Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 22:37

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jens KeukeleireEF Pro Cycling14.43.37100
2Jelle VanendertWallonie Bruxelles+0.1575
3Dion SmithMitchelton - Scott+0.3960
4Edward DunbarTeam INEOS+0.4555
5Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+0.5550
6Gianni MarchandTarteletto - Isorex+1.1645
7Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+1.4840
8Quinten HermansCircus - Wanty Gobert+1.4935
9Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+1.5330
10Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+2.5025
11Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+2.5922
12Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+3.0619
13Rob RuijghEkipa amatorska 2020+3.1617
14Laurens HuysWallonie Bruxelles+3.1915
15Toon AertsTelenet Lions+5.1413
16Lars Van Der HaarTelenet Lionss.t.0
17Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+5.150
18Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
19Casper Phillip PedersenTeam Sunweb+6.290
20Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+6.350
21Mark ChristianEkipa amatorska 2020+6.450
22Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+7.020
23Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+7.110
24Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+7.140
25Pavel KochetkovCCC Team+7.210
26Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+7.230
27Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+7.260
28Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+7.270
29Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+8.400
30Jelle WallaysLotto - Soudal+9.510
31Willie SmitBurgos - BH+10.020
32Davide RebellinEkipa amatorska 2020+10.350
33Sean De BieWallonie Bruxelles+12.050
34Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoal+12.120
35Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+12.150
36Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+12.290
37Gaetan BilleEkipa amatorska 2020+12.350
38Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+12.430
39Maxime VantommeTarteletto - Isorex+12.450
40Michiel DielemanEkipa amatorska 2020+13.040
41Jim AernoutsTelenet Lions+13.050
42Daniel SaviniBardiani - CSF - Faizane+13.060
43Peter KoningEvo+13.190
44Arnaud GerardEkipa amatorska 2020+14.030
45Ward JaspersEkipa amatorska 2020+16.310
46Christophe LaporteCofidis+21.190
47Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+21.290
48Brian Van GoethemLotto - Soudal+21.320
49Jonas RickaertAlpecin - Fenix+21.420
50Tim MerlierAlpecin - Fenix+21.460
51Laurens SweeckPauwels Sauzen - Bingoal+21.510
52Senne LeysenAlpecin - Fenix+21.570
53David BoucherTarteletto - Isorex+22.010
54Cédric BeullensSport Vlaanderen - Baloise+22.040
55Nicolas CleppeTelenet Lions+22.050
56Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+22.060
57Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+22.090
58Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
59Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
60Antoine WarnierEkipa amatorska 2020+22.110
61Michael BorosEkipa amatorska 2020s.t.0
62Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+22.120
63Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
64Maxime DanielTeam Arkea - Samsic+22.140
65Jasper De BuystLotto - Soudal+22.160
66Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+22.170
67Johan JacobsMovistar Teams.t.0
68Andreas GoemanTelenet Lions+22.180
69Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
70Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
71Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
72Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+22.190
73Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorex+22.200
74Marcel SiebergBahrain - McLaren+22.230
75Diether SweeckPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
76Corne Van KesselCircus - Wanty Gobert+22.240
77Bram WeltenTeam Arkea - Samsic+22.270
78Romain Le RouxTeam Arkea - Samsic+22.280
79Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+22.290
80Daan SoetePauwels Sauzen - Bingoal+22.300
81Jelle MannaertsTarteletto - Isorex+22.310
82Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
83Andrew FennEkipa amatorska 2020+22.330
84Wouter WippertEvos.t.0
85Ylber SefaTarteletto - Isorex+22.340
86Braam MerlierEkipa amatorska 2020+22.360
87David TannerEkipa amatorska 2020s.t.0
88Dennis CoenenEkipa amatorska 2020+22.380
89Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
90Kenny DehaesWallonie Bruxelles+22.490
91Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020+22.510
92Thimo WillemsSport Vlaanderen - Baloise+22.540
93Franklin SixWallonie Bruxelles+22.560
94Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+22.570
95Clément RussoTeam Arkea - Samsic+23.030
96Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
97Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BH+23.120
98Dimitri ClaeysCofidis+23.190
99Julien MortierWallonie Bruxelles+23.290
100Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
101Stijn DevolderAlpecin - Fenix+23.330
102Kenny MollyWallonie Bruxelles+23.390
103Alexander GeuensEkipa amatorska 2020+23.560
104Niels De RoozeTarteletto - Isorex+24.000
105Stijn SteelsDeceuninck - Quick Step+24.080
106Cyril LemoineCofidis+24.240
107Robin SteenuitEkipa amatorska 2020+24.420
108Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+24.460
109Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+24.540
110Conor DunneIsrael Cycling Academy+24.580
111Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concept+25.440
112Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+25.450
113Kevyn IstaWallonie Bruxelles+26.270
114Laurent EvrardEkipa amatorska 2020+26.400
115Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+27.070
116Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+27.350
117Gil DheygereEkipa amatorska 2020+27.420
