Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 05:22

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kévin Le CunffSt Michel - Auber 934.24.1230
2Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept+0.0221
3Guillaume MartinCofidis+0.0415
4Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.12
5Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.9
6Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.7
7Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.6
8Jesus Herrada LopezCofidiss.t.5
9Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+0.084
10Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.3
11Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
12Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
13Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+0.100
14Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
15Luis Angel Mate MardonesCofidis+0.220
16Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+2.140
17Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
18Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
19Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+2.570
20Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
21Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
22Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+3.000
23Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+3.020
24Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
25Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
26Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
27Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
28Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
29Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
30Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
31Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0
32Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
33Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
34Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
35Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
36Maxim RusnacEkipa amatorska 2020+3.060
37Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+3.100
38Tony GallopinAg2r La Mondiale+3.130
39Bryan NauleauTotal Direct Energie+3.150
40Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
41Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
42Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
43Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
44Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
45Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
46Damien TouzeCofidiss.t.0
47Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+3.180
48Jose Herrada LopezCofidis+3.320
49Thomas JolyEkipa amatorska 2020+3.330
50Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+6.520
51Romain SicardTotal Direct Energie+8.060
52Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
53Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
54Aleksey RybalkinGazprom - RusVelo+10.390
55Evgeny KobernyakGazprom - RusVelos.t.0
56Josh TeasdaleX-Speed United Continental Teams.t.0
57Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
58Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
59Nicolas SamparisiEkipa amatorska 2020s.t.0
60Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
61Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
62Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
63Jérémy BellicaudCircus - Wanty Goberts.t.0
64Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
65Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbeas.t.0
66Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020s.t.0
67Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
68Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
69Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
70Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
71Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0
72Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
73Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
74Simon GuglielmiGroupama - FDJs.t.0
75Maxime JarnetEkipa amatorska 2020s.t.0
76Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)