Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 02:12

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix12.58.2350
2Romain SeigleGroupama - FDJ+0.1338
3Eli IserbytPauwels Sauzen - Bingoal+0.1930
4Max KanterTeam Sunwebs.t.27
5Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+0.2125
6Adam ToupalikElkov - Kaspers.t.23
7Dorian GodonAg2r La Mondiale+0.2221
8Alo JakinSt Michel - Auber 93+0.2519
9Sergey ShilovAviludo - Louletano+0.3017
10Jonas RutschEF Pro Cyclings.t.15
11Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
12Florian VachonTeam Arkea - Samsic+0.340
13Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.360
14Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+0.370
15Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
16Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
17Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+0.410
18Angel Madrazo RuizBurgos - BH+0.430
19Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+0.440
20Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020+0.450
21Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020s.t.0
22Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.520
23Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+0.540
24Romain CardisTotal Direct Energie+0.570
25Michael VanthourenhoutPauwels Sauzen - Bingoal+1.010
26Damien TouzeCofidis+1.110
27Alexandre PichotTotal Direct Energie+1.130
28Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+1.180
29Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+1.190
30Nans PetersAg2r La Mondiale+1.290
31Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+1.320
32Valentin MadouasGroupama - FDJ+1.380
33Jérôme MainardEkipa amatorska 2020+1.390
34Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Team+1.460
35Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+2.070
36Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+2.150
37Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+2.160
38Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+2.240
39Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+2.280
40Jarno MobachDevelopment Team Sunweb+2.350
41Igor BoevGazprom - RusVelo+2.460
42Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+3.010
43Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+3.170
44Julien DuvalAg2r La Mondiale+3.260
45Ettore CarliniEkipa amatorska 2020+3.270
46Robert KesslerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
47Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+3.300
48Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+3.520
49Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
50Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+3.530
51Justin ParozAkros - Excelsior - Thömus+3.560
52Steven TronetEkipa amatorska 2020+4.300
53Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
54Kevin PauwelsEkipa amatorska 2020+4.460
55Simon SellierTotal Direct Energie+4.500
56Martin SalmonTeam Sunweb+4.510
57Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BHs.t.0
58Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+4.560
59Dorian LübbersTeam Lotto - Kern Haus+4.580
60Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+5.080
61Jerome CousinTotal Direct Energie+5.170
62Dieter VanthourenhoutPauwels Sauzen - Bingoal+5.190
63Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+5.320
64Manuel BoschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.410
65Stéphane RossettoCofidis+5.420
66Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+5.450
67Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+5.470
68James MitriVini Zabù - KTM+5.490
69Erwann CorbelEkipa amatorska 2020+5.590
70Ivan MartinelliArea Zero - VVF+6.030
71Marcel MeisenAlpecin - Fenix+6.200
72Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concept+7.170
73Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+7.480
74Kenneth VanbilsenCofidis+9.100
75Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020+9.280
76Yannis YssaadEkipa amatorska 2020+10.420
77Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+10.540
78Marc SarreauGroupama - FDJ+10.570
79Evgeny KobernyakGazprom - RusVelo+11.130
80Emanuele OnestiGiotti - Victoria+12.050
81Thomas JosephTarteletto - Isorex+12.110
82Mickael DelageGroupama - FDJ+12.420
83Stefan BisseggerTeam Monti+13.020
84Yohann GeneTotal Direct Energie+13.270
85Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020+14.030
86Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNB+14.050
87Robin FroidevauxAkros - Excelsior - Thömus+14.240
88Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+15.160
89Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+15.300
90Yannis VoisardSwiss Racing Academy+15.540
91Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+16.060
92Joel SuterWallonie Bruxelles+16.110
93Patrick JägerEkipa amatorska 2020+16.180
94Joseph AreruyaNippo - Delko - Provence+16.230
95Axel JourniauxTotal Direct Energie+16.390
96David Van Der PoelAlpecin - Fenix+19.080
97Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+20.190
98Gianni VermeerschAlpecin - Fenix+21.400
99Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concept+23.470
100Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+32.190
101Angelo RaffaeleEkipa amatorska 2020+24.210

Wyniki prologu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dorian GodonAg2r La Mondiale5.468
2Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix+0.094
3Romain SeigleGroupama - FDJ+0.102
4Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+0.120
5Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
6Eli IserbytPauwels Sauzen - Bingoal+0.150
7Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concept+0.160
8Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+0.170
9Adam ToupalikElkov - Kaspers.t.0
10Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+0.190
11Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
12Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
13Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020+0.200
14Alo JakinSt Michel - Auber 93+0.210
15Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
16Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
17Max KanterTeam Sunweb+0.220
18Florian VachonTeam Arkea - Samsic+0.230
19Tom MeeusenAlpecin - Fenix+0.240
20Niklas MärklDevelopment Team Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix4.05.528
2Marc SarreauGroupama - FDJs.t.4
3Max KanterTeam Sunwebs.t.2
4Erwann CorbelEkipa amatorska 2020s.t.0
5Robert KesslerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
6Damien TouzeCofidiss.t.0
7Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
8Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
9Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
10Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
11Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
12Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
13Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
14Eli IserbytPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
15Adam ToupalikElkov - Kaspers.t.0
16Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
17Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
18Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
19Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
20Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic4.14.128
2Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.4
3Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.2
4Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
5Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenixs.t.0
6Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
7Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
8Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
9Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
10Max KanterTeam Sunwebs.t.0
11Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
12Damien TouzeCofidis+0.030
13Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
14Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
15Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
16Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
17Jonas RutschEF Pro Cyclings.t.0
18Adam ToupalikElkov - Kaspers.t.0
19Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
20Eli IserbytPauwels Sauzen - Bingoals.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic4.32.348
2Marc SarreauGroupama - FDJs.t.4
3Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.2
4Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
5Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
6Adam ToupalikElkov - Kaspers.t.0
7Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
8Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
9Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
10Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
11Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
12Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
13Max KanterTeam Sunwebs.t.0
14Eli IserbytPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
15Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
16Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020s.t.0
17Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenixs.t.0
18Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
19Jonas RutschEF Pro Cyclings.t.0
20Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dorian GodonAg2r La Mondialepo .prologu4
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenixpo 1. etapie4
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenixpo 2. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)