118Marco MathisCofidis+28.120
119Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+28.130
120Dieter BouvryEkipa amatorska 2020+28.170
121Daniil FominykhAstana Pro Team+28.360
122Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+29.060
123Kenneth VanbilsenCofidis+31.040
124Louis DeguideCambodia Cycling Academy+32.570
125Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020+33.010
126Timothy StevensEkipa amatorska 2020+33.490
127Michael BrescianiArea Zero - VVF+36.440
128Gerben ThijssenLotto - Soudal+37.060
129Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concept+38.540

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation3.54.2915
2Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.7
3Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.3
4Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
5Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
6Christophe LaporteCofidiss.t.0
7Wouter WippertEvos.t.0
8Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
9Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.0
10Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
11Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
12Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
13Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Laurens SweeckPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
15Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
16Corne Van KesselCircus - Wanty Goberts.t.0
17Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
18Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
19Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
20Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation3.51.2115
2Wouter WippertEvos.t.7
3Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.3
4Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
5Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
6Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
7Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
8Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
9Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
10Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
11Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
12Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
13Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
14Christophe LaporteCofidiss.t.0
15Alexander GeuensEkipa amatorska 2020s.t.0
16Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
17Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
18Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
19Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
20Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteCofidis12.3815
2Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+0.057
3Brian Van GoethemLotto - Soudal+0.073
4Jens KeukeleireEF Pro Cycling+0.100
5Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
6Marco MathisCofidiss.t.0
7Quinten HermansCircus - Wanty Gobert+0.150
8Sean De BieWallonie Bruxelles+0.160
9Peter KoningEvo+0.180
10Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixs.t.0
11Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+0.190
12Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
13Jonas RickaertAlpecin - Fenix+0.210
14Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.0
15Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoal+0.220
16Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+0.240
17Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
18Laurens SweeckPauwels Sauzen - Bingoal+0.260
19Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+0.270
20Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jelle VanendertWallonie Bruxelles3.33.2415
2Jens KeukeleireEF Pro Cycling+0.167
3Dion SmithMitchelton - Scotts.t.3
4Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
5Edward DunbarTeam INEOS+0.200
6Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+1.090
7Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
8Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+1.530
9Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
10Quinten HermansCircus - Wanty Goberts.t.0
11Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
12Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+2.420
13Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
14Laurens HuysWallonie Bruxelles+2.560
15Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+2.590
16Lars Van Der HaarTelenet Lions+5.050
17Toon AertsTelenet Lionss.t.0
18Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
19Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+5.070
20Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept3.48.2715
2Christophe LaporteCofidiss.t.7
3Roy JansAlpecin - Fenixs.t.3
4Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
5Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
6Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
7Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
8Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
9Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.0
10Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
11Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.0
12Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
13Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
14Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
15Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
16Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
17Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
18Wouter WippertEvos.t.0
19Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
20Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nationpo 1. etapie5
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nationpo 2. etapie5
1Christophe LaporteCofidispo 3. etapie5
1Jens KeukeleireEF Pro Cyclingpo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)