Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:54

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Greg Van AvermaetCCC Team16.38.00100
2Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.0975
3Serge PauwelsCCC Team+0.1460
4Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020+0.1955
5Michael StorerTeam Sunwebs.t.50
6Ian BibbyEkipa amatorska 2020+0.2345
7Anthony PerezCofidis+0.2540
8Edward DunbarTeam INEOS+0.2735
9Patrick BevinCCC Team+0.3730
10Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.3925
11Colin JoyceRally Cycling+0.5022
12Brent BookwalterMitchelton - Scott+0.5319
13Dylan Van BaarleTeam INEOS+1.0917
14James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+1.1515
15Karol DomagalskiMazowsze Serce Polski+1.2113
16Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
17Edmund BradburyMemil Pro Cycling+1.290
18Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+1.350
20Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+1.500
21Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+2.010
22Mark ChristianEkipa amatorska 2020+2.040
23Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
24James OramBlack Spoke Pro Cycling Academy+2.160
25Luis Angel Mate MardonesCofidis+2.190
26Kyle MurphyRally Cycling+2.220
27Edward LaverackEkipa amatorska 2020+2.300
28Hayden MccormickBlack Spoke Pro Cycling Academy+2.440
29Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+2.480
30Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+2.520
31Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+3.210
32Owain DoullTeam INEOS+4.190
33Ben SwiftTeam INEOS+4.470
34Mathias Le TurnierCofidis+5.380
35Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+5.510
36Leonardo BassoTeam INEOS+6.110
37Jai HindleyTeam Sunweb+6.170
38Peter WilliamsSwiftCarbon Pro Cycling+6.190
39Richard HandleyEkipa amatorska 2020s.t.0
40Steff CrasLotto - Soudal+7.010
41Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020+7.370
42Alfred WrightBahrain - McLaren+7.540
43Ryan AndersonRally Cyclings.t.0
44Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+8.390
45James Lowsley-WilliamsEkipa amatorska 2020+8.430
46Stéphane RossettoCofidis+8.510
47Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+8.520
48Johannes FröhlingerTeam Sunweb+9.150
49Dorian GodonAg2r La Mondiale+10.010
50Jonathon McevoyEkipa amatorska 2020+10.380
51Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+11.170
52Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
53Michael CumingEkipa amatorska 2020+11.190
54Connor SwiftTeam Arkea - Samsic+12.070
55Oscar GattoBora - Hansgrohe+12.360
56Jonathan DibbenLotto - Soudal+14.250
57Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+14.490
58Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+15.090
59Jacob ScottCanyon - dhb p/b Soreen+15.210
60Ian StannardTeam INEOS+15.430
61Larry WarbasseAg2r La Mondiale+16.250
62Scott DaviesBahrain - McLaren+16.420
63Calvin WatsonEkipa amatorska 2020+18.060
64Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
65Nathan Van HooydonckCCC Team+18.440
66Thomas PidcockEkipa amatorska 2020+18.450
67Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+19.080
68Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreen+19.240
69Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
70Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+20.020
71Angelo TulikTotal Direct Energie+20.030
72Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+20.160
73Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
74Matteo Dal-CinRally Cycling+21.210
75Marco MathisCofidis+23.110
76Julien VermoteCofidis+24.350
77Loic ChetoutCofidis+24.510
78Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+27.190
79Tom BaylisEkipa amatorska 2020+28.020
80Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+28.340
81Tom StamsnijderEkipa amatorska 2020+29.530
82Pim LigthartTotal Direct Energie+30.470
83Gabriel CullaighMovistar Team+31.300
84James GullenEkipa amatorska 2020s.t.0
85Phil BauhausBahrain - McLaren+31.330
86Oliver WoodCanyon - dhb p/b Soreen+33.430
87Harrison JonesEkipa amatorska 2020+34.420
88Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+37.420
89Robert-Jon MccarthyEkipa amatorska 2020+37.460
90Joshua HuntEkipa amatorska 2020+39.350
91Julio Alberto Amores PalaciosEkipa amatorska 2020+39.480
92Emils LiepinsTrek - Segafredo+41.160
93George PymEkipa amatorska 2020+42.150
94Russell DowningEkipa amatorska 2020+46.040
95Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
96Leon MazzoneEkipa amatorska 2020s.t.0
97Liam DaviesVitus Pro Cycling p/b Brother UK+47.580
98Sean MckennaEkipa amatorska 2020+57.180

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Harry TanfieldAg2r La Mondiale4.08.1215
2Alistair SlaterVitus Pro Cycling p/b Brother UKs.t.7
3Michael CumingEkipa amatorska 2020s.t.3
4Emerson OronteRally Cyclings.t.0
5Tom BaylisEkipa amatorska 2020s.t.0
6Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+0.050
7Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
9Colin JoyceRally Cyclings.t.0
10Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
11Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
13Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
14Chris OpieEkipa amatorska 2020s.t.0
15Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
16Oliver WoodCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
17Tobyn HortonEkipa amatorska 2020s.t.0
18Loic ChetoutCofidiss.t.0
19Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
20Wouter WippertEvos.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling3.25.3415
2Greg Van AvermaetCCC Teams.t.7
3Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.3
4Serge PauwelsCCC Teams.t.0
5Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.050
6Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
7Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
8Colin JoyceRally Cyclings.t.0
9Steff CrasLotto - Soudal+0.110
10Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
11Anthony PerezCofidiss.t.0
12Edward DunbarTeam INEOS+0.130
13Ian BibbyEkipa amatorska 2020s.t.0
14Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
15Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
16Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
17Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.190
18Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
19Patrick BevinCCC Team+0.250
20James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team4.10.2715
2Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.7
3Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.3
4Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
5Robert-Jon MccarthyEkipa amatorska 2020s.t.0
6Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
7Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
9Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
10Colin JoyceRally Cyclings.t.0
11Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
12Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
13Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
14Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
15Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
16Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
17Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
18Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
19Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
20Marek DolnicekTufo - Pardus - Prostejovs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stéphane RossettoCofidis4.53.2215
2Greg Van AvermaetCCC Team+0.347
3Ian BibbyEkipa amatorska 2020s.t.3
4Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
5Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
6Anthony PerezCofidiss.t.0
7Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
8Serge PauwelsCCC Teams.t.0
9Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
10Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
11Patrick BevinCCC Teams.t.0
12Brent BookwalterMitchelton - Scott+1.030
13Colin JoyceRally Cycling+1.050
14Edmund BradburyMemil Pro Cycling+1.100
15Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
17Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
18James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
20Karol DomagalskiMazowsze Serce Polskis.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Harry TanfieldAg2r La Mondialepo 1. etapie5
1Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclingpo 2. etapie5
1Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclingpo 3. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)