Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:23

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step16.33.0850
2Jan TratnikBahrain - McLaren+0.1638
3Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+0.2230
4Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.2627
5Josef CernyCCC Team+0.2825
6Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Visma+0.3123
7Steff CrasLotto - Soudals.t.21
8Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.19
9Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.3417
10Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+0.3615
11Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+0.410
12Radoslav RoginaAdria Mobil+0.420
13Manuel SenniBardiani - CSF - Faizane+0.450
14Attila ValterCCC Team+0.460
15Mateusz TaciakVoster - ATS Team+0.520
16Simone AndreettaEkipa amatorska 2020+0.570
17Andreas LeknessundUno-X Norwegian Development Team+1.000
18Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+1.080
19Hans-Jörg LeopoldWSA - KTM - Graz+1.090
20Victor VerschaeveEkipa amatorska 2020+1.100
21Kevin InkelaarBahrain - McLaren+1.130
22Jan BártaElkov - Kaspers.t.0
23Ziga GroseljTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.150
24Marton DinaKometa - Xstra Cycling Team+1.190
25Alexander VlasovAstana Pro Team+1.230
26Adrian KurekMazowsze Serce Polski+1.250
27Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team+1.510
28Philipp WalslebenAlpecin - Fenix+1.560
29Piotr KonwaWibatech - Merx+2.060
30Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermec+2.130
31Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+2.190
32Jonas RutschEF Pro Cycling+2.210
33Johannes SchinnagelTeam Vorarlberg - Santic+2.490
34Denis NekrasovGazprom - RusVelo+2.560
35Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+2.580
36Matus StocekBeltrami TSA - Marchiol+3.080
37Serge PauwelsCCC Team+3.330
38Michael KukrleElkov - Kasper+3.350
39Stefan PollSport.Land Niederösterreich+4.560
40Maxim Van GilsEkipa amatorska 2020+5.270
41Gasper KatrasnikAdria Mobil+5.310
42Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+5.440
43Yegor DementyevTeam Novak+5.490
44Aljaz JarcAdria Mobil+5.540
45Andras SzatmaryEkipa amatorska 2020+5.570
46Kamil ZielińskiEkipa amatorska 2020+6.180
47Brent Van MoerLotto - Soudal+7.340
48Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizane+7.390
49Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team+7.400
50Kristian KulsetUno-X Norwegian Development Team+7.420
51Jakub KaczmarekMazowsze Serce Polski+8.080
52Stepan KurianovGazprom - RusVelo+8.160
53Nicolai TanovitchiEkipa amatorska 2020+8.170
54Alberto MarengoEkipa amatorska 2020+8.260
55Niki TerpstraTotal Direct Energie+8.450
56Florian StorkTeam Sunweb+8.490
57Vitaliy ButsShenzhen Xidesheng Cycling Team+9.000
58Jonas Aaen JörgensenRiwal - Readynez Cycling Team+9.100
59Idar AndersenUno-X Norwegian Development Team+9.110
60Jakub OtrubaElkov - Kasper+9.190
61Andrii BratashchukEkipa amatorska 2020+10.440
62Christophe LaporteCofidis+11.110
63Sergey ShilovAviludo - Louletano+11.170
64Oleksandr PrevarYunnan Lvshan Landscape+11.250
65Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+11.300
66Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+11.470
67Christian KochTeam Lotto - Kern Haus+11.530
68Kamil GradekCCC Team+12.230
69Jan HuggerEkipa amatorska 2020+12.250
70Giulio CicconeTrek - Segafredo+12.260
71Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+12.490
72Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+13.180
73Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+13.200
74Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Team+13.370
75Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+13.420
76Juraj SaganBora - Hansgrohe+13.520
77Emanuel PiaskowyMazowsze Serce Polski+14.280
78Gorazd PerAdria Mobil+15.430
79Michael BrescianiArea Zero - VVF+15.470
80Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+15.480
81Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+16.220
82Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+16.410
83Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team+17.180
84Martin HaringDukla Banska Bystrica+17.500
85Paweł BernasMazowsze Serce Polski+18.010
86Vojtech HaceckyElkov - Kasper+18.130
87Juraj BellanDukla Banska Bystrica+18.150
88Jan Andrej CullyDukla Banska Bystrica+18.180
89Julian MertensSport Vlaanderen - Baloise+18.240
90Matej ZahalkaElkov - Kasper+18.350
91Sebastian LanderEkipa amatorska 2020+19.480
92Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+21.160
93Patrik TyborDukla Banska Bystrica+21.370
94Juraj KarasEkipa amatorska 2020+22.020
95Juraj MichalickaEkipa amatorska 2020+22.060
96Oleg ZemlyakovEkipa amatorska 2020+22.280
97Dusan RajovicNippo - Delko - Provence+23.300
98Adrian BabicEkipa amatorska 2020+23.350
99Martin MahdarDukla Banska Bystrica+23.430
100Rotyslav ZhukovskyiFerei - CCNs.t.0
101Erik BaskaBora - Hansgrohe+24.070
102Yuriy ChsherbininEkipa amatorska 2020+24.460
103Martin MortensenEkipa amatorska 2020+24.560
104Jodok SalzmannWSA - KTM - Graz+25.070
105Paul TaeblingLKT Team Brandenburg+25.100
106Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+25.220
107Szymon SajnokCCC Team+25.380
108Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+25.430
109Botond HolloEkipa amatorska 2020+25.540
110Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+25.560
111Marek CaneckyDukla Banska Bystrica+26.250
112Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Team+26.310
113Jesper Morkov ChristensenEkipa amatorska 2020+28.300
114Anton LavrentyevApple Team+29.030
115Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+29.350
116Robert MalikEkipa amatorska 2020+29.450
117Samuel OrosDukla Banska Bystrica+29.500
118Daniel DinaEkipa amatorska 2020+30.210
119Patrick ClausenEkipa amatorska 2020+31.170
120Stefan NotaEkipa amatorska 2020+31.230
121Paul RudysLKT Team Brandenburg+33.220
122Juraj LajchaEkipa amatorska 2020+33.410
123Samuele OlivetoEkipa amatorska 2020+33.540
124Daniel MoriczEkipa amatorska 2020+34.070
125Miklos SzaboEkipa amatorska 2020+36.340
126Ahmed Amine GaldouneEkipa amatorska 2020+41.470

