Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:52

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael AlbasiniMitchelton - Scott13.32.01100
2Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.0675
3Pim LigthartTotal Direct Energie+0.1060
4Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+0.1255
5Michael GoglNTT Pro Cycling Team+0.1450
6Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+0.1545
7Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+0.1940
8Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.35
9Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.30
10Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.25
11August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.22
12Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.19
13Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.17
14Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.15
15Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.13
16Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+0.250
17Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
18Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team+0.260
19Jonas KochCCC Team+0.280
20Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
21Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
22Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+0.320
23Dries Van GestelTotal Direct Energie+0.340
24Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+0.380
25Michał GołaśTeam INEOS+0.400
26Michał PalutaCCC Team+0.420
27Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
28Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
29Philip DeignanEkipa amatorska 2020s.t.0
30Simon GeschkeCCC Team+0.540
31Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
32Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+0.590
33Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+1.020
34Owain DoullTeam INEOSs.t.0
35Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+1.110
36Michael SchlegelElkov - Kaspers.t.0
37James KnoxDeceuninck - Quick Step+1.140
38Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+1.190
39Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Team+1.540
40Gustav HöögEkipa amatorska 2020+2.070
41Lucas HamiltonMitchelton - Scott+2.370
42Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+3.140
43Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+3.540
44Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+4.240
45Romain CombaudNippo - Delko - Provence+4.260
46James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
47Andreas VangstadJoker - Fuel of Norway+4.300
48Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+4.480
49Lars BoomEkipa amatorska 2020+5.200
50Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+6.170
51Frantisek SisrElkov - Kasper+6.240
52Maxime MonfortLotto - Soudal+6.250
53Cameron MeyerMitchelton - Scott+6.290
54Robert PowerTeam Sunweb+6.410
55Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020+6.460
56Calvin WatsonEkipa amatorska 2020+6.500
57Merhawi KudusMitchelton - Scott+7.140
58Michael StorerTeam Sunweb+7.340
59Moreno HoflandEF Pro Cycling+8.100
60Edward TheunsTrek - Segafredo+8.520
61Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team+9.300
62Jonathan DibbenLotto - Soudal+9.560
63Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+10.000
64Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+10.210
65Audun Brekke Fl?ttenEkipa amatorska 2020+10.220
66Nathan EarleTeam Ukyo+10.470
67Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling+10.490
68Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+10.530
69Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
70Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+11.270
71Gregory DanielDC Bank - Probaclac+11.320
72Floris GertsTarteletto - Isorex+11.530
73Asbjörn Kragh AndersenTeam Sunweb+12.200
74Rasmus GuldhammerEkipa amatorska 2020s.t.0
75Enzo WoutersTarteletto - Isorex+13.190
76Herman DahlJoker - Fuel of Norway+13.360
77Daniel TurekIsrael Cycling Academy+14.050
78Julien El FaresNippo - Delko - Provence+14.240
79Aksel Fischer AasheimJoker - Fuel of Norway+14.410
80Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norway+14.460
81Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+14.560
82Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+14.570
83Stefan DeniflEkipa amatorska 2020+15.200
84Niki TerpstraTotal Direct Energie+15.320
85Johann Van ZylTeam Skyline+16.580
86Trond Håkon TrondsenTeam Coop+18.320
87Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020+19.090
88Kristian KulsetUno-X Norwegian Development Teams.t.0
89William ClarkeTrek - Segafredo+20.000
90Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloise+21.290
91Nikolay MihaylovEfapel+23.330

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step4.22.3215
2Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.7
3Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.3
4Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
5Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
7Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
8Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
9Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
10Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
11Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
12Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
13Gustav HöögEkipa amatorska 2020s.t.0
14Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
15Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
16Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
17Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
18Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
19Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael AlbasiniMitchelton - Scott4.33.0215
2Pim LigthartTotal Direct Energies.t.7
3Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.3
4Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
6Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
7Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.0
8Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
9Herman DahlJoker - Fuel of Norways.t.0
10Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
11Michał PalutaCCC Teams.t.0
12Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
13Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
14Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
16Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
17Jonas KochCCC Teams.t.0
18Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
19Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
20Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bjorg LambrechtLotto - Soudal4.36.4315
2Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.7
3Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.3
4Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
5Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+0.030
6August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
7Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
8Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
9Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
10Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
11Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
14Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
16Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+0.090
17Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
18Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team+0.100
19Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+0.120
20Jonas KochCCC Teams.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steppo 1. etapie5
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steppo 2. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)