Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:47

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS11.22.2650
2Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+0.4038
3Ricardo Jorge Correia MestreW52 - FC Porto+0.5930
4Robinson Eduardo Chalapud GomezTeam Medellin+1.0027
5Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+1.0525
6Nathan EarleTeam Ukyo+1.1723
7Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+1.3521
8Antonio Pedrero LopezMovistar Team+1.3719
9Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+1.4417
10Cesar Andre Lima FonteEfapel+2.0015
11Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+2.100
12Eduard Prades ReverteMovistar Team+2.290
13Rui Pedro Carvalho VinhasW52 - FC Porto+2.370
14Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+3.270
15Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellin+3.320
16Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
17Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+3.380
18Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbea+3.450
19Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+3.530
20Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+3.540
21Domingos Andre Maciel GoncalvesCaja Rural - Seguros RGA+4.080
22Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+4.170
23Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+4.370
24Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+5.010
25Alexander VdovinLokosphinx+5.040
26Luis Gabriel Silva GomesKelly - InOutbuild - UDO+5.320
27Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victoria+5.560
28Dmitry SokolovLokosphinx+6.030
29Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+6.040
30Benjami Prades ReverterTeam Ukyo+6.340
31Joao BentaRadio Popular - Boavistas.t.0
32Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+6.410
33Cristhian Montoya GiraldoTeam Medellin+6.420
34Igor Merino CortazarEkipa amatorska 2020+7.470
35Julio Alexis Camacho BernalEkipa amatorska 2020+7.490
36Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+7.570
37Marc De MaarEkipa amatorska 2020+8.560
38Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellin+9.110
39Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+9.210
40German Enrique Chavez TorresEPM - Scott+9.450
41Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
42Aristobulo Cala CalaEkipa amatorska 2020+9.530
43Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+11.000
44Daniel TurekIsrael Cycling Academy+12.170
45Jose Carlos Prates Neves FernandesBurgos - BH+12.250
46Artem SamolenkovEkipa amatorska 2020+12.490
47Stiven Calderon PorrasEkipa amatorska 2020+13.260
48David Miguel Costa RodriguesRadio Popular - Boavista+13.290
49Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+13.570
50Juan Pablo Villegas CardonaEkipa amatorska 2020+15.260
51Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+15.350
52Joao Pedro Lourenço RodriguesW52 - FC Porto+16.230
53Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+17.010
54David De La Fuente RasillaAviludo - Louletano+17.090
55Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+18.400
56Fernando Barcelo AragonCofidis+19.570
57Victor De La Parte GonzalezCCC Team+20.080
58Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+20.490
59Luis Felipe Laverde JimenezEkipa amatorska 2020+20.560
60Oscar Hernandez MartinezAviludo - Louletano+20.570
61Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020+21.060
62Marc Buades FerriolEkipa amatorska 2020+21.350
63Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellin+21.360
64Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+21.420
65Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+22.180
66Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+22.240
67Vicente Garcia De Mateos RubioAviludo - Louletano+22.450
68Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+22.540
69Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BH+23.160
70Alex Norberto Cano ArdilaEkipa amatorska 2020+23.210
71Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellin+23.290
72Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+23.330
73Oscar Ferrandis PelegriVito - Feirense - PNB+25.050
74Luis Filipe Silva FernandesRadio Popular - Boavista+25.320
75Jon Ander Insausti IrastorzaEkipa amatorska 2020+25.360
76Rodrigo Araque LlorenteEkipa amatorska 2020+25.410
77Johan Antonio Colon BuelvasEkipa amatorska 2020+25.500
78Raymond KrederTeam Ukyo+27.010
79Eduardo Estrada CelisEPM - Scott+27.480
80Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BH+29.030
81Victor Alejandro Ocampo GiraldoEkipa amatorska 2020+29.120
82Filipe Duarte Sousa CardosoRadio Popular - Boavista+29.560
83James MitriVini Zabù - KTM+30.100
84Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+30.460
85Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+30.470
86Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
87Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020s.t.0
88Marcio Fernando Santos BarbosaAviludo - Louletano+31.040
89Fernando Orjuela GutierrezEkipa amatorska 2020s.t.0
90Andres Camilo Pedroza CaceresColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+32.060
91Juan Ignacio Perez MartinAviludo - Louletano+32.340
92Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020+35.510
93Aviv YechezkelEkipa amatorska 2020s.t.0
94Francisco MoreiraEkipa amatorska 2020+38.270

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo4.17.068
2Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cyclings.t.4
3Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.2
4Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
5Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
6Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
7Benjami Prades ReverterTeam Ukyos.t.0
8Cesar Andre Lima FonteEfapels.t.0
9Domingos Andre Maciel GoncalvesCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
10Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
11Rui Pedro Carvalho VinhasW52 - FC Portos.t.0
12Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
13Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
14Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
15Robinson Eduardo Chalapud GomezTeam Medellins.t.0
16Ricardo Jorge Correia MestreW52 - FC Portos.t.0
17Cristhian Montoya GiraldoTeam Medellins.t.0
18Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+0.050
19Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellin+0.090
20Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS4.24.148
2Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+0.424
3Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+0.502
4Robinson Eduardo Chalapud GomezTeam Medellins.t.0
5Antonio Pedrero LopezMovistar Team+1.050
6Nathan EarleTeam Ukyo+1.070
7Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+1.250
8Ricardo Jorge Correia MestreW52 - FC Porto+1.340
9Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
10Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
11Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+1.470
12Rui Pedro Carvalho VinhasW52 - FC Portos.t.0
13Cesar Andre Lima FonteEfapel+1.500
14Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+2.000
15Eduard Prades ReverteMovistar Team+2.190
16Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+2.320
17Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbeas.t.0
18Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
19Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellins.t.0
20Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ricardo Jorge Correia MestreW52 - FC Porto2.40.428
2Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+0.094
3Benjami Prades ReverterTeam Ukyo+0.342
4Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
5Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
6Cesar Andre Lima FonteEfapels.t.0
7Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
8Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
9Luis Gabriel Silva GomesKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
10Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cyclings.t.0
11Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
13Robinson Eduardo Chalapud GomezTeam Medellins.t.0
14Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
15Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
16Antonio Pedrero LopezMovistar Team+0.410
17Alexander VdovinLokosphinx+1.140
18Rui Pedro Carvalho VinhasW52 - FC Portos.t.0
19German Enrique Chavez TorresEPM - Scott+1.150
20Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellins.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dmitry StrakhovGazprom - RusVelopo 1. etapie4
1Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSpo 2. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)