Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:50

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert4.27.4230
2Julien SimonTotal Direct Energies.t.21
3Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.15
4Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.12
5Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.9
6Jesus Herrada LopezCofidis+0.037
7Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+0.106
8Romain HardyTeam Arkea - Samsic+0.145
9Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+0.174
10Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+0.183
11Thomas JolyEkipa amatorska 2020s.t.0
12Victor LafayCofidiss.t.0
13Erwann CorbelEkipa amatorska 2020s.t.0
14Luis Angel Mate MardonesCofidis+0.220
15Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
16Guillaume MartinCofidis+0.250
17Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
18Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+0.270
19Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.300
20Angel Madrazo RuizBurgos - BH+0.320
21Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
22Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
23Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+0.340
24Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+0.390
25Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
26Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
27Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
28Stéphane RossettoCofidiss.t.0
29Jérémy CornuEkipa amatorska 2020+0.430
30Marlon GaillardTotal Direct Energies.t.0
31Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
32Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020+0.480
33Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.510
34Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
35Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+0.570
36Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020s.t.0
37Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
38Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.0
39Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
40Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
41Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
42Maxim RusnacEkipa amatorska 2020+1.000
43Valentin MadouasGroupama - FDJ+1.050
44Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
45Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
46Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
47Olivier Le GacGroupama - FDJ+1.180
48Andrea GarosioVini Zabù - KTM+1.270
49Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
50Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
51Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
52Yoann OffredoCircus - Wanty Gobert+1.290
53Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
54Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
55Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
56Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
57Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
58Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
59Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
60Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+1.420
61Damien TouzeCofidis+1.510
62Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
63Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+2.060
64Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.140
65Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
66Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.230
67Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+2.240
68Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+2.300
69Mauricio Moreira GuarinoCaja Rural - Seguros RGA+2.320
70Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+2.370
71Evgeny KobernyakGazprom - RusVelo+2.500
72Tom VermeerEkipa amatorska 2020+2.520
73Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
74Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
75Jelle DondersTeam Dauner - Akkons.t.0
76Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+2.560
77Maxime JarnetEkipa amatorska 2020+3.000
78Josh TeasdaleX-Speed United Continental Team+4.320
79Nicolas SamparisiEkipa amatorska 2020s.t.0
80Tom ThillEkipa amatorska 2020s.t.0
81Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
82Alan RiouTeam Arkea - Samsic+4.350
83Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
84Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
85Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
86Justin MottierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
87Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+5.030
88Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
89Simon SellierTotal Direct Energie+6.060
90Steven TronetEkipa amatorska 2020+7.420
91Larry ValvasoriEkipa amatorska 2020+8.380
92Fabien RondeauEkipa amatorska 2020+8.490
93Simon GuglielmiGroupama - FDJs.t.0
94Jérémy BellicaudCircus - Wanty Goberts.t.0
95Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+8.520
96Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
97Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)