Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 01:18

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team6.40.07175
2Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.110
3Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+0.0290
4Peter SaganBora - Hansgrohe+0.1978
5Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.70
6Tim WellensLotto - Soudals.t.61
7Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.52
8Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.2344
9Lawson CraddockEF Pro Cycling+0.3038
10Jelle VanendertWallonie Bruxelles+0.3634
11Daryl ImpeyMitchelton - Scott+0.5331
12Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.28
13Philippe GilbertLotto - Soudals.t.25
14Greg Van AvermaetCCC Teams.t.22
15Rudy MolardGroupama - FDJs.t.19
16Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.16
17Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.14
18Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.12
19Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.11
20Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.10
21Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.569
22Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.198
23Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+1.517
24Michael MatthewsTeam Sunweb+2.116
25Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.5
26Serge PauwelsCCC Teams.t.5
27Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.5
28Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.5
29Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.5
30Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
31Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.5
32Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.5
33Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.5
34Alessandro De MarchiCCC Teams.t.5
35Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.5
36Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.5
37Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelo+3.155
38Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+3.265
39Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.5
40Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.5
41Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
42Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
43Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.0
44Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
45Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
46Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
47Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
48Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
49Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
50Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
51Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
52Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
53Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
54Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
55Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
56Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
57Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
58Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
59Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
60Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
61Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
62Grega BoleBahrain - McLarens.t.0
63Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
64Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
65Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0
66Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.0
67Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
68Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
69Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
70Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
71Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
72Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
73Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
74August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
75Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
76Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
77Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
78Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
79Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
80Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
81Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
82Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
83Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
84Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
85Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
86Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
87Simon GeschkeCCC Teams.t.0
88Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
89Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
90Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
91Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.0
92Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
93Laurens Ten DamCCC Teams.t.0
94Bram TankinkEkipa amatorska 2020+3.350
95Damiano CarusoBahrain - McLaren+4.500
96Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)