Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 17:47

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates5.13.2590
2Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.54
3Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.45
4Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.40
5Sean De BieWallonie Bruxelless.t.35
6Grega BoleBahrain - McLarens.t.31
7Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.27
8Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.23
9Jan TratnikBahrain - McLarens.t.19
10Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.15
11Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.11
12Luka PibernikBahrain - McLarens.t.8
13Julien SimonTotal Direct Energies.t.5
14Rémy MertzLotto - Soudals.t.5
15Kenneth VanbilsenCofidiss.t.5
16Dion SmithMitchelton - Scotts.t.5
17Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.5
18Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.5
19Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.5
20Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.5
21Julien BernardTrek - Segafredo+0.070
22Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
23Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
24Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
25Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates+0.100
26Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.180
27Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+0.280
28Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+0.440
29Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
30Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
31Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
32Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
33Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
34Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
35Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
36James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+0.470
37Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+0.490
38Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
39Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
40Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
41Patryk StoszVoster - ATS Team+1.120
42Simone ConsonniCofidiss.t.0
43Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+1.260
44Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+1.370
45Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
46Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
47Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
48Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
49Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
50Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
51Serge PauwelsCCC Teams.t.0
52Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Portos.t.0
53Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
54Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
55Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
56Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
57Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
58Jonas KochCCC Team+1.430
59Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
60Florian VachonTeam Arkea - Samsics.t.0
61Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
62Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
63Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Sergey LagutinEkipa amatorska 2020s.t.0
65Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+3.330
66Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+3.520
67Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Team+4.110
68Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
69Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
70Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
71Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)