Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:37

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept11.16.10100
2Nicolas EdetCofidis+0.1875
3Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.4660
4Marc HirschiTeam Sunweb+0.5655
5Nans PetersAg2r La Mondiale+1.0550
6Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+1.1745
7Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+1.3240
8Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BH+1.4135
9Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+2.2630
10Anthony PerezCofidis+2.2825
11Michel RiesTrek - Segafredo+2.3022
12Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.19
13David GauduGroupama - FDJ+3.3917
14Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+3.5215
15Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+4.1213
16Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+4.290
17Angel Madrazo RuizBurgos - BH+4.430
18Thomas JolyEkipa amatorska 2020+4.440
19Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+5.020
20Clément ChevrierAg2r La Mondiale+5.530
21Tony GallopinAg2r La Mondiale+6.160
22Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+6.460
23Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+7.490
24Camille ThominetSt Michel - Auber 93+8.470
25Mathias Le TurnierCofidis+9.100
26Dion SmithMitchelton - Scott+9.290
27Hugo HouleAstana Pro Team+9.510
28Gordian BanzerAkros - Excelsior - Thömus+10.210
29Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santic+10.280
30Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellins.t.0
31Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+10.390
32Léo VincentGroupama - FDJ+10.520
33Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+11.250
34Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+12.310
35Florian StorkTeam Sunweb+12.350
36Johannes AdamietzTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+13.230
37Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93+14.220
38Bryan NauleauTotal Direct Energie+14.270
39Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
40Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+14.330
41Romain SicardTotal Direct Energie+16.040
42Fabien GrellierTotal Direct Energie+16.560
43Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+17.060
44Kevin InkelaarBahrain - McLaren+17.400
45Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+18.280
46Jérôme MainardEkipa amatorska 2020+18.330
47Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020+18.390
48Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
49Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+19.340
50Simone AntoniniEkipa amatorska 2020+19.420
51Dimitri BussardEkipa amatorska 2020+21.260
52Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+22.210
53Juan Pablo Villegas CardonaEkipa amatorska 2020+23.120
54Justin ParozAkros - Excelsior - Thömus+23.550
55Isaac Canton SerranoBurgos - BH+24.140
56Antoine DuchesneGroupama - FDJ+24.390
57Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
58Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+24.550
59Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+25.290
60Jarno MobachDevelopment Team Sunweb+26.070
61Johannes SchinnagelTeam Vorarlberg - Santic+26.200
62Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+27.090
63Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+27.540
64Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+28.030
65Patrick HallerLeopard Pro Cycling+29.210
66Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+30.120
67Sven ReutterEkipa amatorska 2020+33.130
68Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020+34.250
69Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+34.390
70Dylan PageEkipa amatorska 2020+35.090
71Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
72Martin SalmonTeam Sunweb+35.490
73Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+37.100
74Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+38.260
75Leon RohdeRad-Net - Rose Team+39.170
76Leon HeinschkeDevelopment Team Sunweb+40.040
77Joseph AreruyaNippo - Delko - Provence+43.430
78Axel JourniauxTotal Direct Energie+43.480
79Felix GallTeam Sunweb+46.260

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation3.52.3815
2Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.7
3Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.3
4Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
5Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
6Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
7Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
8Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
9Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
10Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
11Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
12Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
13Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
14Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020s.t.0
15Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
16Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2020s.t.0
17Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
18Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Teams.t.0
19Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
20Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence3.57.5415
2Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.7
3Marc HirschiTeam Sunweb+0.033
4Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
5Nicolas EdetCofidiss.t.0
6Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+0.050
7Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.060
8Nans PetersAg2r La Mondiale+0.550
9Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
10Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+1.090
11Anthony PerezCofidiss.t.0
12Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
13Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
14Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
15Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
16Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
17Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
18Dion SmithMitchelton - Scott+1.130
19Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+3.100
20Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept3.25.5415
2Nans PetersAg2r La Mondiales.t.7
3Nicolas EdetCofidis+0.033
4David GauduGroupama - FDJ+0.130
5Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.240
6Mathias Le TurnierCofidis+0.270
7Tony GallopinAg2r La Mondiale+0.410
8Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
9Hugo HouleAstana Pro Team+0.450
10Anthony PerezCofidis+1.030
11Michel RiesTrek - Segafredo+1.050
12Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
13Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
14Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+1.110
15Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
16Thomas JolyEkipa amatorska 2020+1.180
17Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellin+1.220
18Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
19Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
20Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+1.330

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nationpo 1. etapie5
1Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provencepo 2. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)