Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:23

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Eduard Prades ReverteMovistar Team20.47.57100
2Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+0.0375
3Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+0.1260
4Carl Fredrik HagenLotto - Soudal+0.2155
5Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+0.2850
6Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+0.2945
7Justin JulesNippo - Delko - Provence+0.3240
8Jonas KochCCC Team+0.3535
9Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.30
10Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.25
11Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.22
12Andreas VangstadJoker - Fuel of Norway+0.3919
13Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+0.4217
14Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.15
15Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+0.4813
16Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+0.530
17Philip DeignanEkipa amatorska 2020+0.550
18Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+0.560
19Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+0.590
20Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020+1.020
21Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+1.050
22Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Team+1.460
23Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Team+1.490
24Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+2.150
25Nicholas SchultzMitchelton - Scott+3.070
26Jesper SchultzRiwal - Readynez Cycling Team+3.120
27Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+3.170
28Nikolay MihaylovEfapel+3.310
29Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+3.520
30Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+3.590
31Niklas LarsenUno-X Norwegian Development Team+4.250
32Alex KirschTrek - Segafredo+4.320
33August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+4.370
34Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+4.550
35Trond Håkon TrondsenTeam Coop+5.080
36Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020+5.120
37Antoine WarnierEkipa amatorska 2020s.t.0
38Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+5.140
39Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+5.160
40Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
41Merhawi KudusMitchelton - Scott+5.250
42Sergey LagutinEkipa amatorska 2020+5.280
43Pim LigthartTotal Direct Energie+5.310
44Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+5.350
45Luca WackermannVini Zabù - KTM+6.100
46Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
47Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
48Paul MartensTeam Jumbo - Visma+6.190
49Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+6.220
50Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+7.110
51Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Teams.t.0
52Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+7.330
53Paweł BernasMazowsze Serce Polski+8.310
54Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+9.170
55Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+9.240
56David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+9.260
57?ivind LukkedalJoker - Fuel of Norway+9.360
58Hakon AalrustJoker - Fuel of Norway+10.570
59Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+12.040
60Jonathan DibbenLotto - Soudal+12.390
61Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+13.500
62Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+14.090
63Boris ValléeWallonie Bruxelles+14.480
64Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
65Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+15.270
66Torkil VeyheRiwal - Readynez Cycling Team+15.580
67Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+16.200
68Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team+16.550
69Sergio Samitier SamitierMovistar Team+17.560
70Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020+19.070
71Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+22.290
72Alexander PorsevGazprom - RusVelo+25.250
73Syver Westgaard WaerstedUno-X Norwegian Development Team+26.370

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma4.33.5415
2Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.7
3Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.3
4Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
5Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
6Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
7Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
8Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
9Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
10Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
11Yannis YssaadEkipa amatorska 2020s.t.0
12Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
13Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
14Niklas LarsenUno-X Norwegian Development Teams.t.0
15Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
16Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
17Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Rasmus TillerNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
20Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team3.25.3215
2Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.7
3Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.3
4Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
5Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
6Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
7Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
8Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
9Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+0.030
10Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
11Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
12Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
13Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
14Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
16Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
17Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
18Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
19Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
20Jonas KochCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma4.09.1615
2Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.7
3Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.3
4Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
5Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
6Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
7Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
8Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling+0.040
9Niklas LarsenUno-X Norwegian Development Teams.t.0
10Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
11Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
12Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
13Jonas KochCCC Teams.t.0
14Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
15Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
16Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
17Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
18Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
19Hakon AalrustJoker - Fuel of Norways.t.0
20Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma5.04.2215
2Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.7
3Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.3
4Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
6Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
7Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
8Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
9Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
10Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
11Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
12Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
13Hakon AalrustJoker - Fuel of Norways.t.0
14Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
15Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
16Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
17Niklas LarsenUno-X Norwegian Development Teams.t.0
18Luca WackermannVini Zabù - KTMs.t.0
19Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
20Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo3.34.5515
2Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.7
3Carl Fredrik HagenLotto - Soudal+0.093
4Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+0.260
5Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
6Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
7Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
8Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
9Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
10Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
11Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
12Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Andreas VangstadJoker - Fuel of Norways.t.0
14Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
15Jonas KochCCC Teams.t.0
16Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
17Philip DeignanEkipa amatorska 2020+0.340
18Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+0.390
19Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020+0.410
20Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+0.440

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 1. etapie5
1Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teampo 2. etapie5
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 3. etapie5
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)