Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 21:55

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bob JungelsDeceuninck - Quick Step6.24.44240
2Michael WoodsEF Pro Cycling+0.37150
3Romain BardetAg2r La Mondiales.t.120
4Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.39108
5Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.96
6Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.84
7Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.72
8Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.60
9Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.53
10Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.48
11Jelle VanendertWallonie Bruxelles+0.4543
12Sam OomenTeam Sunweb+0.4839
13Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.5135
14Jack HaigMitchelton - Scott+1.0631
15Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+1.2428
16Tim WellensLotto - Soudal+1.4425
17Jesus Herrada LopezCofidis+2.0823
18Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+2.4121
19Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+2.5019
20Dylan TeunsBahrain - McLaren+2.5317
21Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+2.5615
22Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.13
23Tiesj BenootTeam Sunweb+3.0712
24Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.11
25Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.10
26Rudy MolardGroupama - FDJs.t.9
27Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.8
28Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.7
29Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.6
30Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
31Philippe GilbertLotto - Soudals.t.5
32Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.5
33Guillaume MartinCofidiss.t.5
34Serge PauwelsCCC Teams.t.5
35Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.5
36Anthony RouxGroupama - FDJs.t.5
37Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.5
38Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.5
39Alessandro De MarchiCCC Teams.t.5
40Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.5
41Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.5
42Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.5
43Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.5
44Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.5
45Ilnur ZakarinCCC Team+3.155
46Jose Herrada LopezCofidis+3.175
47Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.5
48Axel DomontAg2r La Mondiales.t.5
49Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.5
50Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020+3.225
51Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
52Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
53Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+3.240
54Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+3.250
55Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+3.340
56Geraint ThomasTeam INEOS+3.370
57Rafał MajkaBora - Hansgrohe+3.420
58Davide VillellaMovistar Team+4.010
59Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+5.250
60Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
61Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+6.000
62Michael GoglNTT Pro Cycling Team+8.500
63Michael MatthewsTeam Sunweb+9.080
64Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+9.170
65Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+9.180
66Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
67Nicolas EdetCofidiss.t.0
68Simon GeschkeCCC Team+9.240
69Alex HowesEF Pro Cycling+10.110
70Anthony PerezCofidiss.t.0
71Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
72Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
73Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
74Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
75Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
76Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
77Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
78Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
79Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
80Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
81Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
82Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
83Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
84Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+11.360
85David GauduGroupama - FDJ+11.430
86Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+12.030
87Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
88Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
89Joey RosskopfCCC Teams.t.0
90Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
91Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
92Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
93Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
94Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
95Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
96Dario CataldoMovistar Teams.t.0
97Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
98Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
99Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
100Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
101Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+12.470
102Tao Geoghegan HartTeam INEOS+14.060
103Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.0
104Chad HagaTeam Sunweb+14.320
105Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
106Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
107Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
108Manuele MoriUAE Team Emirates+15.480
109Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
110Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
111Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
112Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
113Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
114Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
115Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
116Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
117Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
118Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
119Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
120Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+16.350
121Luis Angel Mate MardonesCofidis+18.050
122Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+18.060
123Vasil KiryienkaTeam INEOSs.t.0
124Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+18.150
125Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
126Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
127Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
128Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
129Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
130Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
131Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
132Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)