Wyniki prologu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bob JungelsDeceuninck - Quick Step2.028
2Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.4
3Christophe LaporteCofidiss.t.2
4Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.010
5Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+0.020
6Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
7Kamil GradekCCC Teams.t.0
8Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
9Dusan RajovicNippo - Delko - Provence+0.030
10Johannes SchinnagelTeam Vorarlberg - Santics.t.0
11Gasper KatrasnikAdria Mobils.t.0
12Adrian KurekMazowsze Serce Polskis.t.0
13Mateusz TaciakVoster - ATS Teams.t.0
14Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
15Szymon SajnokCCC Team+0.040
16Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
17Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
18Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
19Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step4.14.408
2Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.4
3Attila ValterCCC Teams.t.2
4Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
5Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+0.020
6Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+0.040
7Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
8Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.050
9Radoslav RoginaAdria Mobils.t.0
10Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Steff CrasLotto - Soudals.t.0
12Josef CernyCCC Teams.t.0
13Manuel SenniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
14Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+0.120
15Hans-Jörg LeopoldWSA - KTM - Grazs.t.0
16Simone AndreettaEkipa amatorska 2020+0.200
17Andreas LeknessundUno-X Norwegian Development Team+0.230
18Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
19Mateusz TaciakVoster - ATS Teams.t.0
20Kevin InkelaarBahrain - McLaren+0.320

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rüdiger SeligBora - Hansgrohe4.32.328
2Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.4
3Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.2
4Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+0.020
5Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
6Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.100
7Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
8Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
9Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
10Adrian KurekMazowsze Serce Polskis.t.0
11Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
12Gasper KatrasnikAdria Mobils.t.0
13Philipp WalslebenAlpecin - Fenixs.t.0
14Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
15Josef CernyCCC Teams.t.0
16Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
17Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
19Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
20Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane4.22.118
2Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.4
3Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.2
4Christophe LaporteCofidiss.t.0
5Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
6Szymon SajnokCCC Teams.t.0
7Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
8Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
9Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
10Ahmed Amine GaldouneEkipa amatorska 2020s.t.0
11Vojtech HaceckyElkov - Kaspers.t.0
12Jonas RutschEF Pro Cyclings.t.0
13Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
14Patrick ClausenEkipa amatorska 2020s.t.0
15Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
16Julian MertensSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Jakub KaczmarekMazowsze Serce Polskis.t.0
18Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Philipp WalslebenAlpecin - Fenixs.t.0
20Gorazd PerAdria Mobils.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step3.21.538
2Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.4
3Christophe LaporteCofidiss.t.2
4Sebastian LanderEkipa amatorska 2020s.t.0
5Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
6Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
7Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
8Ahmed Amine GaldouneEkipa amatorska 2020s.t.0
9Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
10Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizanes.t.0
11Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
12Matus StocekBeltrami TSA - Marchiols.t.0
13Attila ValterCCC Teams.t.0
14Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
15Szymon SajnokCCC Teams.t.0
16Jonas RutschEF Pro Cyclings.t.0
17Gasper KatrasnikAdria Mobils.t.0
18Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Vismas.t.0
19Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
20Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bob JungelsDeceuninck - Quick Steppo .prologu4
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 1. etapie4
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 2. etapie4
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)