Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:57

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy12.51.0750
2Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+0.3538
3Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.4230
4Colin JoyceRally Cycling+0.5527
5Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.25
6Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020s.t.23
7Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+0.5621
8Daniel Jose Pereira MestreW52 - FC Porto+0.5719
9Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+1.0017
10Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.15
11Angel Madrazo RuizBurgos - BH+1.020
12Raul Alarcon GarciaW52 - FC Porto+1.040
13Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellins.t.0
14Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+1.050
15Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelos.t.0
16Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellins.t.0
17Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
18Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
19Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
20Ryan AndersonRally Cyclings.t.0
21Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+1.100
22Gustavo Cesar VelosoW52 - FC Porto+1.120
23Alvaro Trueba DiegoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
24Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+1.170
25Alexey VermeulenEkipa amatorska 2020s.t.0
26Henrique Madeira CasimiroKelly - InOutbuild - UDO+1.180
27Jesus Del Pino CorrochanoAviludo - Louletano+1.240
28Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+1.270
29Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+1.300
30Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellin+1.360
31Joao Pedro Lourenço RodriguesW52 - FC Porto+1.400
32Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+1.520
33Cristhian Montoya GiraldoTeam Medellin+1.550
34Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+2.070
35Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+2.190
36Frederico Jose Oliveira FigueiredoKelly - InOutbuild - UDO+2.320
37Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+2.370
38Dmitry SokolovLokosphinx+2.490
39Rodrigo Araque LlorenteEkipa amatorska 2020+3.430
40Hector Carretero MillanMovistar Team+3.540
41Raymond KrederTeam Ukyo+3.580
42Francisco Mancebo PerezMatrix Powertags.t.0
43Nicola ToffaliAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+4.090
44Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
45Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+4.490
46Zakkari DempsterIsrael Cycling Academy+5.100
47Robin CarpenterRally Cycling+5.130
48Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Porto+5.170
49Jokin Etxabe LeturiaEkipa amatorska 2020+7.330
50Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellin+7.550
51Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+8.180
52Benjamin PerryIsrael Cycling Academy+8.580
53Artem SamolenkovEkipa amatorska 2020+9.060
54Kirill SveshnikovLokosphinx+11.110
55Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+11.270
56Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020+11.550
57Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+12.010
58Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+12.020
59Florian HudryCambodia Cycling Academy+12.360
60Daniel WhitehouseEkipa amatorska 2020+12.540
61Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+13.090
62Juan Pablo Villegas CardonaEkipa amatorska 2020+14.020
63Antonio Ferreira CarvalhoEfapel+14.070
64Alexander VdovinLokosphinx+14.350
65Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+14.370
66Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+17.060
67Marc De MaarEkipa amatorska 2020s.t.0
68Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+17.160
69Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
70Alexander GrigorievAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+17.350
71Fernando Orjuela GutierrezEkipa amatorska 2020+17.440
72Bruno Duarte Ferreira SilvaLA Aluminios - LA Sports.t.0
73Nigel EllsayRally Cycling+17.500
74Daniel Lopez ParadaBurgos - BH+18.210
75Tyler MagnerRally Cycling+18.280
76Mikel Alonso FloresFundacion - Orbea+18.330
77Benjami Prades ReverterTeam Ukyo+18.410
78Cesar Alexandre Feiteira MartingilKelly - InOutbuild - UDO+19.170
79Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020+19.230
80Robinson Eduardo Chalapud GomezTeam Medellin+19.260
81Andre Rodrigues CarvalhoHagens Berman - Axeon+19.490
82Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+19.500
83Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020+20.100
84Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+20.230
85Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+20.410
86Sergio Samitier SamitierMovistar Team+21.140
87Valter Filipe Afonso PereiraAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+21.330
88Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+23.180
89Venceslau Sousa FernandesKelly - InOutbuild - UDO+23.560
90John Anderson Rodriguez SalazarEPM - Scotts.t.0
91Rinaldo NocentiniAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+24.180
92Nikolay MihaylovEfapel+26.100
93Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNB+27.040
94Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
95Marcos Jurado RodriguezEfapel+27.260
96Rafael Neto LourençoKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
97Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020+27.370
98Angel Lorenzo Sanchez RebollidoMiranda - Mortagua+28.460
99Pedro Jose Ramos LopesKelly - InOutbuild - UDO+29.480
100Gaspar Filipe Cardoso GonçalvesMiranda - Mortagua+31.360
101Diego Milan JimenezImca - Ridea DCT+34.220
102Jose Tiago Carneiro FerreiraW52 - FC Portos.t.0
103Yusuke HatanakaTeam Ukyos.t.0
104David Arroyo DuranEkipa amatorska 2020s.t.0
105Aviv YechezkelEkipa amatorska 2020+34.460
106Andre Filipe Roxo CrispimLA Aluminios - LA Sport+34.520
107Marc Buades FerriolEkipa amatorska 2020+40.180

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team4.35.298
2Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.4
3Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.2
4Raymond KrederTeam Ukyos.t.0
5Kirill SveshnikovLokosphinxs.t.0
6Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
7Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
8Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020s.t.0
9Colin JoyceRally Cyclings.t.0
10Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Portos.t.0
11Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
12Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellins.t.0
13Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
14Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
15Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelos.t.0
16Nicola ToffaliAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
17Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellins.t.0
18Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
19Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.0
20Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellins.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation4.14.108
2Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.4
3Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.2
4Raymond KrederTeam Ukyos.t.0
5Kirill SveshnikovLokosphinxs.t.0
6Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
7Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
8Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Daniel Jose Pereira MestreW52 - FC Portos.t.0
10Colin JoyceRally Cyclings.t.0
11Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Portos.t.0
12Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellins.t.0
13Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.0
14Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
15Tyler MagnerRally Cyclings.t.0
16Mikel Alonso FloresFundacion - Orbeas.t.0
17Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
18Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
19Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
20Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy4.01.348
2Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.464
3Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.2
4Colin JoyceRally Cycling+0.490
5Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020+0.510
6Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
7Daniel Jose Pereira MestreW52 - FC Portos.t.0
8Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
9Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+0.540
10Frederico Jose Oliveira FigueiredoKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
11Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.0
12Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+0.580
13Pablo Andres Alarcon CaresCanel's Pro Cycling+0.590
14Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
15Alexey VermeulenEkipa amatorska 2020s.t.0
16Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellins.t.0
17Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
18Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelos.t.0
19Ryan AndersonRally Cyclings.t.0
20Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellins.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teampo 1. etapie4
1Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teampo 2. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)