Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:54

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma17.09.00220
2Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.08165
3Richie PorteTrek - Segafredo+0.35132
4Jakob FuglsangAstana Pro Team+1.16121
5Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+1.23110
6Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+2.3299
7Rohan DennisTeam INEOS+2.4988
8Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.77
9Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+3.0966
10Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+3.1255
11Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+3.2247
12Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+3.3441
13Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+3.3737
14Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+4.0532
15Kristijan DurasekUAE Team Emirates+4.0628
16Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scott+4.0725
17Eduardo SepulvedaMovistar Team+4.1122
18Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+4.1519
19Jesper HansenCofidis+4.1816
20David GauduGroupama - FDJ+4.3615
21Tanel KangertEF Pro Cycling+4.3714
22Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+4.4713
23Mathias FrankAg2r La Mondiale+4.5012
24Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+4.5411
25Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+5.2010
26Merhawi KudusMitchelton - Scott+5.2110
27Guillaume MartinCofidis+5.5310
28Lucas HamiltonMitchelton - Scott+6.0410
29Rudy MolardGroupama - FDJ+6.0610
30Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+6.4810
31Sander ArmeeLotto - Soudal+6.5310
32Robert PowerTeam Sunweb+7.2110
33Geraint ThomasTeam INEOS+7.2210
34Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+7.4310
35Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+7.5110
36Laurens Ten DamCCC Team+11.0310
37Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+11.1410
38John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+11.1510
39Nathan BrownRally Cycling+11.4710
40Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+11.5710
41Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academy+12.3310
42Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+12.5610
43Eros CapecchiBahrain - McLaren+13.0710
44Damien HowsonMitchelton - Scott+13.2610
45Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+14.1810
46Julien BernardTrek - Segafredo+14.2410
47Hugh CarthyEF Pro Cycling+14.3910
48Axel DomontAg2r La Mondiale+14.4610
49Thomas De GendtLotto - Soudal+15.3210
50Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+15.3910
51Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
52Pavel KochetkovCCC Team+16.420
53Pavel SivakovTeam INEOS+17.170
54Hugo HouleAstana Pro Team+18.130
55Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+19.060
56Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+19.080
57Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+20.380
58Joey RosskopfCCC Team+21.230
59Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+23.330
60Jens KeukeleireEF Pro Cycling+23.360
61Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+24.300
62Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+24.500
63Stef ClementEkipa amatorska 2020+25.060
64Rémy MertzLotto - Soudal+25.460
65Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+26.130
66Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+27.170
67Nicola ConciTrek - Segafredo+27.390
68Kilian FrankinyGroupama - FDJ+27.440
69Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+27.480
70Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+29.410
71James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+31.090
72Brendan CantyEkipa amatorska 2020+31.560
73Antoine DuchesneGroupama - FDJ+32.230
74Léo VincentGroupama - FDJ+33.130
75Silvan DillierAg2r La Mondiale+35.550
76Simon GeschkeCCC Team+37.390
77Michael StorerTeam Sunweb+38.190
78Alexis GougeardAg2r La Mondiale+38.440
79Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+40.080
80Benjamin ThomasGroupama - FDJ+40.460
81Luke RoweTeam INEOS+41.020
82Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+41.070
83William ClarkeTrek - Segafredo+41.350
84Michael AlbasiniMitchelton - Scott+43.040
85Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+44.190
86Maxim BelkovEkipa amatorska 2020+45.290
87Peter KennaughBora - Hansgrohe+45.480
88Bram TankinkEkipa amatorska 2020+46.230
89Matteo BonoEkipa amatorska 2020+47.450
90Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelles+49.060
91Nico DenzTeam Sunweb+49.570
92Kristjan KorenBahrain - McLaren+54.260
93Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+55.070
94Tom BohliUAE Team Emirates+55.510
95Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+57.240
96Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+59.340
97Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
98Roberto FerrariUAE Team Emirates+1.01.450
99Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+1.07.150
100Pascal AckermannBora - Hansgrohe+1.07.270
101Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+1.07.280
102Johann Van ZylTeam Skyline+1.07.500
103Gregory DanielDC Bank - Probaclac+1.08.400

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas De GendtLotto - Soudal43 p.35
2Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS36 p.25
3Hugh CarthyEF Pro Cycling33 p.15
4Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma27 p.10
5Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scott21 p.5
6Antoine DuchesneGroupama - FDJ17 p.3
7Alexis GougeardAg2r La Mondiale17 p.0
8Pavel SivakovTeam INEOS15 p.0
9Richie PorteTrek - Segafredo14 p.0
10Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates14 p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas De GendtLotto - Soudal112 p.35
2Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma81 p.25
3Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS80 p.15
4Sonny ColbrelliBahrain - McLaren74 p.10
5Pierre LatourAg2r La Mondiale56 p.5
6Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates55 p.3
7Jakob FuglsangAstana Pro Team54 p.0
8Rohan DennisTeam INEOS51 p.0
9Pascal AckermannBora - Hansgrohe50 p.0
10Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step46 p.0

Wyniki prologu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael MatthewsTeam Sunweb5.3335
2Tom BohliUAE Team Emirates+0.0125
3Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.15
4Rohan DennisTeam INEOSs.t.10
5Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.055
6Geraint ThomasTeam INEOSs.t.3
7William ClarkeTrek - Segafredo+0.060
8Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
9Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
10Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.090
11Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.110
12Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
13Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
14Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
15Thomas De GendtLotto - Soudal+0.130
16Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
17Silvan DillierAg2r La Mondiale+0.140
18Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
19Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
20Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
21Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.150
22Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
23Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+0.160
24Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
25Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.170
26Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
27Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
28Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+0.180
29Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
30Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.190
31Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
32Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
33Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
34Damien HowsonMitchelton - Scott+0.200
35Dario CataldoMovistar Teams.t.0
36Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
37Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+0.210
38Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
39Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+0.220
40Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
41Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
42Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
43Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
44Simon GeschkeCCC Teams.t.0
45Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
46Pavel SivakovTeam INEOS+0.230
47Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
48Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
49Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
50Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
51Mathias FrankAg2r La Mondiale+0.240
52Stef ClementEkipa amatorska 2020s.t.0
53Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
54Joey RosskopfCCC Teams.t.0
55Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
56Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
57Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+0.250
58Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
59Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
60Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
61Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+0.260
62Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
63Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
64Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
65Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+0.270
66David GauduGroupama - FDJs.t.0
67Nathan BrownRally Cyclings.t.0
68Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
69Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
70James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
71Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
72Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
73Maxim BelkovEkipa amatorska 2020+0.280
74Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
75Luke RoweTeam INEOS+0.290
76Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
77Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
78Guillaume MartinCofidiss.t.0
79Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+0.300
80Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
81David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
82Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
83Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+0.310
84Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
85Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
86Jesper HansenCofidiss.t.0
87Sander ArmeeLotto - Soudal+0.320
88Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
89Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
90Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
91Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
92Peter KennaughBora - Hansgrohe+0.330
93Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
94Léo VincentGroupama - FDJ+0.340
95Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
96Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
97Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
98Elia VivianiCofidiss.t.0
99Rémy MertzLotto - Soudal+0.350
100Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
101Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
102Laurens Ten DamCCC Teams.t.0
103Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
104Pascal AckermannBora - Hansgrohe+0.360
105Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scott+0.370
106James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+0.380
107Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
108Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
109Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+0.390
110Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academy+0.400
111Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
112Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.410
113John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
114Michael StorerTeam Sunweb+0.420
115Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
116Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
117Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
118Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+0.450
119Svein TuftRally Cyclings.t.0
120Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
121Kristijan DurasekUAE Team Emirates+0.460
122Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+0.470
123Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
124Tom StamsnijderEkipa amatorska 2020s.t.0
125Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
126Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates+0.480
127Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+0.490
128Roberto FerrariUAE Team Emirates+0.560
129Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
130Fabio SabatiniCofidiss.t.0
131Enzo WoutersTarteletto - Isorex+0.570
132Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+1.000

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team4.03.4235
2Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.25
3Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.15
4Rudy MolardGroupama - FDJs.t.10
5Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.5
6Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.3
7Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
8Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
9Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
10Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
11Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
12Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
13Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
15Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
16Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
17Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
18Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
19Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
20David GauduGroupama - FDJs.t.0
21Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
22Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
23Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
24Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
25Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
26Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
27Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
28Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.0
29Kristijan DurasekUAE Team Emiratess.t.0
30Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
31Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
32Guillaume MartinCofidiss.t.0
33Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
34Nathan BrownRally Cyclings.t.0
35Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
36Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
37Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
38Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
39Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
40Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
41Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
42Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
43Jesper HansenCofidiss.t.0
44Dario CataldoMovistar Teams.t.0
45Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
46Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
47Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
48Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
49Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
50Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
51Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
52Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
53James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
54Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.170
55Lucas HamiltonMitchelton - Scott+0.300
56Julien BernardTrek - Segafredo+1.140
57Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
58David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
59Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
60Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+1.350
61Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
62Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
63Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
64Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
65Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
66Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
67Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
68Stef ClementEkipa amatorska 2020s.t.0
69James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
70Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
71William ClarkeTrek - Segafredo+1.410
72Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academy+3.110
73Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
74Kilian FrankinyGroupama - FDJ+4.380
75John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+4.560
76Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+5.000
77Léo VincentGroupama - FDJ+5.080
78Simon GeschkeCCC Team+5.090
79Michael MatthewsTeam Sunweb+5.140
80Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
81Jens KeukeleireEF Pro Cycling+6.030
82Joey RosskopfCCC Teams.t.0
83Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0
84Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
