Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:56

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan HivertTotal Direct Energie4.43.0430
2Romain BardetAg2r La Mondiales.t.21
3Guillaume MartinCofidiss.t.15
4Nicolas EdetCofidiss.t.12
5Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.9
6Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.7
7Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.6
8Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.5
9Carl Fredrik HagenLotto - Soudals.t.4
10Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.073
11Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
12Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
13Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
14Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
15Paul OurselinTotal Direct Energie+0.310
16Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+0.550
17Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
18Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
19Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
21Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
22Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
23Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
24Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
25Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
26Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
27Piet AllegaertCofidiss.t.0
28Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
29Joey RosskopfCCC Teams.t.0
30Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
31Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
32Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
33Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
34Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
35Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
36Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
37Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
38Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
39David GauduGroupama - FDJ+1.000
40Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
41Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
42Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
43Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020+1.030
44Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+1.080
45Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
46Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+1.150
47Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+1.190
48Bjorn Tore Nilsen HoemJoker - Fuel of Norway+1.270
49Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+1.380
50Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+1.490
51Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+1.560
52Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+2.170
53Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
54Rob RuijghEkipa amatorska 2020+2.530
55Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+3.270
56Antoine DuchesneGroupama - FDJ+6.030
57Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
58Gotzon Martin SanzFundacion - Orbeas.t.0
59Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
60Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020s.t.0
61Michiel DielemanEkipa amatorska 2020+6.280
62Benjamin ThomasGroupama - FDJ+8.590
63Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+13.530
64Marc Buades FerriolEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)