Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 05:14

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert14.31.3350
2Jan TratnikBahrain - McLaren+0.1538
3Pit LeyderLeopard Pro Cycling+0.2930
4Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.3027
5Alexander KriegerAlpecin - Fenix+0.3125
6Angelo TulikTotal Direct Energie+0.3223
7Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.21
8Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.3319
9Anthony PerezCofidis+0.3617
10Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+0.4015
11Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+0.510
12Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+1.030
13Alex KirschTrek - Segafredo+1.070
14Olivier PardiniEkipa amatorska 2020+1.090
15Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+1.130
16Floris GertsTarteletto - Isorex+1.150
17Patrick SchellingIsrael Start-Up Nation+1.220
18Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+1.270
19Nikodemus HollerBike Aids.t.0
20Julien El FaresNippo - Delko - Provence+1.320
21Szymon RekitaLeopard Pro Cycling+1.420
22Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+1.460
23Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+1.510
24Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+2.040
25Mathias Le TurnierCofidis+2.100
26Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+2.330
27Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santic+3.100
28Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+3.240
29Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+3.300
30Jan HuggerEkipa amatorska 2020+3.310
31Piet AllegaertCofidis+3.320
32Gian FrieseckeSwiss Racing Academy+3.460
33Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+4.050
34Romain CombaudNippo - Delko - Provence+4.210
35Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+4.530
36Bryan NauleauTotal Direct Energie+4.550
37Florian NowakEkipa amatorska 2020+4.560
38Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santic+5.250
39Paweł CieślikVoster - ATS Team+5.260
40Jonas KochCCC Team+5.470
41Josh TeasdaleX-Speed United Continental Team+6.440
42Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020s.t.0
43Dimitri ClaeysCofidis+7.230
44Fabian SchormairTeam Felbermayr - Simplon - Wels+7.290
45Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+8.050
46Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+8.080
47Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+8.210
48Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+8.220
49Yannick MartinezEkipa amatorska 2020+9.020
50Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+9.220
51Yoann OffredoCircus - Wanty Gobert+9.260
52Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+9.270
53Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+9.290
54Meron Abraham BerhaneEkipa amatorska 2020+9.310
55Patryk StoszVoster - ATS Team+9.450
56Justin JulesNippo - Delko - Provence+11.250
57Cyril LemoineCofidis+11.260
58Ivan CentroneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+12.090
59Jan BrockhoffEkipa amatorska 2020+12.520
60Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+12.580
61Tobias KnaupEkipa amatorska 2020+14.180
62Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+14.420
63Loic ChetoutCofidis+14.460
64Tom ThillEkipa amatorska 2020+15.580
65Adrien PetitTotal Direct Energie+16.240
66Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+16.400
67Arjen LivynsWallonie Bruxelles+16.500
68Christophe LaporteCofidis+16.580
69Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+17.170
70Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+17.210
71Julien MortierWallonie Bruxelles+17.360
72Jens ReyndersHagens Berman - Axeon+18.220
73Damien GaudinTotal Direct Energie+18.540
74Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020+19.220
75Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020+19.280
76Jérémy CornuEkipa amatorska 2020+20.520
77Lukas MeilerTeam Vorarlberg - Santic+21.120
78Dries De BondtAlpecin - Fenix+22.560
79Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+23.280
80Daniel WestmattelmannEkipa amatorska 2020+24.550
81Gaëtan PonsLeopard Pro Cycling+27.110
82Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreen+30.100
83Jelle DondersTeam Dauner - Akkon+31.090
84Daniel BichlmannBike Aid+32.450

Wyniki prologu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Damien GaudinTotal Direct Energie3.168
2Alexander KriegerAlpecin - Fenix+0.014
3Jan TratnikBahrain - McLaren+0.032
4Adrien PetitTotal Direct Energie+0.040
5Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.050
6Sean De BieWallonie Bruxelles+0.060
7Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+0.080
8Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
9Piet AllegaertCofidiss.t.0
10Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
11Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
12Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.090
13Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
15Gaëtan PonsLeopard Pro Cycling+0.110
16Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
17Anthony PerezCofidiss.t.0
18Olivier PardiniEkipa amatorska 2020+0.120
19Pit LeyderLeopard Pro Cyclings.t.0
20Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteCofidis4.39.588
2Alex KirschTrek - Segafredos.t.4
3Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.2
4Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
5Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.0
6Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
7Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
8Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
9Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
10Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santics.t.0
11Piet AllegaertCofidiss.t.0
12Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
13Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
15Adrian KurekMazowsze Serce Polskis.t.0
16Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
17Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
18Damien GaudinTotal Direct Energies.t.0
19Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
20Yannick MartinezEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert1.57.298
2Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.4
3Alex KirschTrek - Segafredos.t.2
4Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
5Pit LeyderLeopard Pro Cyclings.t.0
6Piet AllegaertCofidiss.t.0
7Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+0.030
8Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
9Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
10Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.050
11Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
12Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+0.070
13Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+0.090
14Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
15Jonas KochCCC Teams.t.0
16Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
17Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
18Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.130
19Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
20Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Hauss.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert3.53.368
2Angelo TulikTotal Direct Energies.t.4
3Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.2
4Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
5Olivier PardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
6Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
7Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
8Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
9Pit LeyderLeopard Pro Cyclings.t.0
10Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
11Anthony PerezCofidiss.t.0
12Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
13Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
15Jonas KochCCC Teams.t.0
16Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+0.170
17Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
18Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
19Piet AllegaertCofidiss.t.0
20Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Anthony PerezCofidis3.57.318
2Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.4
3Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.2
4Pit LeyderLeopard Pro Cyclings.t.0
5Angelo TulikTotal Direct Energie+0.040
6Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
7Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
8Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
9Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.0
10Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
11Floris GertsTarteletto - Isorex+0.130
12Patrick SchellingIsrael Start-Up Nation+0.140
13Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
14Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+0.170
15Nikodemus HollerBike Aid+0.210
16Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.240
17Olivier PardiniEkipa amatorska 2020+0.270
18Justin JulesNippo - Delko - Provence+0.300
19Alex KirschTrek - Segafredo+0.350
20Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Damien GaudinTotal Direct Energiepo .prologu4
1Damien GaudinTotal Direct Energiepo 1. etapie4
1Alexander KriegerAlpecin - Fenixpo 2. etapie4
1Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobertpo 3. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)