Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 05:08

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.44
1Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.44
1Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.44
1Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.44
1Roger KlugeLotto - Soudals.t.44
1Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.44
2Phil BauhausBahrain - McLarens.t.28
2Simon GeschkeCCC Teams.t.28
2Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.28
2Michael StorerTeam Sunwebs.t.28
2Edward TheunsTrek - Segafredos.t.28
2Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.28
3Tom BohliUAE Team Emiratess.t.23
3Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.23
3Stefan KüngGroupama - FDJs.t.23
3Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.23
3Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.23
4Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.20
4Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.20
4Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.20
4James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.20
4Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.20
4Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.20
5Leonardo BassoTeam INEOSs.t.18
5Benat Intxausti ElorriagaEkipa amatorska 2020s.t.18
5Owain DoullTeam INEOSs.t.18
5Michał GołaśTeam INEOSs.t.18
5Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.18
5Christopher LawlessTeam INEOSs.t.18
5Gianni MosconTeam INEOSs.t.18
6Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.15
6Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.15
6Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.15
6Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.15
7Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.13
7Joan Bou CompanyFundacion - Orbeas.t.13
7Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.13
7Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.13
7Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.13
7Marino KobayashiGiotti - Victorias.t.13
7Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.13
8Koen De KortTrek - Segafredos.t.11
8Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.11
8Julien BernardTrek - Segafredos.t.11
8Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.11
8Alex FrameTrek - Segafredos.t.11
8Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.11
8Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.11
9Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.10
9Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.10
9Rémy MertzLotto - Soudals.t.10
9Maxime MonfortLotto - Soudals.t.10
9Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.10
9James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.10
9Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.10
10Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.9
10Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.9
10Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020s.t.9
10Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.9
10Simone ConsonniCofidiss.t.9
10Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.9

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.9
1Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.9
1Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.9
1Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.9
1Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.9
2Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.6
2Simon GeschkeCCC Teams.t.6
2Edward TheunsTrek - Segafredos.t.6
2Michael StorerTeam Sunwebs.t.6
2Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.6
3Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.4
3Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.4
3Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.4
3Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.4
3Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.4
4Gianni MosconTeam INEOSs.t.3
4Michał GołaśTeam INEOSs.t.3
4Benat Intxausti ElorriagaEkipa amatorska 2020s.t.3
4Owain DoullTeam INEOSs.t.3
4Leonardo BassoTeam INEOSs.t.3
5James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.1
5Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.1
5Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.1
5Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.1
5Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.1
6Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.1
6Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.1
6Stefan KüngGroupama - FDJs.t.1
6Tom BohliUAE Team Emiratess.t.1
6Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.1
7Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
7Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
7James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
7Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
7Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
8Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
8Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
8Marino KobayashiGiotti - Victorias.t.0
8Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
9Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
9Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
9Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
9Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
10Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
10Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020s.t.0
10Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
10Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
10Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.9
1Roger KlugeLotto - Soudals.t.9
1Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.9
1Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.9
1Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.9
2Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.6
2Edward TheunsTrek - Segafredos.t.6
2Phil BauhausBahrain - McLarens.t.6
2Simon GeschkeCCC Teams.t.6
2Michael StorerTeam Sunwebs.t.6
3Gianni MosconTeam INEOSs.t.4
3Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.4
3Michał GołaśTeam INEOSs.t.4
3Christopher LawlessTeam INEOSs.t.4
3Leonardo BassoTeam INEOSs.t.4
4Stefan KüngGroupama - FDJs.t.3
4Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.3
4Tom BohliUAE Team Emiratess.t.3
4Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.3
4Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.3
5Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.1
5Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.1
5James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.1
5Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.1
5Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.1
6Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.1
6Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.1
6Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.1
6Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020s.t.1
6Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.1
7Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
7Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
7Marino KobayashiGiotti - Victorias.t.0
7Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
8Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
9Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
9Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
9Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
9Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
9James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
10Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
10Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
10Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
10Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Damien HowsonMitchelton - Scott+53.479
1Lucas HamiltonMitchelton - Scott+53.479
1Daryl ImpeyMitchelton - Scott+53.479
1Roger KlugeLotto - Soudal+53.479
1Cameron MeyerMitchelton - Scott+53.479
2Tom BohliUAE Team Emirates+0.596
2Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.596
2Stefan KüngGroupama - FDJ+0.596
2Miles ScotsonGroupama - FDJ+0.596
2Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.596
3Julien BernardTrek - Segafredo+1.134
3Koen De KortTrek - Segafredo+1.134
3Gregory DanielDC Bank - Probaclac+1.134
3Alex FrameTrek - Segafredo+1.134
3Michael GoglNTT Pro Cycling Team+1.134
4Phil BauhausBahrain - McLaren+1.493
4Simon GeschkeCCC Team+1.493
4Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+1.493
4Michael StorerTeam Sunweb+1.493
4Edward TheunsTrek - Segafredo+1.493
5Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+2.031
5Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+2.031
5Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+2.031
5Davide MartinelliAstana Pro Team+2.031
5Niki TerpstraTotal Direct Energie+2.031
6Lars BoomEkipa amatorska 2020+2.481
6Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+2.481
6Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+2.481
6Bram TankinkEkipa amatorska 2020+2.481
6Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma+2.481
7Moreno HoflandEF Pro Cycling+3.160
7Bjorg LambrechtLotto - Soudal+3.160
7Rémy MertzLotto - Soudal+3.160
7Maxime MonfortLotto - Soudal+3.160
7Enzo WoutersTarteletto - Isorex+3.160
8Matti BreschelEF Pro Cycling+3.420
8Brendan CantyEkipa amatorska 2020+3.420
8Simon ClarkeEF Pro Cycling+3.420
8Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+3.420
8Sep VanmarckeEF Pro Cycling+3.420
9Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+3.440
9Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+3.440
9Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+3.440
9Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+3.440
9Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+3.440
10Owain DoullTeam INEOS+3.460
10Michał GołaśTeam INEOS+3.460
10Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling+3.460
10Christopher LawlessTeam INEOS+3.460
10Gianni MosconTeam INEOS+3.460

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)