Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:41

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giulio CicconeTrek - Segafredo4.52.5430
2Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Portos.t.21
3Fausto MasnadaCCC Teams.t.15
4Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+2.0612
5Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.9
6Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.7
7Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.6
8Simone AndreettaEkipa amatorska 2020s.t.5
9Alex TurrinEkipa amatorska 2020s.t.4
10Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.3
11Antonio SantoroWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
12Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
13Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
14Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
15Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
16Luca RaggioArea Zero - VVFs.t.0
17Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
18Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nations.t.0
19Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
20Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
21Michele GazzaraEkipa amatorska 2020s.t.0
22Andrea ColnaghiEkipa amatorska 2020s.t.0
23Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
24Michael SchlegelElkov - Kaspers.t.0
25Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+2.150
26Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+2.200
27Filippo TaglianiEkipa amatorska 2020+4.380
28Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.0
29Matteo SobreroNTT Pro Cycling Teams.t.0
30Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
31Hideto NakaneNippo - Delko - Provences.t.0
32Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
33Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
34Jonas KochCCC Teams.t.0
35Andrea ToniattiTeam Colpack - Ballans.t.0
36Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
37Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
38Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020s.t.0
39Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
40Joan Bou CompanyFundacion - Orbeas.t.0
41Manuel SenniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
42Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
43Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0
44Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
45Leszek PlucinskiVoster - ATS Teams.t.0
46Mateusz TaciakVoster - ATS Teams.t.0
47Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
48Manuel BoschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+10.140
49Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.0
50Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020s.t.0
51Stéphane CognetEkipa amatorska 2020s.t.0
52Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
53Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
54Daniel LehnerTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
55Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
56Enrico LogicaEkipa amatorska 2020s.t.0
57Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
58Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
59Stefano OldaniLotto - Soudals.t.0
60Antonio NibaliTrek - Segafredo+10.320
61Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
62Matvey NikitinVino - Astana Motors+10.570
63Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
64Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
65Mehdi El ChokriIsrael Cycling Academys.t.0
66Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.0
67Lukas SchlemmerWSA - KTM - Grazs.t.0
68Umberto MarengoVini Zabù - KTMs.t.0
69Lorenzo DelcoBiesse - Arvedis.t.0
70Gianluca MilaniEkipa amatorska 2020s.t.0
71Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
72Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
73Alexander PorsevGazprom - RusVelo+15.080
74Yuriy NatarovAstana Pro Teams.t.0
75Anton KuzminGazprom - RusVelos.t.0
76Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
77Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
78Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santics.t.0
79Massimo RosaVini Zabù - KTMs.t.0
80Samuel MugishaNTT Continental Cycling Teams.t.0
81Francesco BettiniEkipa amatorska 2020+19.380
82Julien AmadoriEkipa amatorska 2020s.t.0
83Jan André FreulerAmore & Vita - Prodirs.t.0
84Franco OrocitoArea Zero - VVFs.t.0
85Brendan ColeEkipa amatorska 2020s.t.0
86Matthias MangertsederTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
87Sergey LuchshenkoEkipa amatorska 2020s.t.0
88Hafetab Weldegebreal WelduEkipa amatorska 2020s.t.0
89Andrea ZanardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
90Kevin ColleoniBiesse - Arvedis.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)