85Laurens Ten DamCCC Teams.t.0
86Rémy MertzLotto - Soudal+7.090
87Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+8.310
88Kristjan KorenBahrain - McLaren+9.340
89Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
90Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
91Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
92Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
93Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
94Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
95Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
96Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
97Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
98Svein TuftRally Cyclings.t.0
99Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
100Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
101Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
102Luke RoweTeam INEOSs.t.0
103Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
104Davide MartinelliAstana Pro Team+14.070
105Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
106Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
107Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+16.180
108Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
109Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
110Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
111Enzo WoutersTarteletto - Isorex+18.030
112Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
113Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
114Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
115Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
116Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
117Fabio SabatiniCofidiss.t.0
118Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
119Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
120Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
121Elia VivianiCofidiss.t.0
122Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
123Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
124Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
125Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
126Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
127Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
128Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
129Tom StamsnijderEkipa amatorska 2020+26.390
130Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
131Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas De GendtLotto - Soudal4.03.0535
2Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+2.0425
3Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.15
4Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.10
5Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.5
6Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.3
7Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
8Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
9Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
10Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
11Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
12Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
13Guillaume MartinCofidiss.t.0
14Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
15Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
16Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
17Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
18Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
19Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
20Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
21Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
22Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
23Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
24Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
25Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
26Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
27Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
28James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
29Kristijan DurasekUAE Team Emiratess.t.0
30Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
31Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
32David GauduGroupama - FDJs.t.0
33Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
34Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
36Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
37Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
38Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
39Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
40Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
41Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
42Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
43Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
44Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
45Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
46Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
47Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
48Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
49Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
50Luke RoweTeam INEOSs.t.0
51Joey RosskopfCCC Teams.t.0
52Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
53Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
54Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
55Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
56Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
57Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
58Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
59Jesper HansenCofidiss.t.0
60Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
61Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.0
62Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
63Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
64Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
65Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
66Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
67Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
68Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
69Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
70Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
71Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
72James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
73Laurens Ten DamCCC Teams.t.0
74Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academys.t.0
75Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
76Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
77John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
78Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
79Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
80Dario CataldoMovistar Teams.t.0
81Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
82Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
83Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
84Axel DomontAg2r La Mondiale+2.180
85Michael AlbasiniMitchelton - Scott+2.210
86Stef ClementEkipa amatorska 2020+2.230
87Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+2.240
88Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+2.300
89Simon GeschkeCCC Team+2.310
90David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+2.400
91Michael StorerTeam Sunweb+2.420
92Louis VervaekeAlpecin - Fenix+2.550
93Nathan BrownRally Cycling+3.330
94Nico DenzTeam Sunweb+7.200
95Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
96Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
97Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+8.050
98Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
99Roberto FerrariUAE Team Emirates+9.260
100Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
101Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
102Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
103Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+11.090
104Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
105Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
106Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0
107William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
108Gregory DanielDC Bank - Probaclac+16.270
109Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
110Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
111Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
112Tom StamsnijderEkipa amatorska 2020s.t.0
113Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
114Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
115Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
116Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
117Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
118Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
119Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
120Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
121Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
122Svein TuftRally Cyclings.t.0
123Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
124Fabio SabatiniCofidiss.t.0
125Elia VivianiCofidiss.t.0
126Lars BoomEkipa amatorska 2020+19.360
127Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
128Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS25.1035
2Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.0425
3Richie PorteTrek - Segafredo+0.1815
4Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.4810
5Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+1.065
6Pierre LatourAg2r La Mondiale+1.213
7Rohan DennisTeam INEOS+1.260
8Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.280
9Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+1.300
10Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+1.430
11Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.450
12Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+1.470
13Jakob FuglsangAstana Pro Team+1.480
14Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+1.530
15Kristijan DurasekUAE Team Emirates+1.550
16Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+2.010
17Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scott+2.050
18Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+2.070
19Matteo FabbroBora - Hansgrohe+2.080
20Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+2.100
21Diego RosaTeam Arkea - Samsic+2.180
22Robert PowerTeam Sunweb+2.190
23Jesper HansenCofidis+2.220
24Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+2.230
25Eduardo SepulvedaMovistar Team+2.240
26Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+2.270
27Geraint ThomasTeam INEOS+2.330
28Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
29Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
30Michael StorerTeam Sunweb+2.340
31Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+2.370
32David GauduGroupama - FDJ+2.440
33Louis VervaekeAlpecin - Fenix+2.470
34Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+2.490
35Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
36Laurens Ten DamCCC Team+3.000
37Mathias FrankAg2r La Mondiale+3.010
38Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+3.020
39Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+3.040
40Chris HamiltonTeam Sunweb+3.060
41Nicola ConciTrek - Segafredo+3.110
42Eros CapecchiBahrain - McLaren+3.130
43Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
44Léo VincentGroupama - FDJ+3.190
45Kilian FrankinyGroupama - FDJ+3.200
46Julien BernardTrek - Segafredo+3.220
47Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
48Sander ArmeeLotto - Soudal+3.240
49Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+3.270
50Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
51Pavel SivakovTeam INEOS+3.300
52Brendan CantyEkipa amatorska 2020+3.360
53Damien HowsonMitchelton - Scott+3.390
54Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+3.440
55James KnoxDeceuninck - Quick Step+3.460
56Lucas HamiltonMitchelton - Scott+3.470
57Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+3.530
58Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+3.560
59Tom BohliUAE Team Emirates+3.570
60Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academy+3.580
61Guillaume MartinCofidis+3.590
62Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+4.120
63Alexis GougeardAg2r La Mondiale+4.130
64John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
65Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+4.170
66Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+4.180
67Rudy MolardGroupama - FDJ+4.190
68Hugo HouleAstana Pro Team+4.200
69Dario CataldoMovistar Team+4.210
70Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+4.240
71Pavel KochetkovCCC Team+4.260
72James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+4.440
73Michael AlbasiniMitchelton - Scott+4.500
74Axel DomontAg2r La Mondiale+4.540
75Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+5.010
76Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+5.030
77Stef ClementEkipa amatorska 2020+5.050
78Nathan BrownRally Cycling+5.070
79Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+5.090
80Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+5.100
81Jens KeukeleireEF Pro Cycling+5.200
82Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+5.250
83Nico DenzTeam Sunweb+5.260
84Joey RosskopfCCC Team+5.290
85Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+5.300
86Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+5.330
87Bram TankinkEkipa amatorska 2020+5.380
88Maxim BelkovEkipa amatorska 2020+5.410
89Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
90Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
91Kristjan KorenBahrain - McLaren+5.460
92Peter KennaughBora - Hansgrohe+5.490
93Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+6.060
94Antoine DuchesneGroupama - FDJ+6.120
95Rémy MertzLotto - Soudal+6.130
96Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+6.140
97David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+6.170
98Luke RoweTeam INEOS+6.180
99Floris De TierAlpecin - Fenix+6.190
100Matteo BonoEkipa amatorska 2020+6.200
101Johann Van ZylTeam Skyline+6.240
102Benjamin ThomasGroupama - FDJ+6.280
103Svein TuftRally Cycling+6.290
104William ClarkeTrek - Segafredo+6.310
105Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+6.320
106Pascal AckermannBora - Hansgrohe+6.390
107Simon GeschkeCCC Team+6.510
108Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
109Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+6.520
110Silvan DillierAg2r La Mondiale+6.560
111Tom StamsnijderEkipa amatorska 2020+6.590
112Lars BoomEkipa amatorska 2020+7.000
113Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
114Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+7.030
115Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+7.250
116Roberto FerrariUAE Team Emirates+7.330
117Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jakob FuglsangAstana Pro Team4.18.4835
2Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.4825
3Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.15
4Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.10
5Richie PorteTrek - Segafredo+0.505
6Rohan DennisTeam INEOS+2.093
7Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
8Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
9Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
10Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
11Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
12Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
13Rudy MolardGroupama - FDJ+2.120
14Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
15Guillaume MartinCofidiss.t.0
16Jesper HansenCofidiss.t.0
17Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.0
18Kristijan DurasekUAE Team Emiratess.t.0
19Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
20Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
21Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
22Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
23Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
24Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
25Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
26David GauduGroupama - FDJs.t.0
27Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
28Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
29Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
30Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
31John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
32Laurens Ten DamCCC Teams.t.0
33Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
34Geraint ThomasTeam INEOS+5.310
35Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
36Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
37Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
38Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academys.t.0
39Nathan BrownRally Cyclings.t.0
40Axel DomontAg2r La Mondiale+8.400
41Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
42Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+9.030
43Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+9.500
44Joey RosskopfCCC Team+10.140
45Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
46Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
47Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
48Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
49Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
50Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+12.360
51Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
52Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
53Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
54Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
55Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
56Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
57Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
58Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
59Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
60Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
61Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
62Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
63Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
64Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
65David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+16.180
66Brendan CantyEkipa amatorska 2020+17.220
67Stef ClementEkipa amatorska 2020+18.300
68Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
69Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
70Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+18.390
71Nico DenzTeam Sunweb+21.340
72Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
73Matteo BonoEkipa amatorska 2020+24.590
74Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
75Simon GeschkeCCC Teams.t.0
76Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0
77Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
78Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
79Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
80Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
81Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
82Luke RoweTeam INEOSs.t.0
83Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
84Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
85James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
86William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
87Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
88Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
89Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
90Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
91Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
92Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
93Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+26.300
94Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+28.430
95Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
96Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
97Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
98Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
99Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
100Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
101Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
102Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
103Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
104Alexis GougeardAg2r La Mondiale+34.480
105Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+34.500

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe4.09.5135
2Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.25
3Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.15
4Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.10
5Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.5
6Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.3
7Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
8Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
9Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
10Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
11Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
12Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
13Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
14Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
15Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
16Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
17Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
18Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
19Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
20Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
21Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
22Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
23Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
24Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
25Guillaume MartinCofidiss.t.0
26David GauduGroupama - FDJs.t.0
27Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
28Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
29Nathan BrownRally Cyclings.t.0
30Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
31Joey RosskopfCCC Teams.t.0
32Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
33Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
34Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
35Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
36Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
37Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
38Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
39Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
40Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
41Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0
42Kristijan DurasekUAE Team Emiratess.t.0
43Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
44Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
45Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
46Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
47Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
48Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
49Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
50Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
51Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
52Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
53Jesper HansenCofidiss.t.0
54James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
55Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
56Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
57Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
58Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
59Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
60Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
61Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
62Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
63Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
64Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
65Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
66Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
67Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
68Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
69Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
70Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
71Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
72Stef ClementEkipa amatorska 2020s.t.0
73Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
74Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
75Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
76Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academys.t.0
77John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
78Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
79Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
80Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
81Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
82Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
83Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.0
84Laurens Ten DamCCC Teams.t.0
85Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
86Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
87William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
88Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
89Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
90Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
91Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
92Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
93Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
94Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
95Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
96Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
97Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
98Bram TankinkEkipa amatorska 2020+0.180
99Johann Van ZylTeam Skyline+0.220
100Peter KennaughBora - Hansgrohe+0.240
101Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
102Luke RoweTeam INEOS+0.290
103Simon GeschkeCCC Team+0.380

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael MatthewsTeam Sunwebpo .prologu10
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 1. etapie10
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 2. etapie10
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 3. etapie10
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 4. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)