Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 202026.51.12100
2Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+0.1175
3Yevgeniy GidichAstana Pro Team+1.0160
4Radoslav RoginaAdria Mobil+1.1855
5Niklas EgTrek - Segafredo+1.2750
6Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+2.1945
7Artem NychGazprom - RusVelo+3.2740
8Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+3.3735
9Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+4.2330
10Domen NovakBahrain - McLaren+4.3825
11Ruben Dario Acosta OspinaEkipa amatorska 2020+4.4122
12Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+5.4819
13Tadej PogacarUAE Team Emirates+5.4917
14Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victoria+7.0215
15Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+7.0313
16Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermec+9.010
17David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+9.560
18Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+11.040
19Ziga RucigajLjubljana - Gusto - Santic+11.580
20Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+12.430
21Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+13.560
22Artyom ZakharovAstana Pro Team+14.310
23Daniil FominykhAstana Pro Team+14.440
24Matteo RabottiniMeridiana - Kamen Team+15.160
25Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+16.430
26Janez BrajkovicAdria Mobil+17.230
27Jure GolcerEkipa amatorska 2020+17.340
28Aristobulo Cala CalaEkipa amatorska 2020+17.380
29Andrei KrasilnikauEkipa amatorska 2020+17.450
30Simone PonziEkipa amatorska 2020+18.100
31Matej MohoricBahrain - McLaren+18.300
32Emanuel KiserlovskiMeridiana - Kamen Team+19.150
33Manuele BoaroAstana Pro Team+19.180
34Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+26.190
35Daniel SaviniBardiani - CSF - Faizane+30.180
36Andrew FennEkipa amatorska 2020+30.560
37Jan TratnikBahrain - McLaren+31.150
38Diego Fernando Cano MalaverColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+33.380
39Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+33.500
40Federico ZurloGiotti - Victoria+34.080
41Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+34.250
42Sergey LagutinEkipa amatorska 2020+34.480
43Mateo FrankovicMeridiana - Kamen Team+35.190
44Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+37.150
45Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+38.080
46Hayato YoshidaMatrix Powertag+38.210
47Bruno MaltarEkipa amatorska 2020+38.410
48Fabian LienhardGroupama - FDJ+40.380
49Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+40.460
50Igor BoevGazprom - RusVelo+41.570
51Laurent DidierEkipa amatorska 2020+42.140
52Gorazd PerAdria Mobil+46.080
53Andrea PeronTeam Novo Nordisk+46.230
54Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Team+47.030
55Alex KirschTrek - Segafredo+47.210
56Benjamin HillTeam BridgeLane+47.510
57Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+48.000
58Eduardo Estrada CelisEPM - Scott+48.190
59Adrian KurekMazowsze Serce Polski+48.290
60Paweł BernasMazowsze Serce Polski+48.320
61Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+49.090
62Raul-Antonio SinzaGiotti - Victoria+49.340
63Deni BanicekEkipa amatorska 2020+49.470
64Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+49.480
65Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+50.260
66Damiano CimaGazprom - RusVelo+50.460
67Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbea+52.030
68Hiroki NishimuraUtsunomiya - Blitzen+53.250
69Gregor GazvodaEkipa amatorska 2020+54.170
70Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy+54.450
71Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+54.500
72Kamil GradekCCC Team+55.310
73Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+56.070
74Marko KumpAdria Mobil+56.090
75Guy SagivIsrael Start-Up Nation+56.240
76Vlad-Nicolae DobreGiotti - Victoria+56.580
77Peter KoningEvo+58.190
78Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+58.270
79Viktor PotockiLjubljana - Gusto - Santic+59.120
80Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+59.330
81Izidor PenkoEkipa amatorska 2020+59.410
82Riccardo StacchiottiGiotti - Victoria+59.430
83Roman MaikinCambodia Cycling Academy+1.02.060
84Umberto PoliTeam Novo Nordisk+1.02.380
85Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+1.02.460
86Jon BozicAdria Mobil+1.02.470
87Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+1.03.220
88Ziga JermanGroupama - FDJ Continental Team+1.03.470
89Andrea GuardiniGiotti - Victoria+1.04.090
90David JabukaEkipa amatorska 2020+1.04.500
91Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+1.04.570
92Niccolò BonifazioTotal Direct Energie+1.05.000
93Justin OienCaja Rural - Seguros RGA+1.07.490
94William David Munoz PerezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+1.08.130
95Paweł FranczakVoster - ATS Team+1.09.220
96Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+1.09.390
97Yannis YssaadEkipa amatorska 2020+1.09.480
98Emil DimaGiotti - Victoria+1.10.240
99Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+1.10.420
100Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMC+1.11.110
101Ziga HorvatAdria Mobil+1.13.560
102Matic GroseljLjubljana - Gusto - Santic+1.15.100
103Julien StassenEkipa amatorska 2020+1.15.460
104Alex FrameTrek - Segafredo+1.16.280
105Franklin SixWallonie Bruxelles+1.17.170
106Wouter WippertEvo+1.17.540
107Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+1.19.400
108Kouhei UchimaTeam Ukyo+1.24.230
109Mattia MarcelliEkipa amatorska 2020+1.38.440
110Nicolas MariniTianyoude Hotel Cycling Team+1.48.210

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Niccolò BonifazioTotal Direct Energie5.45.2515
2Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.7
3Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.3
4Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
5Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Marko KumpAdria Mobils.t.0
7John MurphyRally Cyclings.t.0
8Ziga JermanGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
9Federico ZurloGiotti - Victorias.t.0
10Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020s.t.0
11Benjamin HillTeam BridgeLanes.t.0
12Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
13Ziga HorvatAdria Mobils.t.0
14Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Mattia MarcelliEkipa amatorska 2020s.t.0
16Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
17Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
18Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
19Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victorias.t.0
20Ruben Dario Acosta OspinaEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence5.38.1115
2Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.7
3Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.3
4Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
5Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0
6Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Ziga JermanGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
8Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
9Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.0
10Marko KumpAdria Mobils.t.0
11Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
12Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
14Riccardo StacchiottiGiotti - Victorias.t.0
15Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victorias.t.0
16Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
17Artyom ZakharovAstana Pro Teams.t.0
18Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
19Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
20Radoslav RoginaAdria Mobils.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 20203.51.3215
2Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+0.047
3Yevgeniy GidichAstana Pro Team+0.493
4Radoslav RoginaAdria Mobil+0.560
5Niklas EgTrek - Segafredo+1.380
6Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+2.010
7Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+2.270
8Ruben Dario Acosta OspinaEkipa amatorska 2020+2.420
9Artem NychGazprom - RusVelo+2.510
10Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+3.420
11Domen NovakBahrain - McLaren+3.470
12Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+4.570
13Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+5.140
14Tadej PogacarUAE Team Emirates+6.040
15Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermec+7.020
16Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victoria+7.230
17Danilo CelanoTeam Sapura Cycling+7.320
18Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+7.430
19Daniil FominykhAstana Pro Team+7.580
20David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane3.56.5715
2Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+0.127
3Jan TratnikBahrain - McLarens.t.3
4Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
5Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
6Ziga RucigajLjubljana - Gusto - Santics.t.0
7Federico ZurloGiotti - Victorias.t.0
8Adrian KurekMazowsze Serce Polskis.t.0
9Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
10Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
11Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
12Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
13Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.0
14Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
15Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
16Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
17Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victorias.t.0
18Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
19Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0
20Ruben Dario Acosta OspinaEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Manuele BoaroAstana Pro Team4.15.5415
2Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+0.077
3Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+0.103
4Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victoria+0.120
5Tadej PogacarUAE Team Emirates+0.240
6Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
7Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+0.470
8Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+0.480
9Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020s.t.0
10Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.520
11Yevgeniy GidichAstana Pro Team+0.540
12Artem NychGazprom - RusVelo+0.550
13Radoslav RoginaAdria Mobil+0.570
14Ruben Dario Acosta OspinaEkipa amatorska 2020s.t.0
15Domen NovakBahrain - McLaren+0.580
16Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+1.210
17Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
18Danilo CelanoTeam Sapura Cycling+1.320
19Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+1.360
20Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+1.520

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Team3.21.3915
2Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+0.117
3Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+0.253
4Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
5Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+0.280
6Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
7Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
8Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0
9Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+0.320
10Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
11Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020s.t.0
12Benjamin HillTeam BridgeLanes.t.0
13Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
14Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+0.350
15Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
16Radoslav RoginaAdria Mobils.t.0
17Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
18Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
19Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
20David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Niccolò BonifazioTotal Direct Energiepo 1. etapie5
1Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provencepo 2. etapie5
1Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020po 3. etapie5
1Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020po 4. etapie5
1Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020po 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)