Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 02:41

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dimitri ClaeysCofidis24.52.54100
2Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+0.0175
3Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.0260
4Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.1255
5Casper Phillip PedersenTeam Sunweb+0.4150
6Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+0.4645
7Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.5040
8Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+0.5235
9Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.5330
10Olivier Le GacGroupama - FDJ+0.5625
11Marc SarreauGroupama - FDJ+0.5722
12Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+0.5819
13Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+1.0417
14Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.15
15Florian VachonTeam Arkea - Samsic+1.0613
16Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixs.t.0
17Julien SimonTotal Direct Energie+1.070
18Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
19Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+1.140
20Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
21Alexandre PichotTotal Direct Energie+1.170
22Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
23Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
24Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
25Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0
26Romain CombaudNippo - Delko - Provence+1.190
27Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+1.270
28Paul OurselinTotal Direct Energie+1.300
29Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+1.420
30Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+1.430
31Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+2.140
32Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
33Damien TouzeCofidis+2.400
34Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+2.430
35Damien GaudinTotal Direct Energies.t.0
36Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concept+3.200
37Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+3.410
38Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+3.550
39Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+4.250
40Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
41Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+4.280
42Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
43Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
44Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
45Adrien PetitTotal Direct Energie+4.540
46Marcel SiebergBahrain - McLaren+5.480
47Brian Van GoethemLotto - Soudal+5.590
48Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020+6.310
49Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+6.540
50Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+7.420
51Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+8.420
52Julien DuvalAg2r La Mondiale+9.180
53Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+9.470
54Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+12.050
55Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
56Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
57Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
58Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
59Jonas RickaertAlpecin - Fenix+12.170
60Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloise+12.530
61Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+13.390
62Arjen LivynsWallonie Bruxelles+13.510
63Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+14.210
64Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+14.260
65Senne LeysenAlpecin - Fenix+14.290
66Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concept+14.380
67Alexander PorsevGazprom - RusVelo+15.360
68Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+15.390
69Bram WeltenTeam Arkea - Samsic+15.590
70Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+16.090
71Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
72Damiano CimaGazprom - RusVelo+16.190
73Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+16.330
74Yohann GeneTotal Direct Energie+16.520
75Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+17.420
76Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+18.130
77Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+20.100
78Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
79Simone AntoniniEkipa amatorska 2020+20.520
80Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+21.000
81Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concept+21.040
82Michael Carbel SvendgaardNTT Pro Cycling Team+21.320
83Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+22.110
84Enzo WoutersTarteletto - Isorex+22.220
85Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+22.320
86Wouter WippertEvo+22.450
87Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+23.050
88Simon SellierTotal Direct Energie+23.070
89Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+23.540
90Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+24.520
91Peter KoningEvo+25.260
92Julien StassenEkipa amatorska 2020+26.240
93Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+26.580
94David TannerEkipa amatorska 2020+27.320
95Kenny DehaesWallonie Bruxelles+28.370
96Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbea+31.190
97Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+35.130
98Bruno ArmirailGroupama - FDJ+37.350
99Conor DunneIsrael Cycling Academy+44.110
100Pierre BarbierNippo - Delko - Provence+44.510

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJ3.56.1915
2Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.7
3Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.3
4Wouter WippertEvos.t.0
5Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
6Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
7Damien TouzeCofidiss.t.0
8Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
9Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
10Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
11Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
12Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
13Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
14Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
15Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
16Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
17Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
18Michael Carbel SvendgaardNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
20Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation4.18.1515
2Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.7
3Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
4Wouter WippertEvos.t.0
5Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
6Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
7Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
8Damien TouzeCofidiss.t.0
9Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
10Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
11Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0
12Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
13Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
14Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
15Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
16Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
17Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
18Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloises.t.0
19Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
20Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic4.10.3815
2Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.7
3Wouter WippertEvos.t.3
4Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
5Piet AllegaertCofidiss.t.0
6Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
7Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
8Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
9Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
10Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
11Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
13Damien TouzeCofidiss.t.0
14Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
15Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
16Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
17Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
18Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
19Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
20Romain CardisTotal Direct Energies.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept4.08.4615
2Jasper De BuystLotto - Soudals.t.7
3Wouter WippertEvos.t.3
4Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
5Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
6Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
8Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
9Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
10Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
11Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
12Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
13Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
15Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
16Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
17Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
18Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
19Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
20Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation4.27.5515
2Dimitri ClaeysCofidis+0.067
3Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.3
4Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.190
5Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
6Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+1.040
7Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
8Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
9Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.0
10Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
11Julien SimonTotal Direct Energie+1.070
12Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
13Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
14Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
15Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
16Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+1.150
17Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
18Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+1.170
19Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
20Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olivier Le GacGroupama - FDJ3.50.0015
2Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.7
3Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.3
4Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
5Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
6Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
7Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
8Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
9Florian VachonTeam Arkea - Samsics.t.0
10Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
11Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.040
12Marc SarreauGroupama - FDJ+0.110
13Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
14Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
15Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
16Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
18Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
19Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
20Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJpo 1. etapie5
1Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Conceptpo 2. etapie5
1Timothy DupontCircus - Wanty Gobertpo 3. etapie5
1Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Conceptpo 4. etapie5
1Dimitri ClaeysCofidispo 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)