Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 22:14

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 202011.50.5950
2Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+0.0438
3Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+0.0530
4Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.0827
5Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+0.1225
6Marc Soler GimenezMovistar Team+0.1823
7Frederico Jose Oliveira FigueiredoKelly - InOutbuild - UDO+0.3921
8Angel Madrazo RuizBurgos - BH+0.4019
9Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.17
10Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+0.5015
11Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+0.520
12Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+0.560
13German Enrique Chavez TorresEPM - Scott+0.590
14Igor Merino CortazarEkipa amatorska 2020+1.020
15Daniel WhitehouseEkipa amatorska 2020s.t.0
16Alejandro Manuel Marque PortoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+1.070
17Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+1.160
18Benjami Prades ReverterTeam Ukyos.t.0
19Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
20Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020s.t.0
21Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellin+1.290
22Alvaro Trueba DiegoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
23Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
24Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbeas.t.0
25Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+1.360
26Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+1.490
27Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+1.520
28Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
29Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+1.560
30Sergio Samitier SamitierMovistar Team+1.570
31Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+2.170
32Michel RiesTrek - Segafredo+2.260
33Julio Alexis Camacho BernalEkipa amatorska 2020+2.510
34Danilo CelanoTeam Sapura Cycling+2.580
35Raffaello BonusiEkipa amatorska 2020+3.060
36Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+3.100
37Kevin InkelaarBahrain - McLaren+3.210
38Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+3.290
39Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+3.330
40Alexey VermeulenEkipa amatorska 2020+3.340
41Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020+3.380
42Alexander VdovinLokosphinx+3.470
43Jokin Etxabe LeturiaEkipa amatorska 2020+4.000
44Luis Felipe Laverde JimenezEkipa amatorska 2020+4.070
45Alex Norberto Cano ArdilaEkipa amatorska 2020+4.110
46Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Team+4.170
47Hector Carretero MillanMovistar Team+4.330
48Fernando Barcelo AragonCofidis+4.530
49Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermec+4.540
50Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+5.050
51Wilson Estiben Pena MolanoBeltrami TSA - Marchiol+5.110
52Jorge Arcas PeñaMovistar Team+5.160
53Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+5.220
54Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+5.280
55Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+5.340
56Gaspar Filipe Cardoso GonçalvesMiranda - Mortagua+5.500
57Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+6.080
58Isaac Canton SerranoBurgos - BH+6.140
59Rodrigo Araque LlorenteEkipa amatorska 2020+6.190
60Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+6.420
61Dmitry SokolovLokosphinx+6.440
62Perrig QuemeneurTotal Direct Energie+6.480
63Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+6.530
64Tesfom Issak Okbamariam Ekipa amatorska 2020+7.130
65Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020+7.320
66Florian HudryCambodia Cycling Academy+8.400
67Charles PlanetTeam Novo Nordisk+9.440
68Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+9.570
69Pedro Jose Ramos LopesKelly - InOutbuild - UDO+10.130
70Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+10.330
71Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+10.560
72David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+11.080
73Jerome CousinTotal Direct Energie+11.170
74Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+11.260
75Angelo TulikTotal Direct Energie+11.360
76Yuma KoishiTeam Ukyo+11.530
77Fernando Orjuela GutierrezEkipa amatorska 2020+12.030
78Jetse BolBurgos - BH+12.190
79Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+12.230
80Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+12.490
81Diego Milan JimenezImca - Ridea DCT+12.570
82Artem SamolenkovEkipa amatorska 2020+12.580
83Venceslau Sousa FernandesKelly - InOutbuild - UDO+13.170
84Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+13.220
85Nicola ToffaliAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+13.480
86Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+13.530
87Oscar Pujol MuñozEkipa amatorska 2020s.t.0
88Erwann CorbelEkipa amatorska 2020+13.580
89Joseph AreruyaNippo - Delko - Provence+14.070
90Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+14.190
91Andre Rodrigues CarvalhoHagens Berman - Axeon+14.280
92Andre Filipe Roxo CrispimLA Aluminios - LA Sport+14.410
93Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+14.430
94Valter Filipe Afonso PereiraAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+14.500
95Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreen+15.120
96Rinaldo NocentiniAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+15.230
97Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+15.280
98Mikel Alonso FloresFundacion - Orbea+15.300
99Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020+16.100
100Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+16.450
101Francisco Mancebo PerezMatrix Powertag+16.490
102Alvaro Robredo CrespoBurgos - BH+16.540
103Matteo MoschettiTrek - Segafredo+17.120
104Juan Camacho Del FresnoKometa - Xstra Cycling Team+17.290
105Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+17.410
106Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGA+17.480
107Awet HabtomEkipa amatorska 2020+17.560
108Umberto PoliTeam Novo Nordisk+18.010
109Daniele BennatiMovistar Team+18.140
110Jonathan HivertTotal Direct Energie+18.480
111Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+19.150
112Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizane+19.230
113Raymond KrederTeam Ukyo+19.430
114Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+19.500
115Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+20.070
116Johan Antonio Colon BuelvasEkipa amatorska 2020+20.390
117Samuel BrandTeam Novo Nordisk+20.520
118Rafael Neto LourençoKelly - InOutbuild - UDO+21.290
119Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020+25.020
120Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+27.490
121Kohei YokotsukaTeam Ukyo+35.530
122Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+40.360
123Hamish SchreursIsrael Cycling Academy+44.160
124William de Jesus Guzman RosarioImca - Ridea DCT+44.490

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA4.06.528
2Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+0.014
3Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.2
4Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
5Benjami Prades ReverterTeam Ukyos.t.0
6Diego Milan JimenezImca - Ridea DCTs.t.0
7Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
8Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.0
9Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
11Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020s.t.0
12Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020s.t.0
13Frederico Jose Oliveira FigueiredoKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
14Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
15Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
16Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
17Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
18Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
19Alexander VdovinLokosphinxs.t.0
20Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGA4.27.378
2Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.4
3Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.2
4Erwann CorbelEkipa amatorska 2020s.t.0
5Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
6Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
8Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.030
9Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
10Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
11Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
12Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
13Alejandro Manuel Marque PortoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
14Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
15Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
16Hector Carretero MillanMovistar Team+0.110
17Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
18Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
19Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
20Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizane+0.180

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea4.16.158
2Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+0.154
3Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.2
4Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
5Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.190
6Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+0.240
7Marc Soler GimenezMovistar Team+0.290
8Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+0.320
9Frederico Jose Oliveira FigueiredoKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
10Daniel WhitehouseEkipa amatorska 2020+0.350
11Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+0.360
12Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
13German Enrique Chavez TorresEPM - Scott+0.390
14Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+0.430
15Igor Merino CortazarEkipa amatorska 2020+0.460
16Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+1.090
17Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020s.t.0
18Benjami Prades ReverterTeam Ukyos.t.0
19Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellins.t.0
20Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGApo 1. etapie4
1Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGApo 2. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)