Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:27

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteCofidis5.12.0760
2Damien GaudinTotal Direct Energie+0.0436
3Jelle MannaertsTarteletto - Isorex+0.1630
4Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.27
5Rasmus TillerNTT Pro Cycling Teams.t.24
6Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.21
7Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.18
8Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.15
9Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.12
10Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.9
11Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
12Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+0.270
14Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+0.410
15Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+1.220
16Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+3.320
17Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
18Alo JakinSt Michel - Auber 93+3.580
19Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+4.110
20Piet AllegaertCofidiss.t.0
21Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
22Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+6.000
23Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
24Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
25Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
26Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
27Loic ChetoutCofidis+6.020
28Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+6.460
29Jon Ander Insausti IrastorzaEkipa amatorska 2020+6.550
30Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
31Cyril LemoineCofidiss.t.0
32Arnaud GerardEkipa amatorska 2020+7.030
33Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
34Bryan NauleauTotal Direct Energies.t.0
35Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
36Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+7.060
37Damien TouzeCofidiss.t.0
38Rob RuijghEkipa amatorska 2020+9.180
39Benjamin ThomasGroupama - FDJ+11.090
40Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0
41Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020s.t.0
42Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
43Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
44Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
45Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
46Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
47Jérôme MainardEkipa amatorska 2020+11.200
48Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
49Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
50Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+12.260
51Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
52Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
53Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
54Yannick MartinezEkipa amatorska 2020s.t.0
55Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
56Carl Fredrik HagenLotto - Soudal+13.260
57Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
58Ylber SefaTarteletto - Isorex+17.560

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)