65
4Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.59
5Jan TratnikBahrain - McLarens.t.52
6Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.46
7Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.40
8Huub DuynEkipa amatorska 2020+0.1234
9Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.1428
10Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.23
11Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.18
12Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.14
13Serge PauwelsCCC Teams.t.12
14Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.11
15Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.10
16Jesus Herrada LopezCofidiss.t.9
17Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.8
18Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.7
19Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+0.196
20Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.5
21Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.5
22Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.5
23Fabien GrellierTotal Direct Energie+0.235
24Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.5
25Luis Angel Mate MardonesCofidis+0.295
26Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.5
27Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.5
28Scott DaviesBahrain - McLarens.t.5
29Robert PowerTeam Sunweb+0.365
30Jose Herrada LopezCofidiss.t.5
31Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
32Grega BoleBahrain - McLarens.t.0
33Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+0.470
34Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+0.510
35Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
36Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
37Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.0
38Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
39Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
40Jelle VanendertWallonie Bruxelles+0.550
41Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+1.150
42Pim LigthartTotal Direct Energie+1.170
43Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+1.180
44Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
45Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
46Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
47Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
48Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
49Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
50Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
51Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
52Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
53Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
54Julien VermoteCofidiss.t.0
55Anthony PerezCofidiss.t.0
56Edward DunbarTeam INEOS+1.250
57Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
58Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
59Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+1.370
60Dion SmithMitchelton - Scott+1.490
61Dorian GodonAg2r La Mondiale+2.000
62Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+2.010
63Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
64Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+2.050
65Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+2.260
66Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+2.350
67Jonas KochCCC Team+2.400
68Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
69Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
70Joey RosskopfCCC Teams.t.0
71Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
72Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
73Maxime VantommeTarteletto - Isorex+3.170
74Romain SicardTotal Direct Energie+3.280
75Zico WaeytensCofidis+3.440
76Davide MartinelliAstana Pro Team+4.220
77Jack HaigMitchelton - Scott+4.350
78Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
79Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
80Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+6.260
81Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
82Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+7.570
83Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
84Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
85Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
86Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020s.t.0
87August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
88Michał PalutaCCC Teams.t.0
89Charles PlanetTeam Novo Nordisk+9.180
90Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
91Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.0
92Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
93Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+16.120
94Dries De BondtAlpecin - Fenix+17.150
95Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+17.440
96Marino KobayashiGiotti - Victorias.t.0
97Joonas HenttalaTeam Novo Nordisks.t.0
98Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
99Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
100David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)