Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-07-2020 08:45

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibaut PinotGroupama - FDJ18.28.48120
2Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.1590
3Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.72
4Chris FroomeTeam INEOS+0.1666
5George BennettTeam Jumbo - Visma+1.0060
6Fabio AruUAE Team Emirates+1.1954
7Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+1.3348
8Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+1.3542
9Giulio CicconeTrek - Segafredo+1.4236
10Jan HirtCCC Team+1.4830
11Andrey ZeitsMitchelton - Scott+3.1127
12Mark PadunBahrain - McLaren+3.1424
13Ben HermansIsrael Start-Up Nation+4.3421
14Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+4.5118
15Michael SchlegelElkov - Kasper+4.5216
16Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.1814
17Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+5.4212
18Fausto MasnadaCCC Team+6.5410
19Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+7.409
20Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+9.368
21Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+10.000
22Nicola ConciTrek - Segafredo+10.430
23Merhawi KudusMitchelton - Scott+10.460
24Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+11.090
25Kenny ElissondeTrek - Segafredo+11.290
26Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+13.500
27Edward RavasiUAE Team Emirates+15.110
28Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+15.350
29Hubert DupontAg2r La Mondiale+15.500
30Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+16.030
31Alexander VlasovAstana Pro Team+22.580
32Manuel SenniBardiani - CSF - Faizane+25.240
33Georg PreidlerGroupama - FDJ+25.390
34Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+26.160
35Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+26.430
36Alex TurrinEkipa amatorska 2020+28.250
37Enrico BattaglinBahrain - McLaren+30.000
38Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+32.040
39Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+32.350
40Sebastian HenaoTeam INEOS+33.510
41Luca RaggioArea Zero - VVF+34.110
42David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+36.010
43Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+36.380
44Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+37.290
45Nathan EarleTeam Ukyo+37.370
46Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
47Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+38.010
48Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+38.130
49Simone AndreettaEkipa amatorska 2020+38.420
50Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+38.480
51Markus EibeggerEkipa amatorska 2020+39.480
52Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+40.120
53Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+40.450
54Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+41.420
55Simone VelascoGazprom - RusVelo+43.590
56Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+44.360
57François BidardAg2r La Mondiale+45.210
58Alberto AmiciBiesse - Arvedi+48.090
59Valerio ContiUAE Team Emirates+48.220
60Valerio AgnoliBahrain - McLaren+49.230
61Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+50.150
62Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+50.410
63Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+51.010
64Steve MorabitoGroupama - FDJ+51.130
65Alessandro MonacoBardiani - CSF - Faizane+54.420
66Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+54.470
67Kristijan DurasekUAE Team Emirates+55.040
68Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+56.170
69Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+56.460
70Daniel TurekIsrael Cycling Academy+57.510
71Guy NivIsrael Start-Up Nation+58.590
72Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+59.510
73Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+1.01.350
74Georg ZimmermannCCC Team+1.02.100
75Matteo SobreroNTT Pro Cycling Team+1.02.580
76Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+1.04.280
77Masakazu ItoAisan Racing Team+1.07.110
78Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+1.07.320
79Michel PiccotBiesse - Arvedi+1.08.560
80Jonas KochCCC Team+1.08.590
81Leszek PlucinskiVoster - ATS Team+1.09.320
82Johannes SchinnagelTeam Vorarlberg - Santic+1.11.000
83Jacopo MoscaTrek - Segafredo+1.11.080
84Gijs Van HoeckeCCC Team+1.11.320
85Frantisek SisrElkov - Kasper+1.11.420
86Fernando Barcelo AragonCofidis+1.13.370
87Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+1.16.170
88Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+1.16.220
89Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+1.26.370
90Marco FriedrichTirol - KTM Cycling Team+1.34.330

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren3.26.4120
2Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.0610
3Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.5
4Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.100
5Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
6Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
7George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0
9Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
10Fabio AruUAE Team Emirates+0.140
11Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
12Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
13Jan HirtCCC Teams.t.0
14Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
15Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
16Edward RavasiUAE Team Emirates+1.040
17Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
18Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+1.070
19Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
20Davide VillellaMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Miguel Angel LopezAstana Pro Team3.55.3020
2Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.10
3Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.5
4Chris FroomeTeam INEOS+0.040
5Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.070
6Giulio CicconeTrek - Segafredo+0.140
7Jan HirtCCC Team+0.200
8Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+0.270
9Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.310
10Fabio AruUAE Team Emirates+0.340
11Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+0.450
12Kenny ElissondeTrek - Segafredo+0.490
13Michael SchlegelElkov - Kaspers.t.0
14Andrey ZeitsMitchelton - Scott+1.030
15Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
17George BennettTeam Jumbo - Visma+1.090
18Mark PadunBahrain - McLaren+1.190
19Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+1.250
20Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team3.30.0520
2Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.0510
3Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.5
4George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
5Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
6Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
7Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
8Manuel SenniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
9Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
10Michael SchlegelElkov - Kaspers.t.0
11Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.140
12Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+0.570
13Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+1.240
14Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
15Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
16Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
17Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
19Davide VillellaMovistar Teams.t.0
20Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team3.19.5920
2George BennettTeam Jumbo - Visma+0.0610
3Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+0.115
4Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
5Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
6Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
8Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
9Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
10Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
11Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0
12Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
13Jan HirtCCC Teams.t.0
14Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+0.500
16Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
17Markus EibeggerEkipa amatorska 2020s.t.0
18Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
19Michael SchlegelElkov - Kaspers.t.0
20Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark PadunBahrain - McLaren4.16.1020
2George BennettTeam Jumbo - Visma+0.0510
3Jan HirtCCC Team+0.065
4Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0
5Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.090
7Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
8Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
9Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Kenny ElissondeTrek - Segafredo+0.110
11Hubert DupontAg2r La Mondiale+0.380
12Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
13Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
14Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
15Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+1.200
16Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
17Ben HermansIsrael Start-Up Nation+1.340
18Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
19Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
20Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+2.240

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarenpo 1. etapie6
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSpo 2. etapie6
1Thibaut PinotGroupama - FDJpo 3. etapie6
1Thibaut PinotGroupama - FDJpo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)